برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1446 , پاسخ ها : 2
موضوع: راهنمایی درباره انتخاب رشته

sniper آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    13802

راهنمایی درباره انتخاب رشته

سلام دوستان نمی دونستم این سوالو کجا مطرح کنم گفتم شاید اینجا خوب باشه .

من ترم 3 رشته کامپیوتر (نرم افزار) کاردانی هستم . من به انیمیشن سازی و جلوه های ویژه خیلی علاقه دارم .

میخواستم بدونم درآمد این رشته چطوره بازار کارش تو ایران و خارج از ایران چطوره و....... لطفا ی توضیح کامل بدید ممنون.
    ویرایش توسط sniper : 12-01-15 در ساعت 14:54
    ??? ???? ???? ?? ?????? ???? ?? ????

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    سلام دوست من
    با کسب اجازه از محضر اساتید و بزرگان . خب دوست من اگه دنبال سریع رسیدن به پول هستی که فکر میکنم انتخاب این رشته کاملا اشتباهه! چون طبیعتا زمان میبره برای یادگیری و تا وقتی حرفه ای بشی معمولا یه چند سالی البته بسته به نوع پشتکاری که داری طول میکشه که این مدت رو کمتر کنی .
    در ایران هنوز این رشته جایگاه خودشو نتونسته بخوبی پیدا کنه . اما مسیر رو به رشد و خوبی رو داره طی میکنه . و طبیعتا آینده خوبی هم در انتظار این رشته خواهد بود . البته هیچوقت دنیا با ایران قابل قیاس نیست . البته منظورم کشورهای پیشرفته هستش !! اونها به اهمیت و جایگاه انیمیشن و تاثیر بسیار عمیق این هنر بر آحاد جامعه کاملا مطلع هستند و به انیمیشن و جلوه های ویژه به عنوان یه صنعت ویژه نگاه میشه . و به همین خاطرم براش هزینه های بسیار هنگفتی میکنند. مثلا برای یه انیمیشنی که میسازند مانند ریو برای هر دقیقه چیزی حدود بیش از 4 میلیارد تومن هزینه میکنند در حالیکه هیچوقت در ایران همچین پولی حاضر نیستند برای انیمیشن هزینه کنند.
    به لطف خدا ما هم هنرمندان و سطح تکنیک خوبی رو داریم که اگه خوب هزینه بشه از کارهای هالیوودی یقینا چیزی کم نمیاریم .
    گرچه هستند دوستانی که در هالیوود و پیکسار و جاهای دیگه دارند کار میکنند.
    ولی در کل اگه علاقه داری به این رشته ، انتخاب خیلی خوبی داری. چون یه کاریه که میتونی تخیلات و ایده های خودت رو زنده کنی و بهشون جون بدی و خلاقیت هات بروز پیدا میکنه . اما اگه میخای زودی به پول برسی و به عنوان منبع درآمدی قوی بهش تکیه کنی حقیقتا یه چند سالی (بازم میگم بستگی به تلاش خودت داره ) این پروسه طول میکشه تا حرفه ای بشی .
    به هر حال پیشاپیش حضورت رو به خونواده انیمیشن و جلوه های ویژه خوش آمد میگم و برات آرزوی موفقیت های بیشتر رو دارم
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

sniper آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    13802
    خیلی ممنون آقا محمد
    ??? ???? ???? ?? ?????? ???? ?? ????