برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506

نمونه کار جلوه های ویژه یک شب در جاده : (ufo دروغ یا حقیقی ؟) 2

سلام و خسته نباشید میگم خدمت شما دوستان .
    این نمونه کار امروز هست
    راستش من با یکی از دوستانم در مورد بشقاب پرنده دوباره بحثم شد و من هم برای ثابت کردن واقعی نبودن این بشقاب پرنده ها ، نمونه کار قبلیم را به دوستم نشان دادم ، اما در کمال تعجب گفت :
    بابا این که خیلی تابلو است ، فلان فیلم ببین ، این واقعی است و....
    خلاصه از یک طرف در آمپاس قرار گرفتم از یک طرف داشتم به این فکر میکرم چی بسازم که باور کنه .
    اما به لطف خداوند توانستم یک ویدیو در حد معمولی بسازم و خوشبختانه توانستم دوستم را روشن کنم (البته با کلی حرف و حدیث )
    حالا الان نگرانی من بیشتر از این است که ، اگر دوباره با کس دیگری در مورد بشقاب پرنده صحبت پیش بیاید و من این فیلم را نشان بدهم و او بگوید این که تابلو است ...
    اون وقت باید بروم و فیلم برخورد نزدیک از نوع سوم را برایشان بسازم ( بلا به دور )
    خلاصه ... من از این ویدیو دو مدل ساختم ، امیدوارم خوشتان بیاید ، لطفا بگید کدام مدل بهتر شده است و نقاط ضعف و قوت را حتما بگویید

نرم افزار : افتر افکت
    مدت زمان ساخت : 3 ساعت
    مدت زمان رندر : 15 دقیقه

ویدیوی مدل 1 :

UFO night road

ویدیوی مدل 2 :

UFO night road .1

امیدوارم خوشتان آمده باشد
    لطفا من را با نظر های خوب و بدتان به قله پیشرفت یاری نمایید .
    در پناه خدا
    ویرایش توسط moharer : 10-13-15 در ساعت 18:42

مظاهر آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2112
    کیفیت کار درکل خوب بود .فقط ناپدیدشدنش یه خورده غیرطبیعی بود اگه یه نور کوچیک درست میکردی تو آخرین لحظه که به سرعت دورمیشه طبیعی تر میشد
    ????? ??????? ?? ?? ?????? ???? ???.

ghias آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19492
    سلام
    خیلی جالب بود
    خسته نباشید
    فقط اوایل ویدئوی اول لرزش بشقاب پرنده با لرزش دوربین هماهنگ نیست
    کلا وقتی زیاد رو چنین چیزایی زوم کنی خودتو به درد سر میندازی
    تو فیلما هم معمولا وقتی میخوان یه چیزیو به حالت ناشناخته و غیر قابل لمس باقی بذارن زیاد وارد جزئیاتش نمیشن
    مثلا نور صحنه کم میشه - لامپ روشن و خاموش میشه - فاصله با سوژه زیاد در نظر گرفته میشه - سکانس خیلی کوتاه میشه - لرزش دوربین نمیذاره بفهمیم با چی طرفیم و ...
    تو ویدئوی دوم ایراد لرزش به چشم نمیاد فقط اثر چراغ برق روی دوربین در نظر گرفته نشده و موافقم با مظاهر عزیز
    اگه سرعت پروازش بیشتر بشه و موقع غیب شدن یه نور و شکست نور در هوا به وجود بیاد و دوربینت هم یکمی جا بمونه و یه خورده صدای محیط توش باشه و غیر قابل لمس تر هم باشه و حرارت موتور در نظر گرفته بشه میشی اسپیلبرگ دوم

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط مظاهر نمایش پست ها
    کیفیت کار درکل خوب بود .فقط ناپدیدشدنش یه خورده غیرطبیعی بود اگه یه نور کوچیک درست میکردی تو آخرین لحظه که به سرعت دورمیشه طبیعی تر میشد
    سلام خسته نباشید دوست خوبم آقا مظاهر .
    خیلی ممنون از توجه شما دوست عزیز
    با نظر شما کاملا موافق هستم ، حتما این کار را انجام میدهم و بصورت آپدیت در پست اصلی قرار میدهم
    با هم از نکته ای که فرمودید خیلی سپاس گذارم
    در پناه خدا

