برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1332 , پاسخ ها : 3
موضوع: گرافیک 980ti در پریمیر و افترافکت

گرافیک 980ti در پریمیر و افترافکت

سلام
    1 برای کار با افتر 13.6 و پریمیر کسی میدونه گرافیک 980ti رو ساپورت میکنه یا نه.
    2 تو یه آموزشی که جناب هادی پور گذاشته بودن تونستن گرافیک ۹۷۰ رو برای افتر تعریف کنن.
    3 تو یه کلیپ آموزشی دیدم که 980ti برای کار با پریمیر مشکلی نداره و فقط برای کار با raytracer مشکل پیش میاد.
    4 میشه بگین گرافیک تا سه مسیلون چی مناسبه؟
    ممنون از راهنماییتون

سلام.دوست عزیز گرافیک gtx 980 ti بگیر.من 980 دارم.واقعا عالیه

ممنون از راهنماییتون. شما که با ۹۸۰ کار میکنین چقدر تو ریل تایم تاثیر داره؟ هم تو پریمیر و هم افتر
    آخه یه موضوعی که ذهن منو درگیر خودش کرده اینه تا الان ادوب سری های گرافیک ti رو مثل 750ti و 780ti و .. رو ساپورت نکرده . میگم شاید 980ti رو هم ساپورت نکنه.
    ویرایش توسط saeed.ir : 02-23-16 در ساعت 12:44

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.ir نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. شما که با ۹۸۰ کار میکنین چقدر تو ریل تایم تاثیر داره؟ هم تو پریمیر و هم افتر
    آخه یه موضوعی که ذهن منو درگیر خودش کرده اینه تا الان ادوب سری های گرافیک ti رو مثل 750ti و 780ti و .. رو ساپورت نکرده . میگم شاید 980ti رو هم ساپورت نکنه.
    خب بستگی به کارتون داره.در پریمیر افکتهایی که از قابلیت کودا پشتیبانی میکنن و روشون یه علامت خاصی داره رو بدون هیچ لگی پخش میکنه.برای تدون ریل تایم شما باید تعداد هاردهاتون کافی باشه و با دیتا ترانسفر ریت بالا.که بهتون پیشنهاد میکنم از هارد های ssd استفاده کنید.برای افتر هم فعلا بصورت رسمی پشتیبانی نمیکنه ولی با یکسری ترفند که آقای هادیپور هم آموزششو گذاشتن میتونید تا حدود نسبتا خوبی به ریل بودنتون کمک کنه.در پریمیر هم موقع خروجی واقعا کودای 980 خودشو نشون میده.سنگینترین پروژه هامو با زمان باور نکردنی رندر گرفته.