برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1172 , پاسخ ها : 2
موضوع: تبدبل فیلم

تبدبل فیلم

با سلام خدمت دوستان عزیز. مدتی نبودم و فعال نبودم. بخشید نمی دونستم این سوال رو کجا مطرح کنم.من فیلم دورین با کپچر پیناکل کپچر میکنم مثلا یک فیلم یک ساعتی حدود 15 گیگ حجمش میشه . میخوام بدونم دوستان کسی کانورتر خوب سراغ داره معرفی کنه ک کیفیت زیاد خراب نکنه حجم کم بده و بشه ب فرمت های mkv.mpeg. یا غیر تبدیل کنم که رو ال ای دی هم نمایش بده ؟مچکرم

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    این مطلب رو ببینید
    ولی دقت کنید بهتره خوبی ویدیوی شما Mp4 باشه تا بهتر وارد نرم افزار Hybrid بشه
    http://www.video-effects.ir/?p=10106
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    با سلام
    استاد واقعاً ببخشید اسم این پیناکل که میاد چون هم دوسش دارم و هم سابقه استفاده بیش از ده سال باهاش دارم اصلاً نمیتونم وارد موضوع نشم اینجای کار بنده رو ندید بگیرید.
    دوست عزیزم آقای مرادی نصب اگه کارت کپچر شما پیناکل هست حتماً نرم افزار پیناکل هم رو سیستم نصب دارید و از طریق خود پیناکل کپچر میکنید .
    با این کارت شما با پیناکل بصورت avi فیلم کپچر میکنید بعد فیلم رو ببرید تایم لاین برنامه و در تنظیمات اکسپرت انواع فرمتهای خروجی رو دارید.
    با این کارت در پریمر هم میتونین بصورت avi با همون کیفیت کپچر پیناکل فیلم رو کپچر کنید فرقی نداره اما بسته به مدل کارت شما در پریمیر حتی میتونین بصورت hd کپچر کنید.
    با داشتن این برنامه پیناکل سوای امکانات عالی خودش که تو سایت هم اشاره شده ( و حتی به خاطر اینکه متعصبانه بین نرم افزارها مقایسه نشه بنده عرض کردم نیمه حرفه ای ، اما ازش فوق حرفه ای یاد میشه که اینم زیاده ، همون حرفه ای بهتره ) شما اگه کارت کپچرتون مارک دیگه ای باشه اما کارتتون ضعیف باشه و خروجی کیفیت پائین داشته باشه فقط کافیه کابل دوربین رو به کارتتون وصل کنید و با نرم افزار پیناکل کپچر خوبی داشته باشید.
    بحث در مورد این برنامه زیاده .
    ببخشید ، خلاصه ، گفنم شاید کمکی بوده باشه
    زنده باشین
    ویرایش توسط ali fallah : 02-29-16 در ساعت 00:28
    Meraj Mix

کلمات کلیدی این موضوع