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghias نمایش پست ها
    سلام
    خیلی جالب بود
    خسته نباشید
    فقط اوایل ویدئوی اول لرزش بشقاب پرنده با لرزش دوربین هماهنگ نیست
    کلا وقتی زیاد رو چنین چیزایی زوم کنی خودتو به درد سر میندازی
    تو فیلما هم معمولا وقتی میخوان یه چیزیو به حالت ناشناخته و غیر قابل لمس باقی بذارن زیاد وارد جزئیاتش نمیشن
    مثلا نور صحنه کم میشه - لامپ روشن و خاموش میشه - فاصله با سوژه زیاد در نظر گرفته میشه - سکانس خیلی کوتاه میشه - لرزش دوربین نمیذاره بفهمیم با چی طرفیم و ...
    تو ویدئوی دوم ایراد لرزش به چشم نمیاد فقط اثر چراغ برق روی دوربین در نظر گرفته نشده و موافقم با مظاهر عزیز
    اگه سرعت پروازش بیشتر بشه و موقع غیب شدن یه نور و شکست نور در هوا به وجود بیاد و دوربینت هم یکمی جا بمونه و یه خورده صدای محیط توش باشه و غیر قابل لمس تر هم باشه و حرارت موتور در نظر گرفته بشه میشی اسپیلبرگ دوم

سلام خسته نباشید دوست من آقای ghias .
    از توجه شما دوست خوبم بسیار سپاس گذارم
    از نکاتی که فرمودید بسیار سپاس گذارم ، حتما تغیرات را اعمال میکنم و آپدیت را در پست اصلی قرار میدهم
    والا چون من ویدیو را با دوربین موبایلم گرفتم و چون فکوس خودکار دارد ، به علت نبود نور کافی دوربین قادر تشخیص نقاط نبود و برای همین یک لحضه تصویر تار و واضح شد . این اتفاق باعث شد وقتی که می خواستم ترک صحنه را در بیاورم ، نرم افزار با یک خطای کوچک مواجه شد و باعث شد این قسمت سوژه با حرکت دوربین مچ نشود .
    راستش را بخواهید نمیخواستم زیاد مرموز کار بکنم
    در واقع خواستم از تاریکی شب به عنوان یک شنل مخفی استفاده کنم .
    با خودم گفتم اگر من دارم با تاریکی شب برای سوژه خودم یک شنل مخفی درست میکنم ، پس میتوانم سوژه را به خودم نزدیک تر کنم و از حالت مرموزیش یکم فاصله بگیرم.
    راستش را باز هم بخواهید ، من دیدم که توی همه فیلم هایی که از بشقاب پرنده میزارن دوربین دارای لرزش بسیار زیاد میباشد و مدام دوربین تار و واضح میشود .
    من با خودم فکر کردم این نوع فیلم برداری دیگه داره تکراری میشه ، برای همین سعی کردم لرزش دوربین را کمتر بگیرم تا بیننده متوجه حضور یک سفینه بشود ولی به جزعیات پی نبرد .
    اثر نور تیرچراغ برق مربوط میشه به کثیف بودن لنز ، اگر یکم دوربین موبایلم را خاکی و کثیف میکردم ، آن وقت نور تیر چراغ برق تاثیر می گذاشت و هاله نور تصویر را می پوشاند و البته یک نکته : برخی دوربین ها مجهز به هاله گیر پیشرفته هستند ، یعنی شما وقتی به لامپ تیرچراغ برق با چشم خودتان نگاه میکنید دور لامپ یک هاله از نور می ببینید ، ولی در هاله گیر های پیشرفته دوربین این هاله ها را حذف میکند و تصویر بدون هاله برای شما ثبت یا ضبط میکند .
    سرعتش یکم بیشتر میکنم ، یک نور دنباله دار شکسته هم برایش درست میکنم ، حرکت دوربین را تصحیح میکنم ، صدای محیط بود که !! ، منظورتان غیرلمس نباشه ، یعنی زیاد ساختار و شکل سفینه معلوم نباشه درسته ؟
    راستش حرارت موتور را میخواستم بزارم اما دیدم خوب در نمی یاد چرا ؟ ، چون وقتی قرار باشه من از موتور به عنوان یک موتور حرارتی استفاده بکنم ، چون زیر سفینه خاکی است ، من مجبور میشدک خاک و گرد و غبار را شبیه سازی کنم تازه چون نور کافی وجود نداشت ، حتی اگر هم شبیه سازی میکردم طبیعی نمی شد . برای همین من سعی کردم از یک موتور Gravity Luncher مغناطیسی استفاده کنم
    البته قبول دارم که اگر حرارت میزاشتم خیلی جذاب میشد اما اینجوری دیگه نیازی به شبیه سازی گرد و غبار نبود .
    شما لطف دارید دوست خوبم ، من هنوز کلی راه باید طی کنم و تازه اولین قدم شروع کار اسپیلبرگ
    باز هم از توجه شما و نکاتی که فرمودید بسیار سپلس گذارم .
    در پناه خدا
    التماس دعا
    ویرایش توسط moharer : 10-17-15 در ساعت 23:38

کلمات کلیدی این موضوع