برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

از کجا باید شروع کنم برای ساخت نرم افزار چند رسانه ای

سلام خسته نباشید
    ببخشید من با نرم افزار mmb کار کردم اما با mb اون نرم افزاری که مدنزم هست رو هنوز نتونستم بسازم میخوام یه نرم ازار پرمحتوا و حجیم بسازم اما با mmb هرکاری میکنم نمیتوانم ایده ذهنم را پیاده سازی کنم

مثال میزنم بهتر منظور بنده را متوجه بشید ...

حتما این نرم افزار های چندرسانه ای مذهبی رو دیده ای که بعضی از انها بسیار پر محتوا هستند و خیلی شکیل با mmb میشه فقط به نرم افزار معمولی و با محتوای خیلی کم ساخت که چنین ایده ای توی ذهن من نیست من میخوام یه پیزی پیشرقته تر باشه که بتونم درون نرم افزارم صدها متن و صوت و فیلم و عکس قرار بدم اما هر چقد دنبال یه نرم افزار خوب میگردم که بتونم یادش بگیرم تا بتونم ایده خودم رو پیاده کنم نمیتونم میشه شما بزرگواران کمکی کنین ممنون میشم ازتون

به عنوان مثال این تصویر رو ببینید....
    http://upir.ir/khordad94/guest/50_13ea4.jpg

من یه چیزی شبیه این نرم افزار میخوام بسازم حجمش 16 مگ هست

http://www.askdin.com/attachments/30...4-payambar.zip

ممنون میشم ازتون راهنماییم کنید...

?? ?? ??? ? ??? ????? ??? ?? ?? ???? ???? ??????? ??? ???? ????? ????? ???? ??? ???? ?? ??? ??? ? ??? ???? ??? ??? ?? ???? ? ???? ? ???? ???? ??? ?? ??? ?? ?? ??? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ??? ? ???? ?? ????? ?? ???? ? ????? ??? ???? ??? ?? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ???? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ?????? ??? ???? ???? ???? ????? ?? ???

سلام

عزیز ، یه مقدار مقدمه چینی ای ؟ توضیحی ؟

mmb چی هست؟ میخواهید برنامه کتابخانه ای برای ویندوز بسازید ؟!!

فک کنم انجمن اشتباهی اومدید . اینجا در مورد جلوه های ویژه گرافیکی هست و فیلم و... نه برنامه نویسی یا اپیلیکیشن سازی

موفق باشید

در پناه حق...

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

نقل قول نوشته اصلی توسط King Arc s نمایش پست ها
    سلام

عزیز ، یه مقدار مقدمه چینی ای ؟ توضیحی ؟

mmb چی هست؟ میخواهید برنامه کتابخانه ای برای ویندوز بسازید ؟!!

فک کنم انجمن اشتباهی اومدید . اینجا در مورد جلوه های ویژه گرافیکی هست و فیلم و... نه برنامه نویسی یا اپیلیکیشن سازی

موفق باشید

در پناه حق...
    mmb مخفف Multi Media Builder هستش که مخصوص ساخت اتوران یا نرم افزارهای مالتی مدیا هست.

به نظرم ایشون اشتباهی نیومدن، چون من خودم از طریق مالتی مدیا بیلدر به افتر افکت رسیدم
    ???? ??? ???? ???? ???:"??? ?? ??? ??? ???? ??? ???? ?????? ??? ?? ????? ????? ????? ???????? ???? ????"

کاربر محترم alimorteza
    با مالتی مدیا بیلدر شما هر کاری می تونید انجام بدین، حتی فهرست درختی که ضمیمه کردین، با استفاده از یکسری پلاگین میشه همچین چیزهایی ساخت

اما پیشنهاد من برای ساخت نرم افزارهای مالتی مدیای حرفه ای با Adobe Flash و یا با HTML5 و CSS3 هست

با HTML5 و CSS3 بهترین افکتها و بهترین ابزار رو در دست دارین که یک مالتی مدیای حرفه ای بسازید

**نمونه انجام شده با CSS3:

http://webbase.monasebat.com/

**نمونه ساخته شده با Adobe Flash:

http://monasebat.com/esghtesademoghavemati/index.html

همونطور که از اسم مالتی مدیا پیداست: یعنی چند رسانه ای، حالا میشه اینطوری تعبیر کرد که بایستی از ابزارهای مختلف رسانه ای برای تولید محتوای الکترونیکی استفاده کرد، مثلا: AutoPlay - MMB - فتوشاپ - افتر افکت - پریمایر و ....

خلاصه کلام: یا باید خودتون همه این مهارتها رو کسب کنید و یا گروه مناسب برای تولید چند رسانه ای رو داشته باشید.

موفق باشید.
    ویرایش توسط Mohammad Moeini : 08-15-15 در ساعت 16:09
    ???? ??? ???? ???? ???:"??? ?? ??? ??? ???? ??? ???? ?????? ??? ?? ????? ????? ????? ???????? ???? ????"

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Moeini نمایش پست ها
    کاربر محترم alimorteza
    با مالتی مدیا بیلدر شما هر کاری می تونید انجام بدین، حتی فهرست درختی که ضمیمه کردین، با استفاده از یکسری پلاگین میشه همچین چیزهایی ساخت

اما پیشنهاد من برای ساخت نرم افزارهای مالتی مدیای حرفه ای با Adobe Flash و یا با HTML5 و CSS3 هست

با HTML5 و CSS3 بهترین افکتها و بهترین ابزار رو در دست دارین که یک مالتی مدیای حرفه ای بسازید

**نمونه انجام شده با CSS3:

http://webbase.monasebat.com/

**نمونه ساخته شده با Adobe Flash:

http://monasebat.com/esghtesademoghavemati/index.html

همونطور که از اسم مالتی مدیا پیداست: یعنی چند رسانه ای، حالا میشه اینطوری تعبیر کرد که بایستی از ابزارهای مختلف رسانه ای برای تولید محتوای الکترونیکی استفاده کرد، مثلا: AutoPlay - MMB - فتوشاپ - افتر افکت - پریمایر و ....

خلاصه کلام: یا باید خودتون همه این مهارتها رو کسب کنید و یا گروه مناسب برای تولید چند رسانه ای رو داشته باشید.

موفق باشید.
    من کار با نرم افزارهای دیکه رو بلدم اما برای تولید چند رسانه ای مشکل دارم و نمیدونم چطوری لوح های فشورده چندرسانه ای بسازم

?? ?? ??? ? ??? ????? ??? ?? ?? ???? ???? ??????? ??? ???? ????? ????? ???? ??? ???? ?? ??? ??? ? ??? ???? ??? ??? ?? ???? ? ???? ? ???? ???? ??? ?? ??? ?? ?? ??? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ??? ? ???? ?? ????? ?? ???? ? ????? ??? ???? ??? ?? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ???? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ?????? ??? ???? ???? ???? ????? ?? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط alimorteza نمایش پست ها
    من کار با نرم افزارهای دیکه رو بلدم اما برای تولید چند رسانه ای مشکل دارم و نمیدونم چطوری لوح های فشورده چندرسانه ای بسازم
    ببینید، تولید نرم افزار بصورت لوح فشرده خیلی کار ساده ایه، مهم اینه که شما محتوای غنی و گرافیک کاربرپسند داشته باشید.

إن شاء الله طی یکماه آینده در نظر دارم یک پست مفید در زمینه تولید محتوای الکترونیک ایجاد کنم و تمام نیاز تولید کنندگان این عرصه رو تخت شعاع قرار بدم

ولی اون چیزی که الان برای شما ضروریه، موارد ذیل می باشد:

1- طراحی UML: در ابتدا تمامی چیزهایی که برای تولید لوح فشرده نیاز دارید(شامل تمامی اجزای تشکیل دهنده نرم افزار) و اون چیزایی که قراره بعنوان محتوا قرار بدین، روی کاغذ بکشید و بین اشیاء ایجاد ارتباط کنید(اصطلاحاً الگوریتم کار رو بکشید)

2- با توجه به UML یکسری صفحات برای پروژه خودتون در نظر بگیرید؛ مثلا: صفحهء بسم الله + صفحه اینترو+ صفحه اصلی نرم افزار(Main Page) + صفحه درباره ما + صفحات داخلی که از طریق صفحه اصلی نرم افزار هدایت میشن

3- بخش گرافیک کاربری و طراحی پوسته برای صفحات نرم افزار(UI = User Interface)

4- ایجاد دکمه های گرافیکی(Buttons) برای لینک دادن به صفحات

5- کدنویسی و ایجاد ارتباط بین اشیاء(لینک دادن به دکمه ها، برای ورود به صفحات داخلی و صفحه اصلی)

6- قرار دادن محتوا در صفحات داخلی

7- دیباگ کردن پروژه(یعنی رفع هر گونه مشگل و باگ) که ممکنه بعضی از دکمه ها و یا لودینگ مطالب مشکل داشته باشه

8- تست نهایی

9- یکپارچه سازی داده های و تنظیم به گونه ای که از مسیر داینامیک(دیسک) فراخوانی بشه

10- خروجی گرفتن بصورت Autorun.exe

11- رایت بر روی CD / DVD

نکته حائز اهمیت: اینه که شما حتما دقت کنید هنگام تولید فایل اتوران، یک فایلی ایجاد کنید با عنوان Autorun.inf که هنگام قرار دادن سی دی در CD-Rom بصورت اتوماتیک لود بشه

زیر سایه اهل بیت(علیهم السلام) موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Moeini نمایش پست ها
    ببینید، تولید نرم افزار بصورت لوح فشرده خیلی کار ساده ایه، مهم اینه که شما محتوای غنی و گرافیک کاربرپسند داشته باشید.

إن شاء الله طی یکماه آینده در نظر دارم یک پست مفید در زمینه تولید محتوای الکترونیک ایجاد کنم و تمام نیاز تولید کنندگان این عرصه رو تخت شعاع قرار بدم

ولی اون چیزی که الان برای شما ضروریه، موارد ذیل می باشد:

1- طراحی UML: در ابتدا تمامی چیزهایی که برای تولید لوح فشرده نیاز دارید(شامل تمامی اجزای تشکیل دهنده نرم افزار) و اون چیزایی که قراره بعنوان محتوا قرار بدین، روی کاغذ بکشید و بین اشیاء ایجاد ارتباط کنید(اصطلاحاً الگوریتم کار رو بکشید)

2- با توجه به UML یکسری صفحات برای پروژه خودتون در نظر بگیرید؛ مثلا: صفحهء بسم الله + صفحه اینترو+ صفحه اصلی نرم افزار(Main Page) + صفحه درباره ما + صفحات داخلی که از طریق صفحه اصلی نرم افزار هدایت میشن

3- بخش گرافیک کاربری و طراحی پوسته برای صفحات نرم افزار(UI = User Interface)

4- ایجاد دکمه های گرافیکی(Buttons) برای لینک دادن به صفحات

5- کدنویسی و ایجاد ارتباط بین اشیاء(لینک دادن به دکمه ها، برای ورود به صفحات داخلی و صفحه اصلی)

6- قرار دادن محتوا در صفحات داخلی

7- دیباگ کردن پروژه(یعنی رفع هر گونه مشگل و باگ) که ممکنه بعضی از دکمه ها و یا لودینگ مطالب مشکل داشته باشه

8- تست نهایی

9- یکپارچه سازی داده های و تنظیم به گونه ای که از مسیر داینامیک(دیسک) فراخوانی بشه

10- خروجی گرفتن بصورت Autorun.exe

11- رایت بر روی CD / DVD

نکته حائز اهمیت: اینه که شما حتما دقت کنید هنگام تولید فایل اتوران، یک فایلی ایجاد کنید با عنوان Autorun.inf که هنگام قرار دادن سی دی در CD-Rom بصورت اتوماتیک لود بشه

زیر سایه اهل بیت(علیهم السلام) موفق باشید
    یک دنیا ممنون از راهنماییتون
    سوال اولم اینکه شما در روزهای آتیه قصد اموزش ساخت نرم افزارهای مالتی مدیا را دارید...؟
    سوال دوم اینکه من با چه نرم افزاری میتوانم یک مالتی مدیای خوب بسازم و کار با آن زیاد مشکل نباشد و پرژه ای که در ذهن دارم را خیلی زود اماده پیاده سازی کنم...؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alimorteza نمایش پست ها
    یک دنیا ممنون از راهنماییتون
    سوال اولم اینکه شما در روزهای آتیه قصد اموزش ساخت نرم افزارهای مالتی مدیا را دارید...؟
    سوال دوم اینکه من با چه نرم افزاری میتوانم یک مالتی مدیای خوب بسازم و کار با آن زیاد مشکل نباشد و پرژه ای که در ذهن دارم را خیلی زود اماده پیاده سازی کنم...؟
    خواهش میکنم
    راستش فعلا نه، ولی ان شا الله ماه آینده شاید تصمیم به اینکار گرفتم
    به نظرم در حال حاضر با Auto play و یا MultiMediaBuilder به راحتی می تونید پروژه تونو پیاده سازی کنید..

کلمات کلیدی این موضوع