برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 26

مشاهده : 16388 , پاسخ ها : 25
موضوع: آشنایی با نرم افزار میکس و مونتاژ Pinnacle Studio

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113

آشنایی با نرم افزار میکس و مونتاژ Pinnacle Studio

با سلام
    جهت آشنایی دوستان با این نرم افزار Pinnacle Studio باید عرض کنم نرم افزاری خیلی خوبی در خصوص میکس و مونتاژه ، حتماً نام شرکت Avid رو شنیدید این نرم افزار رو از شرکت پیناکل استودیو خریده و خیلی هم توسعه داده .
    کار با این نرم افرار بسیار راحته و در اندک زمانی هم بهش تسلط پیدا میکنید و هم نمیتونین به این زودی ازش دل بکنید داشتن این نرم افزار در کنار پریمیر و افترافکت خیلی خوبی . اغلب پلاگین های Boris RED , New Blue ,ProDAD ... به راحتی همراه خود نرم افزار نصب میشه در نسخه اولتیمت و یا بعداً میتونین نصب کنید .
    اگه شناخت به پلاگین های که معرفی کردم داشته باشید که همه عاشقشن و درکنارش بهتون بگم که انواع و اقسام ترانزیشن حدوداً 2200 تا ، 2D و 3D به آن اضافه کنید چی میگید؟
    گذشته از این باهاش میتونین فیلم dvd , hd , full hd ,... تا 4k با کیفیت عالی هم 2D و هم 3D و فیلم های بلوری خروجی بگیرید . زمان رندر گیری خیلی خوبه و ...
    قابلیت ساخت منو dvd و رایت مستقیم روی انواع لوح های فشرده.
    قابلیت کپچر اون از دوربین های فیلمبرداری دیجیتال خیلی عالیه و تنظیمات مختلفی همراه با کنترل دوربین از طریق خود برنامه بهتون میده . در کنارش نرم افزار Pinnacle Studio Training و نرم افرار Live Screen Capturing که ازصفحه نمایش دکستاپ با فرمت wmv. با کیفیت بسیار عالی فیلم میگیره .
    زیرنویس های زیبا ، ساخت منو دی وی دی و رایت ، به اشتراک گذاری و ... رو بهش اضافه کنید.
    مثل افترافکت ، در این برنامه هم با بهره گیری از فارسی نویس به راحتی میتوانید تاپ فارسی داشته باشید.
    حتی این شرکت کارت میکس های متعددی تولید کرده که با پریمیر هم سازگارن .
    در رده نرم افزارهای حرفه ای نرم افزار خیلی خوبیه ودر بعضی جهات برای بعضی سلایق حتی میشه گفت سره . ده ساله باهاشون آشناایی دارم ، حتی زمانی خیلی وقت پیش بعضی امکانات این نرم افزار به پریمیر اضافه میشد . چندین سال صدا و سیما باهاش کار میکرد و هنوزم بعضی جاها استفاده میشه .
    بنده با وجود این که خیلی دوسش دارم و خیلی باهاش کار کردم و دو ساله اولویت رو گذاشتم روی افترافکت ، بازم تو درایو ویندوزم حدود 60 گیگ این برنامه رو با افزونه هاش دارم و خیلی به دردم میخوره .
    پیشنهاد میکنم کسانی که میخوان کار میکس و مونتاژ رو شروع کنن و راجع به اینگونه نرم افزار ها شناخت ندارن ، چون محیط این نرم افزار کمی راحتتره ، با پیناکل شروع کنن تا به اصول پایه مسلط شن و وقتی میخوان با نرم افزارهای دیگه کار کنن کم نمیارن.
    اگه این برنامه رو خواستید ورژن 18 رو نصب کنید خود نرم افزار 4 گیگه و با متعلقات 56.5 گیگ ( Pinnacle.Studio.18-v18.0.2.444.Ultimate.X64 ).

گفتم کمکی بوده باشه ودر این مورد عزیزان اگه سوالی داشتن و یا نرم افراز مربوطه را خواستن با کمال میل در خدمتم همین جا لینک بزارم و یا چون حجم بالاست براشون ارسال کنم . ( هر جور شما عزیزان راحت هستید فقط لازمه امر بفرمائید )
    صد البته جسارت نمیکردم استاد عزیزم جناب آقای حسین هادی پور عزیز رخصت فرمودن مطلب جدا زده بشه ، با سپاس فراوان از ایشان که هر چه پربارترن سری افتاده دارن و معلومات را از دیگران بدون استثناء دریغ نمیکنند .پاینده باشن انشاءالله.
    مخلص همگی عزیزان.

نام: Pinnacle.Studio.Ultimate_18.jpg نمایش: 331 اندازه: 232.2 کیلو بایت

لیست پلاگینهائی که در نسخه التیمت نصب میشه
    Standard Content Studio
    Bonus Content Studio Ultimate
    Studio Sound FX & New Blue Activation
    Red Giant Holiday Pack
    ProDAD Plugins & Apps
    AMT XAVC SONY Fix
    ویرایش توسط ali fallah : 04-11-16 در ساعت 04:12
    Meraj Mix