برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1232 , پاسخ ها : 1
موضوع: مشکل در رندر

مشکل در رندر

سلام خدمت استاتید گرام
    آقا من یه سیستم دارم البت متوسطه
    mb:asus M5 A97 R2
    RAM: 3*2 GB 1333
    VGA:2GB DDR5 256 BIT ATI 6900
    CPU:AMD 8320 8CORE 16 MB
    HDD: 1T BLUE & GREEN
    سرتونو درد نیارم بنده با این سیستم خروجی افتر و پریمیر میگرفتم FULLHDولی از زمانی که یه رم 4لذ 1600روی مین نصب کردم سیستم خر شد قبلا تو افتر و پریمیر اون شیشگیگ رو همون 6گیگ میشناخت از اون به بعد 4گیگ بیشتر نمیشناسه و با پریمیر وقتی رنر میکنم چند باردرجه حرارت CPU بالا میره و سیستم خاموش میشه.به نظرتون اور کلاک شده؟به زودی هم میخوام رمشو بکنمش12GH 1600به همراه SSD 120 خوبه؟
    نام: 01.jpg نمایش: 44 اندازه: 20.1 کیلو بایت
    نام: 02.jpg نمایش: 48 اندازه: 48.1 کیلو بایت
    Aممنون میشم بگین چطور میتونم GPUگرافیکمو روی ادوبی فعال کنم
    با تشکر

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    سلام
    دوست عزیز شما اون 4 گیگ رو به رم های قبلی رو سیستم اضافه کردید ؟
    ببنید چند مطلب عرض میکنم
    مثلاً میخواید رم کامپیوتر شما چهار باشه استفاده از دو تا رم دوگیگ با یک فرکانس بهتر از یک رم چهار گیگه.
    بعد فرکانس رم های اولی شما 1333 هست و رم جدید 1600 این ممکنه اشکال بوجود بیاره نهایتش عملکرد ماکزیمم رمتون 1333 شناسائی میشه.
    آخرین آپدیت مادربرد رو نصب کنید ببنید مشکل درست میشه.
    این مادربرد تا 32 گیگ رم رو پشتیبانی میکنه اما شما اگه مثلاً دو رم استفاده میکنید یکی در میان در رو اسلاید نصب کنید بعنوان مثال رو آبی ها.
    نوشته ( پشتیبانی از 32 گیگابایت حافظه رم دو کاناله از نوع ddr3 و تا فرکانس 2133 مگاهرتز ). پس دو کانال بعدی رو خالی بزارید.
    اصولاً سعی کنید تمام قعات کامپیوتر آپدیت جدید داشته باشند اما در مورد بایوس اگه شناخت ندارید خودتان آپدیت نکنید خطریه و تنظیمات رو هم دستکاری نکنید.
    و یک مطلب دیگه یک رم 4 گیگ با مثلاً یک رم 2 گیگ کار میکنه هر چند اصولی نیست اما اقلاً فرکانس و مهمتر نسل رم باید رعایت بشه برای این مادربرد بالاتر از ddr3 نمیتونین استفاده کنین.
    موفق باشید
    ویرایش توسط ali fallah : 02-26-16 در ساعت 23:05
    Meraj Mix

کلمات کلیدی این موضوع