سلام وقت همگی بخیر باشه
من تازه ویندوز 8.1 رو نصب کردم و قبل اون ویندوز 7 داشتم. الان که امد یک سری از نرم افزارهایی که میخوام رو نصب کنم و به نرم افزارهای Adobe Media Encoder CC 2015 v9 و Adobe SpeedGrade CC 2015 v9 رسیدم، تو نصب این دوتا به مشکل خوردم!ً لازم اینو بگم که قبل اینا Adobe.Audition.CC.2015 و Adobe.After.Effects.CC.2015 و Adobe.Illustrator.CC.2015 و Adobe.Photoshop.CC.2015 و Adobe.Premiere.Pro.CC.2015 رو نصب کردم و مشکلی تو نصبشون نبود اما به دوتا نرم افزاری که بالا گفتم وقتی رسیدم بعد اینکه فایل های ستاپشون رو اکسترک میکنم و منتظر تموم شدن اکسترک و باز شدن صفحه لود اول نصب محصولات Adobe میمونم، بعد از پر شدن اون صفحه اول هیچ اتفاقی نمی افته! یعنی نه پیغام خطایی میده و نه هیچ عکس العملی نشون میده!! خیلی عجیبه چون من همه این نرم افزارها رو تو ویندوز 7 نصب کردم و همشون درست فایل های نصبشون! اما تو ویندوز 8.1 نمیدونم چرا هیچ عکس العملی نشون نمیده! حالا از دوستان سوالم اینه که آیا میدونید مشکل از چیه؟ چه راه حلی پیشنهاد میدید؟
به نظرم این نکته هم لازم باشه بگم که دوتا نرم افزار Adobe Media Encoder CC 2015 v9 و Adobe SpeedGrade CC 2015 v9 برای نصبشون باید اول که فایل ستاپ رو که حاولی فایل های نصبی برنامست اکسترک کنیم و بعد از تموم شدن اکسترک فایل نصبی خودش اتومات اجرا میشه. در صورتی که بقیه نرم افزارهای شرکت ادوبی به این صورتِ که وقتی دانلود میکنیم مستقیم فایل نصبی برنامه رو داریم و نیاز به اکسترک کردن دوباره نیست.
با تشکر از دوستان

دوتا عکس هم لینک می کنم:
این عکس همون فایل اکسترک کردن نرم افزارِ

این عکس هم صفحه لود نصب نرم افزار که گفتم بعد پر شدنش هیچ اتفاقی نمی افته: