برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 33

مشاهده : 6752 , پاسخ ها : 32
موضوع: درخواست اطلاعات در مورد ادیوس در ویندوز 8.1

نقل قول نوشته اصلی توسط یاشار ابراهیمی نمایش پست ها
    پس جاهایی که فکر میکنی صدا لازم نداره رو بگو من برم واسه ضبط.
    مثل تنظیمات لایه ها.استفاده از پلاگین ..... و غیره
    یاشار جان میخوام کلا با صدا باشه ...یه میکرفون اوکی کن عزیز ، چون میخوام توی سایت بذاریم و بدونه صدا زیاد جالب نیست ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    آقا امید اگه کمک خواستی من هم هستم حدود 6 الی 7 سالی هست که با ادیوس کار میکنم کلی هم آموزش ادیوس دارم خلاصه در خدمتیم
    منتها دوتا مشکل دارم اینترنت من شاتل 4 مگه اما وقتی میخام یک فایل رو مدیا فایل اینا آپلود کنم ساعتها طول میکشه بلاخره کار هم باید کیفیتش خوب باشه دیگه حدود 30 ال 40 مگ دیگه میشه اخرشم هم خطا میده و اشک ادم در میاد و اپلود نمیشه چندین بار باید تلاش کنی شاید یکبار بشه کفر ادم در میاد
    از طرفی کیفیت صدای میکروفونم خیلی خوب نیست یعنی بالانس صدام مثل مال شما و آقای هادی پور نمیشه و کمی ضعیفه ولی در کل من هم هستم
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

نقل قول نوشته اصلی توسط abbaskarimi78 نمایش پست ها
    آقا امید اگه کمک خواستی من هم هستم حدود 6 الی 7 سالی هست که با ادیوس کار میکنم کلی هم آموزش ادیوس دارم خلاصه در خدمتیم
    منتها دوتا مشکل دارم اینترنت من شاتل 4 مگه اما وقتی میخام یک فایل رو مدیا فایل اینا آپلود کنم ساعتها طول میکشه بلاخره کار هم باید کیفیتش خوب باشه دیگه حدود 30 ال 40 مگ دیگه میشه اخرشم هم خطا میده و اشک ادم در میاد و اپلود نمیشه چندین بار باید تلاش کنی شاید یکبار بشه کفر ادم در میاد
    از طرفی کیفیت صدای میکروفونم خیلی خوب نیست یعنی بالانس صدام مثل مال شما و آقای هادی پور نمیشه و کمی ضعیفه ولی در کل من هم هستم
    ممنون دوست عزیز ....
    همین که اعلام آمادگی می کنید برای من بسه ....
    خب شما اگر بتونید به صورت نوشتاری کمک کنید هم خوبه ..
    به طور مثال منوها رو توضیح بدید و به صورت پایه ای باشه تا دوستان مبتدی استفاده کنند ...
    من دارم ادیوس 7.3 رو دانلود می کنم و امیدوارم روی ویندوز 8.1 نصب بشه اگر نصب بشه سعی می کنم به صورت ویدئو آموزشها رو درسست کنم ....

ali 221 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3995
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز بابت پاسخگویی شما ....
    خب کرک که نداره فقط 30 روز کار می کنه یا ترفندی هست که بشه باهاش بعد از 30 روز کار کرد ؟
    بله اقا امید فکر کنم با تریال ریست بشه.
    http://forum.video-effects.ir/thread2079.html
    ?? ???? ???? ??? ???? ?? ?? ??? ?????? ???? ? ????? ?????? ??? ??? ????? ?? ??? ??? ???. *???? ???? ?????*

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    من پیشنهاد میدم ادیوس 6.5 کار بشه و اصلا سراغ 7 نرید چون تا الان دوبار خودم نصبش کردم بعد از یک مدت از کار میفته حتی با تریال ویندوز عوض کردم دوباره بعد از یک مدت از بین رفت حتی به شرکتش هم زنگ زدم جواب درستی ندادن لامصب نمیدونم چطوری از فایل وال نود رد میشه و سریع بلوک میشه اصلا بد قلقی این 7 من بی خیالش شدم رو ویندوز 7 شصت و چهار نصب بود و دیگه باز نشد و ارورر داد من پیشنهاد میکنم 6.5 کار کنید تا نظر دوستان دیگه چی باشه
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

