برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

مشاهده : 4528 , پاسخ ها : 18
موضوع: احمقانه ترین سوالات از مایکروسافت

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

Agent 47 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20445
    والا دخترای خودمون بد ترن خخخخ به خدا من یکی از همکارام که دختر هم هست بهم اس ام اس داد گفت : میخوام ورد دانلود کنم باید تو گوگل چی بنویسم؟؟
    خدا شاهده به شوخی بهش گفتم برو بزن آموزش 3ds max بعد زنگم زد گفت چنتا چیز اورد یکیش آموزش مقدماتی یکیش پیشرفته.بهش گتم مقدماتی و قطع کردیم.
    فرداش رفتم دفتر دیدم شاکیه و داره فحشم میده گفتم چی شده؟گفت من اینو دانلود کردم چرا ورد نصب نشد؟گفتم آموزش رو باید تا تهش ببینی.بنده ی خدا داشت شروع میکرد به دیدنش جلوشو گرفتمیعنی من مرده بودم از خنده خخخخخخخخخ
    ?? ??? ????? ?????? ???? ?? ?? ????? ???? ????? ?? ???? ????...

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط Agent 47 نمایش پست ها
    والا دخترای خودمون بد ترن خخخخ به خدا من یکی از همکارام که دختر هم هست بهم اس ام اس داد گفت : میخوام ورد دانلود کنم باید تو گوگل چی بنویسم؟؟
    خدا شاهده به شوخی بهش گفتم برو بزن آموزش 3ds max بعد زنگم زد گفت چنتا چیز اورد یکیش آموزش مقدماتی یکیش پیشرفته.بهش گتم مقدماتی و قطع کردیم.
    فرداش رفتم دفتر دیدم شاکیه و داره فحشم میده گفتم چی شده؟گفت من اینو دانلود کردم چرا ورد نصب نشد؟گفتم آموزش رو باید تا تهش ببینی.بنده ی خدا داشت شروع میکرد به دیدنش جلوشو گرفتمیعنی من مرده بودم از خنده خخخخخخخخخ

اصلا اینطور نیست همه دخترا اینجور نیستن لطفا پشت سر دخترا بد نگین
    ممنون

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

Agent 47 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20445
    نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها
    اصلا اینطور نیست همه دخترا اینجور نیستن لطفا پشت سر دخترا بد نگین
    ممنون
    آره همشون اینجوری نیستن حق با شماست..
    کلا دخترا دو دستند ..دسته ی اول دخترایی اند مثل همکار من که خنگن و دسته ی دوم تو
    ?? ??? ????? ?????? ???? ?? ?? ????? ???? ????? ?? ???? ????...

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    آره همشون اینجوری نیستن حق با شماست..
    کلا دخترا دو دستند ..دسته ی اول دخترایی اند مثل همکار من که خنگن و دسته ی دوم تو
    درست صحبت کنید تو چیه !
    شما سه روز اخراج میشید
    این مطلب هم بسته میشه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

Alone Warrior آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19334
    چی بود؟ کوچیک بود؟ ده ساله و مه ساله بود؟
    خخخخخخ ولی عجب مردمی پیدا میشن حداقل نمیدونست تری دی مکس چیه باید میدونست که اون اموزشه و اون فایل نصبی فرق دارن ...آخه ایکیوی این انسان ها میزنه به لوذالمعده دیگه...
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

کلمات کلیدی این موضوع