برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 2519 , پاسخ ها : 11
موضوع: فروش فیلم-لطفا کمک کنید

alishmas آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20037

Angry فروش فیلم-لطفا کمک کنید

سلام فرض کنید من یه فیلم ساختم یا موزیک ویدیو حالا میخوام بفروشمش
    میشه بگید چجوری باید بفروشم
    خیلی لازمش دارم

سلام .درمورد موزیک ویدیو برات توضیح می دم واسه فیلم بعضی موارد شییح موزیک ویدیوولی پیچیده تره وسختر هست ببین داستان اینجوری که بل فرض شما کارت عالی وخوبه. واسه یک خواننده کاره قوی می سازی که قیمت پایه ۴ میلیون به بالاست البته با۱میلیون تومانم بعضی اشخاص کار می کنن حالا یا خواننده با کارگردان خیلی رفیقه واون کارگردان همون مبلغ خیلی کمیرو ازش دریافت می کنه که یک حالی به خواننده بده وکمی چهرش بازدید بشه و ۴ نفر بشناسنش .ولی اگر طرف بازدوباره بخواد کار بسازه باز دیگه همون قیمت نیست وقیمت با لاتر می شه وفرق میکنه
    حالا کار ساخته می شه ورسانه ها اون کارو می بیین اگر .موزیک و /ویدو استانداره خوبی داره پخش می شه اگر کمی ضف داشته باشه مبلغی رو می گیرن .اگر هم زیاد ضعف داشته باشه شبکه های معتبر اصلا قبول نمی کنن وسطحه کاری می یاد پاعین و شبکه های معمولیتر اون کار نشون می دن البته شبکه ااا موزیک فعلا مبلغیرو دریافت نمی کنن البته باید کارت خوب باشه ها / ببین واسه خواننده باید اسپانسرپیدا شه که مخارج ویدیو و موزیک رومتحمل شه ولی باید چقدر اون خواننده قوی قوی باشه که اسپانسر ییدا شه
    خلاصه قرداد می بندن که خواننده هر وقت معروف شد وکنسرت گذاشت پوله اسپانسر و بهمراهه سود /خواننده برگر دونه به اسپانسر.ببین یک خواننده باید در امد جدای داشته باشه یا کاره بازاری یا دولتی که بتونه مخارجه زند گیشو
    در یاره.اگرم اهنگ ساز باشه یا تکست بنویسه یا میکس ومسترینگ انجام بده امتیازش بهتره ویک خرجه نا چیزی هم در کناره کاره اصلیش داشته باشه چون/شعر میفروشه یا اهنگ/یا برعکس باهمکارش بده بستون میکنه یکی شعر می ده باز این یکی براش میکس می کنه/ببین خواننده خوب فعلا کمه اسپانسرم کمتر وکمتر

داداشم شما سنت هنوز زیاد نیست برو یکیروپیدا کن فیلمبرداری عروسی یا فیلم /یا موزیک ویدیو انجام می ده مجانی باهاش باش معلوماتت بهتر می شه وتجربت وسوالایه جدید که تو همین راه پیش می یاد حل می شه.اونوقت با خودتت می فهمی که می خوای این حرفه رو دنبال کنی
    یا نه تنها علاقه مهم نیست خیلی خیلی
    چیزای دیگه هم هست.........اینجوری نباشه که وقت رو این حرفه بذاری بعد یک مشکل بزرگ پیش بیاد بعد روت فشار بیاد بعد دل زده بشی وتایمت و روحیت ضعیف می شه /واسه این می گم حتما بروباکسی کمکی و مجان( اگه )قبول کنن حتا اگر باهات بد رفتاری کرد تحمل کن ...داداشم امیدوارم سوالتو تونسته باشم خوب پاسخگو شده باشم

سلام دوست من
    فک میکنم شما یه بار همچین سوالی رو پرسیده بودید
    ببینید
    اگه فیلم کوتاه باشه که معمولا کسی برای پول فیلم کوتاه نمیسازه مگر اینکه ارگان یا نهادی هدفی داشته باشه و بیاد حمایت کنه!
    اگه فیلم بلند باشه که شما باید کارگردان رسمی باشید تهیه کننده داشته باشید و مجوز بگیرید و بعد یا با سینما ها قرارداد ببندید یا با شبکه خانگی یا هر دو
    اگه تیزر باشه خب کسی که سفارش میده باید هزینشو پرداخت کنه
    اگه موزیک ویدیو باشه که بازم یه کاره سفارشیه .... مگه میشه شما اول موزیک ویدیو بسازید بعد بفروشید؟!! خب مطمئنا خواننده یا مدیر برنامش با شما تماس میگیره و سفارش میده خواننده هم راه درآمدش از موزیک ویدیو نیست اون مجبوره کنسرت بذاره یا آلبومش رو بفروشه
    یه بحث دیگه داریم که کار برای تلویزیون هست
    پول درآوردن از راه فیلم سازی کاره مشکلی هست باید جایگاهش رو بدست بیارید .....
    اونطور که متوجه شدم شما کم سن هستید و این اتفاق خوبیه به شرط این که دوره های فیلم سازی رو برید و یاد بگیرید ... کم کم کسانی رو پیدا میکنید که میتونند دست شمارو بگیرن

موفق باشید

NewView آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11785
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    سلام دوست من
    فک میکنم شما یه بار همچین سوالی رو پرسیده بودید
    ببینید
    اگه فیلم کوتاه باشه که معمولا کسی برای پول فیلم کوتاه نمیسازه مگر اینکه ارگان یا نهادی هدفی داشته باشه و بیاد حمایت کنه!
    اگه فیلم بلند باشه که شما باید کارگردان رسمی باشید تهیه کننده داشته باشید و مجوز بگیرید و بعد یا با سینما ها قرارداد ببندید یا با شبکه خانگی یا هر دو
    اگه تیزر باشه خب کسی که سفارش میده باید هزینشو پرداخت کنه
    اگه موزیک ویدیو باشه که بازم یه کاره سفارشیه .... مگه میشه شما اول موزیک ویدیو بسازید بعد بفروشید؟!! خب مطمئنا خواننده یا مدیر برنامش با شما تماس میگیره و سفارش میده خواننده هم راه درآمدش از موزیک ویدیو نیست اون مجبوره کنسرت بذاره یا آلبومش رو بفروشه
    یه بحث دیگه داریم که کار برای تلویزیون هست
    پول درآوردن از راه فیلم سازی کاره مشکلی هست باید جایگاهش رو بدست بیارید .....
    اونطور که متوجه شدم شما کم سن هستید و این اتفاق خوبیه به شرط این که دوره های فیلم سازی رو برید و یاد بگیرید ... کم کم کسانی رو پیدا میکنید که میتونند دست شمارو بگیرن

موفق باشید
    مصطفی جان سلام
    داداش مطالب این ست رو خوندم و همه جوره پاش هستم و برای حرفه ای شدنم این دوره ها به نظرت خوب هستن ؟
    میتونن از من یه تدوینگر حرفه ای بسازند ؟
    من به اون ور آب فکر میکنم میخوام حرفه ای بشم بعد برم

دوره 1
    دوره 2
    دوره 3
    Everything I want
    I Have !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط NewView نمایش پست ها
    مصطفی جان سلام
    داداش مطالب این ست رو خوندم و همه جوره پاش هستم و برای حرفه ای شدنم این دوره ها به نظرت خوب هستن ؟
    میتونن از من یه تدوینگر حرفه ای بسازند ؟
    من به اون ور آب فکر میکنم میخوام حرفه ای بشم بعد برم

دوره 1
    دوره 2
    دوره 3
    سلام .... من با این گروه آشنایی ندارم ولی الان که ویدیو هاش رو دیدم زیاد حرفی برای گفتن نداشتن
    تو اون ویدیو مفهوم جلوه های ویژه رو اشتباه توضیح داد!!

شما ساکن تهران هستید باید تحقیق کنید که چه آموزشگاه فیلم سازی خوبه .... اونجا مطمئنا آموزشگاه های خوبی باید باشه از کسانی که آموزشگاه هارو میشناسن و رفتن بپرسید
    من فقط دانشگاه هارو میشناسم اونم نه توی تهران
    موفق باشید

alishmas آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20037
    مرسی از راهنمایی تون ولی من به ساخت فیلم عروسی هیچ علاقه ای ندارم وفقط میخوام موزیک ویدیو فیلم کوتاه و فیلم طولانی و سریال بسازم...
    دوست دارم یه گره بزنیم و اون گروه اسم خاصی داشته باشه و در همه جا شناخته بشه مثلا بگن فیلم های گروه ... خیلی عالیه من همیشه فیلم های اون گروه رو مبینم...!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط alishmas نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی تون ولی من به ساخت فیلم عروسی هیچ علاقه ای ندارم وفقط میخوام موزیک ویدیو فیلم کوتاه و فیلم طولانی و سریال بسازم...
    دوست دارم یه گره بزنیم و اون گروه اسم خاصی داشته باشه و در همه جا شناخته بشه مثلا بگن فیلم های گروه ... خیلی عالیه من همیشه فیلم های اون گروه رو مبینم...!!!
    مثلا مثل گروه آقای زاک کینگ ؟!

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

سلام

به نظرم توضیحات آقای مصطفی ارادی خیلی کامل و درست بودن و همچنین آقای 0511.

اینکه چجوری باید فیلم رو بفروشید کاملا مشخص هست.

به قول آقای ارادی(یا عرادی) :فیلم کوتاه معمولا با هدف پول ساخته نمیشه . یا از روی ایده جالب یا برای شرکت در جشنواره ای چیزی یا اصن کسی سفارش میده.

فیلم بلند هم سه حالت بیشتر نداره : یا با صدا سیما همکاری کردین،به همونجا میفروشین و در تلویزیون پخش میشه. یا در سینما اکران میشه و از پول بلیطی که ملت میخرن شما سود می کنی . یا مثل قهوه تلخ ، CD میشه و در فروشگاه های شهر ها بفروش میرن.

تبلیغات هم خب اسمش روشه تبلیغ یه محصولی ! اون شرکت به شما سفارش میده و پول رو پرداخت میکنه

موزیک ویدیو هم که دیگه تابلو هم رده یه خواننده ای یه آهنگیرو خونده . میاره میده به شما که براش بسازین و خودش بیاد بازی کنه . آخرشم دست مزد شمارو میده.

اصن مگه میشه یه موزیک ویدئو رو ساخت بعد دنبال مشتری براش گشت

موفق و پیروز باشید

در پناه حق...

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

NewView آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11785
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    سلام .... من با این گروه آشنایی ندارم ولی الان که ویدیو هاش رو دیدم زیاد حرفی برای گفتن نداشتن
    تو اون ویدیو مفهوم جلوه های ویژه رو اشتباه توضیح داد!!

شما ساکن تهران هستید باید تحقیق کنید که چه آموزشگاه فیلم سازی خوبه .... اونجا مطمئنا آموزشگاه های خوبی باید باشه از کسانی که آموزشگاه هارو میشناسن و رفتن بپرسید
    من فقط دانشگاه هارو میشناسم اونم نه توی تهران
    موفق باشید
    آخه متاسفانه هیچکس ازآشنایان من تو این حوزه آموزشگاه نرفتند با حرفه ای نیستند
    شما میتونی یک لطف بسیار بزرگ د ر حقم بکنید و از دوستانتون بپرسید ؟؟
    Everything I want
    I Have !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط NewView نمایش پست ها
    آخه متاسفانه هیچکس ازآشنایان من تو این حوزه آموزشگاه نرفتند با حرفه ای نیستند
    شما میتونی یک لطف بسیار بزرگ د ر حقم بکنید و از دوستانتون بپرسید ؟؟
    متاسفانه منم در تهران کسی رو در این زمینه سراغ ندارم
    میتونید یه پست بزنید و راجب این موضوع سوال بپرسید تا دوستان راهنمایی کنند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع