برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1803 , پاسخ ها : 5
موضوع: سوال در مورد گرافیک رایانه

سوال در مورد گرافیک رایانه

سلام خدمت همه ی دوستان
    یه مشـــکل برام پیش اومده
    من جدیدا یه کارت گرافیک خریدم ولی درایورشو نصب نکردم البته سی دی درایور پک رو نصب کردم شاید اونم نصب شده باشه
    حالا مشکل اینجاست که وقتی سیم رو به کارت گرافیک وصل می کنم تصویر ندارم و احتمال میدم درایور نصب نشده
    و وقتی میخوام سی دی کارت گرافیک رو بزارم و درایور را نصب کنم میگه کابل رو به کارت گرافیک بزنید (یعنی به مادر برد نباشه)
    خب اگه به کارت گرافیک وصل کنم که تصویر ندارم و نمی تونم نصب کنم حالا چکار کنم؟
    لطفا کمک کنید

1.میتونی اول سیستمتو ریستور کنی تا برگرده به زمان قبل از نصب درایور و اونوقت ابدیت جدید درایور دانلود و نصب کنی....
    2. یا هم میتونی در هنگام بالا اومدن سیستم بری داخل safe mode واز اونجا ابدیت کارت گرافیک نصب کنی .
    کلید های وارد شدن به این تنظیماتم تو ویندوز های مختلفه ولی فک کنم در هدگامه بالا اومدن سیستم f8 کارتو راه بندازه.

الان درایور گرافیک نصبه با نه؟ اونی که زرده کدوم درایوره؟
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

لطفا بیشتر توضیح بدید
    الان دقیقا باید چکار کنم؟

SPAM آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    25252
    شما خروجی مانیتورتون بر روی مادر برد نصبه و وقتی به درستی کارت گرافیک نصب کنید به صورت خودکار میره رو کارت گرافیک , ببینید درست نصب کردید کارت و ؟
    و اینکه سی دی رایور پک 2012 نباشه چون چندتا باگ داره از 2013 استفاده کنید خیلی بهتره.

درباره نکته دووم unknown به معنی نا شناخته و device به معنی دستکاه میباشد یعنی اون دستگاه رو سیستم نشناخته یا { نشناخیدون با لهجه قمی بود}.

و اینکه اگه اینارو چک کردید دیدید همه چی درسته یه سر هم بهrun برید و داخلش Services.msc تایپ کنید و داخل اونجا دنبال گشتن به نام کارت گرافیگتون باشید و ببینید حالت استاتوس چی هست.
    اگه همه کار هارو کردید انجام نشد بگید.
    . ?? ???? ???? ????? ???
    ?? ??? ??????? ?? ???? ?? ??????? ???? ??????
    . ??? ?? ?? ??? ??? ???? ?? ??? ????? ? ??????.

اولا که احتمال زیاد درست نصب کردم چون چراغش روشنا شد.
    دوما سی دی درایور پکم 2015 است.
    بعد هم درایور تو خود سی دی کارت گرافیک هست فقط میگه کابلو بهش وصل کن وقتی وصل میکنی تصویر نداره که درایورو نصب کنی

کلمات کلیدی این موضوع