برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1018 , پاسخ ها : 1
موضوع: حل مشکل گرافیک در لپ تاپ

Alone Warrior آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19334

حل مشکل گرافیک در لپ تاپ

با سلام من لپ تاپ دارم . اسمش سوزوکی است
    من واقعا به مشکل برخوردم یکی گفته بود کارت گرافیکت آنبورد هست حالا نگو که از 2 هم بیشتر نیست ینی کل گرافیکم 2 است
    حالا در نرم افزار های طراحی سه بعدی و جلوه های ویژه و ... مثل آفتراافکتس که همیشه تا روشنش میکن یه اخطار هایی میده که این جی پی یوی شما اینقدر قدرتمند نیست یا مثلا فتوشاپ سی سی اونم اخطار گرافیک میده واقعا نمیدونم چیکار کنم
    کارت گرافیک از اون قطعه هایی است که واقعا در این رشته مثل نقش قلب در بدن انسانه و اینکه کارت گرافیک اصلا نوع اکسترنال نداره ینی فقط اینترنال
    حال باید چیکار کنم؟ برای ارتقای این گرافیک .... مثلا به 4 یا نمیدونم ..... نظر شما چیه هیچ راهی ترفندی میانبری چیزی برای اینکه از گرافیک بیشتری بهره ببریم وجود نداره نه؟ اکسترنال هم که نداره؟
    حالا به جز لپ تاپم یه کامپیوتر دسکتاپ هم دارم گفتم حالا مثلا راه داره کیس اون را روشن کنم بعد با کابل یا تبدیلی چیزی گرافیک هاشونو رو هم بگذارن؟
    از یکی هم شنیده بودم می گفت نرم افزاری داریم که مثلا براش مشخص می کنی 4 گیگابایت هاردت رو اشغال میکنه و بعد یک استفاده ای از اون میکنه که به چهار گیگ گرافیک تبدیل بشه و قدرت و کارایی اش با اون ترکیب بشه و بعد فیزیکال هم که خودت چهار داشته باشی میشه 8 مثلا .... حالا نمیدونم که واقعا داریم یه همچین چیزی؟
    به نظر شما آیا هیچ راهی وجود داره که از گرافیک بیشتری بهره ببرم؟

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    این مطلب رو بخونید
    http://www.elmefarda.com/%D8%A7%D8%B...A%D8%A7%D9%BE/

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

کلمات کلیدی این موضوع