سلام به همه عزیزان این یه نمونه کار هست که با نرم افزار هایReal Flow-MediaEncoder- PFTracker -Cinema 4D- After effect
انجام شده

خیلی دوست دارم نظرات و انتقاداتون رو ببینم! چون مسلما من در هر سطحی که باشم این نظرات شما عزیزان باعث پیشرفت و بهتر شدن کارم میشه!
نکات و توضیحات خودم:
خب تو این ویدیو سعی کردم شبیه سازی فیزیکی ابجکت ها رو خوب در بیارم به طوری که دینامیک حرکت اب واقعی باشه و با دیوار ها و موانع خوب برخورد کنه و از نظر ترکینگ هم با نرم افزار Pf Track سعی کردم حرکت دوربین نرمی داشته باشم.
اما خب مسلما متریال اب و شبیه سازی اب زیاد خوب نشده - چون بیشتر میخواستم خود سکانس رو در بیارم و دقت رو بحث شبیه سازی نوع اب نزاشتم و همچنین خروجی رندر با موتور خود نرم افزار گرفته شده.
این سکانس اگر شبیه سازی آبش تو Real Flow دقیق باشه مث اب دریا طوری که شدت فشار اب - سفیدی و کف اب - حباب ها - و متریال خوب تری داشته باشه
و در نهایت با موتور رندر Arnold خروجی گرفته شه میتونه دقیقا یک صحنه سینمایی باشه
که بنده قصد دارم ادامه همین پست ویدیو دومی هم بزارم با تمامی مشخصات بالا ، که بتونه یک سکانس در حد جلوه های ویژه سینمایی رو عرضه کنه.
نا گفته نمونه که ویدیو با گوشی فیلمبرداری شده....که این خودش یکی از نکته هایی هست که تو زمینه واقعی بودن دخیله...
مرسی....
لینک فایل :
http://s9.picofile.com/file/82998158..._seyl.mp4.html