برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1276 , پاسخ ها : 5
موضوع: غیر فعال شدن بلوتوث لپ تاپ

غیر فعال شدن بلوتوث لپ تاپ

سلام دوستان.
    من از نرم افزار Driver Booster برای آپدیت درایورهام استفاده کردم و الان بلوتوث لپ تاپم غیرفعال شده. یهنی وقتی رو چیزی کلیک می کنم گزینه بلوتوث ندارم.
    در تنظیمات هم نشون میده که بلوتوث غیرفعاله

راه حل مشکلم چیه؟

????? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ?? ???? ?? ? ?????? ?? ??? ? ??? ?? ?? ?? ??? ...

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    سلام اینکارو انجام بدین ببینید درست میشه روی My Computer راست کلیک کرده و گزینه Propertiesرا انتخاب کنید. از منوی سمت راستDevice Managerرا انتخاب کنید. در پنجره باز شده دنبالNetwork Adaptersبگردید و تمام بخش هایی را که درباره بلوتوث است وDisableشده مجدد فعال کنید.

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها
    سلام اینکارو انجام بدین ببینید درست میشه روی My Computer راست کلیک کرده و گزینه Propertiesرا انتخاب کنید. از منوی سمت راستDevice Managerرا انتخاب کنید. در پنجره باز شده دنبالNetwork Adaptersبگردید و تمام بخش هایی را که درباره بلوتوث است وDisableشده مجدد فعال کنید.
    سلام ندا جون. ممنونم ولی همه اش فعاله و حتی خود بلوتوث هم فعاله. ولی وقتی کلیک راست می کنم گزینه بلوتوث نداره : (

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط fo-eng نمایش پست ها
    سلام ندا جون. ممنونم ولی همه اش فعاله و حتی خود بلوتوث هم فعاله. ولی وقتی کلیک راست می کنم گزینه بلوتوث نداره : (

اگر درایوها رو بعد از اینکه اپدیت کردین و سیستم رو
    خاموش روشن کردین و باز فعال نشد اینکارو انجام بدین البته در ویندوز8
    دكمه fn رو نگه داشته و كليدي كه آيكن (((i))) روي اون هست رو بزنيد تا وايرلس خاموش و روشن بشه. نه اينكه حالت Airplane Mode فعال و غير فعال بشه. با چندبار زدن اين دكمه حالتهاي مختلف بوجود مياد.مثلاً با يك بار زدن اين دكمه واي فاي خاموش ميشه، با زدن مجدد بلوتوث روشن ميشه اما واي فاي روشن نميشه، اگر يه بار ديگه بزنيد هم واي فاي و هم بلوتوث فعال ميشه

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

درود...

مشکل خاصی نیست...

فقط قبلش به سوالاتم جواب بدید...

ویندوزتون چیه؟

توی این قسمت که مشخص کردم آیکون بلوتوث هست یا نه؟

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

با سلام و درودی دیگر.
    والا اون روز من سیستم رو برای کاری بردم، مغازه کامپیوتری و متاسفانه ایشون هم نتونست مشکل رو حل کنه و دیگه مجبورا ویندوزم رو عوض کردم.
    در کل ویندوز غیرقانونی همچین ضرهایی هم داره، خصوصا من که اون رو مدام آپدیت می کنم.
    با تشکر از همه دوستان و وقتی که گذاشتید.

کلمات کلیدی این موضوع