برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 2223 , پاسخ ها : 5
موضوع: چگونه همچين عکسي درست کنم؟

MahdiRezvanian آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20884

چگونه همچين عکسي درست کنم؟

سلام خدمت تمام اساتيد بخصوص استاد هادي پور
    --------
    من ميخواستم اسمي که نوشتم عين اين عکس برق بزنه . اگه با نرم افزاره چه نرم افزاري آموزش ميشه بديد چجوري ميشه يک همچين عکسي ساخت ممنون ميشم

--------------------------------------
    باتشکر

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    سلام دوست من
    این افکت رو هم میتونی با افتر افکت درست کنی و هم در فتوشاپ میتونی همچین افکتی درست کنی
    در فتوشاپ رو میگم :
    ایتدا یه بکگراند درست میکنی و بعد متن مورد نظر خودتو مینویسی و بالای لایه متن یه لایه جدید ایجاد میکنی / بعد لایه جدید رو cliping mask میکنی
    و با براش سفید یه خط در هر زاویه و جهتی که میخای روی متنت میکشی . بعد از منوی window گزینه تایم لاین رو انتخاب میکنی و وارد گزینه انیمیشن میشی
    بعد اون تیک وسطی داخل تایم لاین که نوشته شده create video timeline رو میزنی
    در این مرحله اون لایه براش سفید رو که کلیپ کردی به لایه متن رو میاری در ابتدای نوشته خودت قرار میدی و در قسمت سمت چپ تایم لاین نام اون لایه ها وجود داره . روی مثلث کوچیک اون لایه براش سفید کلیک کن و در زیر مجموعه اون روی استاپ واچ position کلیک کن و اولین کی فریم برات ایجاد میشه . بعد برو به ثانیه مورد نظری که میخای و بعدش با کلید های shift و جهت نماهای راست یا چپ اون لایه براش رو به انتهای متنت ببر. در این صورت و در ثانیه جدید یه کی فریم دیگه ایجاد میشه
    حالا اگه play کنی این برق افتادگی انیمیت خورده . میتونی از قسمت mode ها هم نوعش رو تغییر بدی یا opacity لایه براش رو هم کمتر کنی
    بعدش در قسمت پایین و سمت چپ صفحه میتونی روی اون فلشی که در جهت بالا و سمت راست چرخیده کلیک کنی و از کار خودت رندر بگیری
    آموزششو اگه نیاز داشتی بگو تا برات فیلمشو بگیرم
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    در افتر افکت با پلاگین های
    CC Light Wipe
    CC Light Rays
    CC Light Sweep
    Strobe Light

Member Website

شماره کاربری
    20884
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدکمیل نمایش پست ها
    سلام دوست من
    این افکت رو هم میتونی با افتر افکت درست کنی و هم در فتوشاپ میتونی همچین افکتی درست کنی
    در فتوشاپ رو میگم :
    ایتدا یه بکگراند درست میکنی و بعد متن مورد نظر خودتو مینویسی و بالای لایه متن یه لایه جدید ایجاد میکنی / بعد لایه جدید رو cliping mask میکنی
    و با براش سفید یه خط در هر زاویه و جهتی که میخای روی متنت میکشی . بعد از منوی window گزینه تایم لاین رو انتخاب میکنی و وارد گزینه انیمیشن میشی
    بعد اون تیک وسطی داخل تایم لاین که نوشته شده create video timeline رو میزنی
    در این مرحله اون لایه براش سفید رو که کلیپ کردی به لایه متن رو میاری در ابتدای نوشته خودت قرار میدی و در قسمت سمت چپ تایم لاین نام اون لایه ها وجود داره . روی مثلث کوچیک اون لایه براش سفید کلیک کن و در زیر مجموعه اون روی استاپ واچ position کلیک کن و اولین کی فریم برات ایجاد میشه . بعد برو به ثانیه مورد نظری که میخای و بعدش با کلید های shift و جهت نماهای راست یا چپ اون لایه براش رو به انتهای متنت ببر. در این صورت و در ثانیه جدید یه کی فریم دیگه ایجاد میشه
    حالا اگه play کنی این برق افتادگی انیمیت خورده . میتونی از قسمت mode ها هم نوعش رو تغییر بدی یا opacity لایه براش رو هم کمتر کنی
    بعدش در قسمت پایین و سمت چپ صفحه میتونی روی اون فلشی که در جهت بالا و سمت راست چرخیده کلیک کنی و از کار خودت رندر بگیری
    آموزششو اگه نیاز داشتی بگو تا برات فیلمشو بگیرم

ميشه ويديويي آموزش بدين چون من سرکار وقت خوندن ندارم

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiRezvanian نمایش پست ها
    ميشه ويديويي آموزش بدين چون من سرکار وقت خوندن ندارم

سلام
    آموزش رو در قسمت آموزشهای فتوشاپ گذاشتم .
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

Member Website

شماره کاربری
    20884
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدکمیل نمایش پست ها
    سلام
    آموزش رو در قسمت آموزشهای فتوشاپ گذاشتم .
    tnx

کلمات کلیدی این موضوع