داداش امید من خودم دارم Edius کار میکنم ، روی ویندوز 8 و 8.1 فقط ورژن های 7 به بالا قابل نصبه که اینا هم هیچ کدوم کرک شده نیستند !!! فقط تریال ریست 30 روزه دارن که باید زیر 30 روز ریست کنی نرم افزار رو وگرنه بعد از این مدت دیگه تریال کار نمیکنه و باید سکتورای هاردو جایگزین کنی تا بتونی استفاده کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 221 نمایش پست ها
    بله اقا امید فکر کنم با تریال ریست بشه.
    http://forum.video-effects.ir/thread2079.html
    ممنون دوست عزیز ...
    پیدا کردم و امشب دانلود می کنم ادیوس 7 و ریست تریالشو ....
    فقط نمی دونم چرا حجمش اینقدر کمه !!!!!!! 560 مگابایته !!!!!!!! به نظرتون کامل هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abbaskarimi78 نمایش پست ها
    من پیشنهاد میدم ادیوس 6.5 کار بشه و اصلا سراغ 7 نرید چون تا الان دوبار خودم نصبش کردم بعد از یک مدت از کار میفته حتی با تریال ویندوز عوض کردم دوباره بعد از یک مدت از بین رفت حتی به شرکتش هم زنگ زدم جواب درستی ندادن لامصب نمیدونم چطوری از فایل وال نود رد میشه و سریع بلوک میشه اصلا بد قلقی این 7 من بی خیالش شدم رو ویندوز 7 شصت و چهار نصب بود و دیگه باز نشد و ارورر داد من پیشنهاد میکنم 6.5 کار کنید تا نظر دوستان دیگه چی باشه
    ممنون عباس عزیز ...
    متاسفانه ویندوز من 8.1 هست و نسخه های 6 نصب نمیشه واسه همین میگم 7 نصب کنم ، و الا خودم نسخه 6.6 و 6.8 رو دارم و مشکلی نداشتم و دوستان میگن که ورژن 6.6 و 6.8 نصب نمیشه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_m_s نمایش پست ها
    داداش امید من خودم دارم Edius کار میکنم ، روی ویندوز 8 و 8.1 فقط ورژن های 7 به بالا قابل نصبه که اینا هم هیچ کدوم کرک شده نیستند !!! فقط تریال ریست 30 روزه دارن که باید زیر 30 روز ریست کنی نرم افزار رو وگرنه بعد از این مدت دیگه تریال کار نمیکنه و باید سکتورای هاردو جایگزین کنی تا بتونی استفاده کنی
    ممنون حسین جان ....
    شما خودت 7 نصب داری ؟؟؟؟؟

یاشار جان میخوام کلا با صدا باشه ...یه میکرفون اوکی کن عزیز ، چون میخوام توی سایت بذاریم و بدونه صدا زیاد جالب نیست ...
    اوکی امید هماهنگ میکنم.
    من پیشنهاد میدم با ادیوس 6 کار کنیم.بیشتر کسایی که ادیوس 7 دانلود و نصب کردن ناراضی اند
    ???? ???? ?? ?? ???? ?? ?????? ? ???? ????? ??? . *????? ????*

نقل قول نوشته اصلی توسط یاشار ابراهیمی نمایش پست ها
    اوکی امید هماهنگ میکنم.
    من پیشنهاد میدم با ادیوس 6 کار کنیم.بیشتر کسایی که ادیوس 7 دانلود و نصب کردن ناراضی اند
    خب عزیز من که نمی تونم 6 نصب کنم ....

خب عزیز من که نمی تونم 6 نصب کنم ....
    چرا؟
    ???? ???? ?? ?? ???? ?? ?????? ? ???? ????? ??? . *????? ????*

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع