برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

مشاهده : 3708 , پاسخ ها : 13
موضوع: کمک جهت تهیه cpu

کمک جهت تهیه cpu

با سلام
    ما یه سیستم معمولی داریم که می خواهیم به یه سیستم خوب برای تدوین تبدیلش کنیم، ولی چون فعلا بودجشو نداریم می خواهیم به مرور ارتقاش بدیم، مشخصات سیستم ما اینه:
    مادربورد:
    https://www.asus.com/ph/Motherboards/H81MC/
    رم: 4 گیگ ddr3
    هارد دیسک: 1 عدد 128 گیگ ssd و یک عدد 1 ترابایت hdd
    گرافیک: دقیق خاطرم نیست ولی gforce 2 گیگ بود
    پاور: 400w

الآن چون سی پی یوش از این دوآل های معمولی هست می خواییم سی پی یوش رو فعلا ارتقا بدیم، هزینه ای هم که فعلا برای سی پی یو می تونیم بپردازیم نهایتا 1 میلیون و 200 هزار تومن هست، با این حساب به نظر شما چه سی پی یویی بخریم که بعدا می خواییم مادربود و رم و گرافیک خیلی خوبی بخریم کم نیاره و بتونه خیلی خوب عمل کنه
    بیشتر کارمون هم با پریمیر و افتر افکت و فتوشاپ و ادیوس و اینهاست ( البته با المنت 3 دی افتر افکت هم یه ذره کار داریم )
    با تشکر از شما
    ویرایش توسط ahadto : 12-25-14 در ساعت 16:55

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    دوست خوبم اگه بخواین cpu رو عوض کنین تنها با سی پی یو نمیشه چون مادر بردتون باید این سی پی یو رو که میخواین روش بندازین مچ باشه و بهش بخوره

من هم همین تو ذهنم بود، به خاطر همین مدل مادربورد رو گفتم، ببینید ما فعلا می خواهیم با پریمیر کار کنیم و سی پی یو دوآل معمولی انصافا خیلی اذیتمون می کنه، حالا ما بر فرض سی پی یو خیلی خوب بگیریم و مادربوردمون بتونه فعلا از نصف ظرفیتش هم استفاده کنه برای ما کافیه
    و فکر می کنم این مادربورد تا این حد رو پوشش بده، چون توس سایت asus نوشته core i7 رو ساپورت می کنه، بالاتر از i7 هم داریم؟

دوستان میشه کمک کنید، ضروری هست باید سریع تهیه کنم، با تشکر

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahadto نمایش پست ها
    من هم همین تو ذهنم بود، به خاطر همین مدل مادربورد رو گفتم، ببینید ما فعلا می خواهیم با پریمیر کار کنیم و سی پی یو دوآل معمولی انصافا خیلی اذیتمون می کنه، حالا ما بر فرض سی پی یو خیلی خوب بگیریم و مادربوردمون بتونه فعلا از نصف ظرفیتش هم استفاده کنه برای ما کافیه
    و فکر می کنم این مادربورد تا این حد رو پوشش بده، چون توس سایت asus نوشته core i7 رو ساپورت می کنه، بالاتر از i7 هم داریم؟
    ببینید بالای Cori7 که نیست
    یعنی بالای Cori 7 سی پی یو Zeon است که عالیه برای سیستم های خفنه که بخوای رندرخوب بگیری اما قیمتش گرونه فکر کنم خودش به تنهایی 7 میلیون باشه
    شما همون Cori7 رو بخرید خوبه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

با تشکر از پاسخ شما
    من i7 ها رو دیدم، یک رنج قیمتی 1 میلیون تومن دارن مثل این:
    Core i7 4790

که فکر کنم چیز خوبی باشه و بعد از اون یه رنج دو میلیون داره که بعضی جاها مطالعه کردم نوشته بود اصلا توصیه نمی شه مگر برای کارای فوق سنگین که کار ما خیلی هم سنگین نیست
    در کل ما کارمون ساختن مستند های فول اچ دی هست که با پریمیر و افتر افکت خیلی کار داریم و فکر می کنم اگه بیش از این خرج کنیم به صرفه نیست، نظر شما چیه؟
    بعد می خواستم بدونم حالا که مادربورد ما این کارت گرافیک رو ظاهرا ساپورت می کنه آیا لزومی داره مادربورد بهتر تهیه کنیم؟ اصلا چه فرقی داره؟

mhmdea آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4016
    سلام دوست عزیز شما بالاترین نوع سی پی یویی که رو مادر بردتون میتونید بندازید core 2 quad هستش که 4 هسته ای هستش فقط موقع خرید به مقدار حافظه cach توجه کنید موفق باشید.

یعنی i7 نمیشه؟ آخه توی لینکی که دادم گفته i7 رو هم می کشه!
    ببینید من نمی خوام به خاطر مادربورد ضعیفی که داریم سی پی یو رو فدا کنم و یه سی پی یوی ضعیف بگیرم، بلکه می خوام اگر بشه یه سی پی یوی خوب بگیرم و فعلا اضطرارا با همین مادربورد کار کنم و بعدا مادربورد رو عوض کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmdea نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما بالاترین نوع سی پی یویی که رو مادر بردتون میتونید بندازید core 2 quad هستش که 4 هسته ای هستش فقط موقع خرید به مقدار حافظه cach توجه کنید موفق باشید.
    دوست عزیز اگه اطلاع درستی در مورد یه موضوع ندارین مجبور نیستین کسی رو راهنمایی کنید، این بنده خدا هم چیزی رو میخره که به دردش نمیخوره و متضرر میشه...
    core2 quad اصلا جز این سری از مادربوردها نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahadto نمایش پست ها
    یعنی i7 نمیشه؟ آخه توی لینکی که دادم گفته i7 رو هم می کشه!
    ببینید من نمی خوام به خاطر مادربورد ضعیفی که داریم سی پی یو رو فدا کنم و یه سی پی یوی ضعیف بگیرم، بلکه می خوام اگر بشه یه سی پی یوی خوب بگیرم و فعلا اضطرارا با همین مادربورد کار کنم و بعدا مادربورد رو عوض کنم
    دوست عزیز شما میتونی یکی از بهترین core i7 های موجود که همون 4970 هست رو تهیه کنید. دقت کنید که سری k این پردازنده حدود 100 تومن گرونتره ولی کلا به کار شما نمیاد(احتمالا در آینده هم) و روی این مادربورد فعلی اصلا کارایی نداره
    ولی خیالتون از بابت کارایی این پردازنده روی مادربوردتون راحت باشه

با تشکر از راهنمایی شما، من حدود 1 میلیون هم برای مادربورد جور کردم و تا یک و 200 هم برای سی پی یو دارم، یعنی اصلا دیگه نمی خوام با این مادربورد کار کنم و می خوام یه مادربورد خوب بگیرم، مادربوردی رو هم که فعلا در نظر گرفتم اینه:
    ASUS Z97-Maximus VII Hero
    سی پی یو هم اینه:
    Core i7 4790k
    نظر شما در مورد اینها چیه؟ توی این رنج قیمت آیا بهتر از اینها میشه پیدا کرد؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع