برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 990 , پاسخ ها : 2
موضوع: رندر ویدئو در افتر افکت

رندر ویدئو در افتر افکت

سلام و عرض ادب
    دوستانی یکی از اتفاقاتی که برام افتاده اینه که میخوام رندر ویدئویی رو روی یه سیستم دیگه بگیرم ، این ویدئو از پلاگین المنت 3d هم استفاده شده
    این سیستم که میگم یه شهر دیگست
    آیا لازمه کلیه فایلهای سه بعدی ، عکس ها ، فوتیج ها و موزیک از طریق فلش ارسال بشه یا میتونم یه جوری سیو کنم در افترافکت که نیاز به ارسال همه این برنامه ها نباشه ؟
    سوال دیگه اینه که این فایلها درپوشه های مختلف و درایو های مختلفی پراکنده است که درگ کردم در افترافکت ، اگه مکان فایل ها عوض بشه مشکلی برای ویدئو و رندر من پیش نمیاد ؟

ممنونم بابت راهنماییتون

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    هرچی که توی کار استفاده شده باید برای رندر در سیستم دیگه هم وجود داشته باشیه، موسیقی و صداها رو میتونید جداگانه رندر بگیرید خودتون (بدون ویدیو) و فایل صدای نهایی رو به صورت mp3 برای استفاده در رندر نهایی تحویل بدید که به هنگام تدوین یا میکس اضافه بشه.

خود افترافکت میتونه کلیه فایلهای استفاده شده در پروژه رو جمع آوری کنه و در یک فولدر قرار بده، ولی فایلهایی که در افکت هایی نظیر element 3D استفاده کردید رو مستقیماً نمیبینه و دسترسی ای بهشون نداره.

تاپیک: آموزش collect کردن پروژه در افترافکت.

فایلهای مدل، تکستچر، متریال .... هرچی که توی element 3D استفاده کردید باید قیقاً در همان آدرس در سیستم دیگه قرار بگیره. برای مثال اگر متریالی در درایو E استفاده کردید، در سیستم رندر هم باید در درایو E باشه. آدرس هم باید یکسان باشه. در غیر اینصورت باید پس از انتقال، در پلاگین relink بشوند.

البته اگر همشون در یک فولدر باشند، لینک کردن مجدد در پلاگین زیاد وقت گیر و مشکل ساز نخواهد بود و خود پلاگین به سرعت و بعد از اینکه بهش یکی از است ها رو نشون بدید (relink کنید) باقی فایلها رو خواهد دید و لینک خواهد کرد.

بسیار بسیار سپاسگذارم