برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1320 , پاسخ ها : 3
موضوع: سیستم تدوین

سیستم تدوین

با سلام
    دوستانی که کارشون تدوین حرفه ای هست خواهش می کنم کمک کنند
    ما می خواستیم برای تدوین سیستمی رو تهیه کنیم، کارمون بیشتر با پریمیر و افتر افکتس و گاها هم سینما فور دی هست، تدوین هم در حد حرفه ای و ویدئوها فول اچ دی هستند، سیستمی که برای خرید نهایتا بهش رسیدیم این هست:
    http://forums.sakhtafzarmag.com/atta...3&d=1420236257
    آیا به نظر شما که تجربه کار داریم با این سیستم می تونیم کارمون رو به راحتی انجام بدیم؟

yaser3030 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12567
    سلام
    سیستم تقریبا خوبیه
    اگه از هارد ssd استفاده کنید خیلی بهتر جواب می گیرید.
    البته این رو بگم که میزان نتیجه گیری شما از این سیستم خیلی ارتباط داره با پروژه هایی که با اون کار می کنید .
    اگه از شبیه سازی زیاد استفاده نمی کنید براحتی جواب کار شما رو برای پروژه های فول اچ دی رو می ده .
    ( تجربه شخصی : با هر سیستمی می شه کار کرد مهم زمان ، خلاقیت و صبره)

ممنون از نظرتون
    می خواستم بدونم معمولا برای تدوینهای حرفه ای (منظورم کارهای خاص سه بعدی و انیمیشن و ... نیست) چه سیستمهایی استفاده میشه؟ سخت افزاری بهتر از این استفاده میشه؟

yaser3030 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12567
    قطعا سیستم های رندرینگ بهتری هست . ولی اگه کارهای انیمیشن و سه بعدی خاص ندارید این سیستم شما با هارد SSD تمام کارهای تدوین و مونتاژ حرفه ای که در ایران برای تلویزیون و کارفرماهایی که خروجی full HD از شما می خواهند براحتی انجام می دهد . البته در پروژه ها یی با راش بالا کمی زمان بیشتری می برد اما قابل قبول است .هزینه بیشتر برای کار در این حد پول هدر دادنه.
    من با سیستم کمتر از این پروژه ای که راش های یازده دوربین و لایه های گرافیکی متعدد داشت رو انجام دادم . همون طور که گفتم فقط صبر و خلاقیت می خواد.

کلمات کلیدی این موضوع