برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 1635 , پاسخ ها : 8
موضوع: سوال سخت افزار

سوال سخت افزار

یه سوال کلی ترتیب اثر رم ،گرافیک ،هارد ssd و... در نرم افزار هایی مثل افتر افکتس و C4d ویا مکس به چه شکلی هستش؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    رم و CPU در نرم افزار Cinema 4d خیلی مهمه
    در 3d max هم همینطور
    ولی در نرم افزار های Adobe مثل فتوشاپ و افتر افکت GPU (کارت گرافیک) خیلی مهمه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام به همه دوستان عزیز...
    من میخوام برای کار انیمیشن دوبعدی افترافکت یه سیستم جمع بکنم لطفا بگید که کانفیگ(رم-سی پی یو و ...) این سیستم چی باشه که مشکل تو کار و رندر نباشه و روان کار کنه؟؟؟؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط safaralinezhad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز...
    من میخوام برای کار انیمیشن دوبعدی افترافکت یه سیستم جمع بکنم لطفا بگید که کانفیگ(رم-سی پی یو و ...) این سیستم چی باشه که مشکل تو کار و رندر نباشه و روان کار کنه؟؟؟؟
    مرسی
    با اجازه استاد عزیز منم یه پیشنهاد بدم.

البته بسته به هزینتون داره منتها حول حوش 5 تا 8 میلیون.

اگر بتونید کارت گرافیک رو gtx 980 ti بذارید باز خیلی خوبه.
    رم هم کمتر از 16 نذارید واقعا. 32 که عالی.
    سی پی یو Core i 7 6700 یا هرچه بهتر.
    ????????? ??? ?????, "??" ? "??????" / ?????, ??? ??????? ???????????
    ??????? ?? ??? ?? ?????? ???? / ?????????? ??? ?? ????? ?????.

مرسی خیلی ممنون.حالا اینکه مثلا بخوام با 4 تومن جمع بکنم شما میتونی راهنمایی کنی؟
    من یه ترسی هم دارم که اینا با همدیگه مچ میشه یا نه.چون قبلا به این مشکل برخوردم.

z170 x مادربرد گیمینگ 3

cpu cor i 7 5820 k

8 گیگ رم

gtx 960

ssd 120

با بقیه موارد... .

این فکر کنم حدود سه , چهار میلیونی میشه
    ویرایش توسط Seratupus : 05-11-16 در ساعت 08:33
    ????????? ??? ?????, "??" ? "??????" / ?????, ??? ??????? ???????????
    ??????? ?? ??? ?? ?????? ???? / ?????????? ??? ?? ????? ?????.

نقل قول نوشته اصلی توسط Seratupus نمایش پست ها
    z170 x مادربرد گیمینگ 3

cpu cor i 7 5820 k

8 گیگ رم

gtx 960

ssd 128

با بقیه موارد... .

این فکر کنم حدود سه , چهار میلیونی میشه
    ممنون عزیز که وقت گذاشتی .فقط اینا از لحاظ مَچ شدن با هم به نظرت مشکل ندارن؟
    ...

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط safaralinezhad نمایش پست ها
    ممنون عزیز که وقت گذاشتی .فقط اینا از لحاظ مَچ شدن با هم به نظرت مشکل ندارن؟
    ...
    مشکلی نداره
    مچ شدن رو فروشگاهی که ازش خرید کردید مشخص میکنه
    بهتره همه رو یکجا و حضوری بگیرید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام به همگی این اولین پست بنده در این انجمن هستش امیدارم بتونم فعالیت مفیدی رو داشته باشمدوستان یک سوالی برام پیش امدهبنده در زمینه طراحی وب و مدیریت چند استارت اپ کار میکنم با توجه به نوع کارم تصمیم گرفتم وارد دنیای موشن بشم (به صورت تیمی)حالا نیاز به سیستمی داشتم که بتونه به معنای کامل هر دو کارم رو ساپورت کنهبنده خودم رو سی پی یو قوی نظر دارم بنا بر دلایلی:قابل استفاده از افتر افکت و برنامه های مورد نیاز بندهخنک سازی راحتر نسبت به کارت گرافیک (استفاده از واتر کولینگ)از طرفی بنده اون موشن ها رو بین 1-2 دقیقه ای میخوام که تقریبا ابتدایی هستندبنده خودم E5 2670 که 8 هسته و 16 ترد رو در نظر دارم با توجه به معماریش دماش پایین و از طرفی کش بالایی دارهیا استفاده از i7 6700 or 6700 kبنده تا الان چندتا پروژه رو که کار کردم بیشتری چیزی که کم میومد رم بوش که براش 8-16 گیگ رم رو در نظر دارم(بستگی به موجود اون روز)هارد هم قطعا یک اس اس دیدلایل انتخاب نکردن کارت گرافیک:1.رندر های افتر افکت با cpu مشکلی ندارند2. خنک سازیشون سختره مخصوصا برای کسی که بخواد چندین ساعت ازشو کار بکشه و فقط سری کواردو هستش که دمای کاریش پایین تره و یکی از دلایل گرون بودنشه3. بعضا هزینه خیلی بالاتری داره در حالی که برای بنده و اون کاری که میخوام انجام بدم ارزشش رو در ابتدا ندارهدر اخر یه چیزی رو بگم بنده با در زمینه کامپیتور چندین ساله کار کردم کم و بیش با سخت افزار سرور - ورک استیش - سرور های گرافیک دار اشنا هستمیک سوال دیگر مثل همچین موشنی http://www.video-effects.ir/wp-conte...e-Farm-Day.gifرو مد نظر دارم دوستان در مورد AMD (cpu ) چرا در زمینه رندرینگ استفاده نمیشه؟ (یک سواله خیلی عجیبه چون 9590 حتی از i7 6700 هم قوی تره و کمی ارزان تر)نظر شما چیه؟
    ویرایش توسط bigm : 05-14-16 در ساعت 18:25

کلمات کلیدی این موضوع