برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 53 از 148 نخستنخست ... 343515253545563103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 1480

مشاهده : 210145 , پاسخ ها : 1479
موضوع: سوالات شما در مورد نرم افزار پريمير

نقل قول نوشته اصلی توسط تورج یوسفی نمایش پست ها
    یه سوال از امید گل استاد پریمیر
    وقتی تو افتر فوتیج 30 فریم رو داخل کامپ 25 فریم میندایم لایه فوتیج بصورت اسلو تر پخش میشه حالا تو پریمیر چرا به این صورت نیست و آیا راهی هست که این اتفاق تو پریمیر هم بیفته نمیدونم سوالم رو درست بیان کردم یا نه ؟
    من شاگرد شما هستم تورج عزیز ....
    تورج جان من تست نکردم ، شما در پریمیر هم یک Sequnece درست می کنید 25 فریم و بعد فیلم 30 فریم رو داخل اون sequence می برید ؟؟
    یا روی ویدئو کلیک راست می کنید و از طریق خود ویدئو Sequence وارد می کنید ؟؟؟؟؟؟
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط malihe5 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام، خواهش میکنم منو راهنمایی کنید.

یکی از بستگان فیلم عقدشو داده من براش میکس کنم، من اولین تجربه میکس فیلمم هست و دارم اینکارو با پریمیر انجام میدم.

فیلم عقد با دو تا دوربین از زاویه های مختلف گرفته شده، من برای حذف قسمتهای اضافی یا ترکیب صحنه های دو تا دوربین با هم، یا برداشت تیکه هایی برای استفاده در خلاصه فیلم اول، از نرم افزارهای برش و چسباندن فیلم استفاده میکنم. میدونم که تو خود پریمیر هم میشه کات کرد ولی بنظزم اینجوری راحت ترم که جداگانه کات و چسباندنو انجام بدم.

ولی به این سبک خیلی داره وقتم گرفته میشه الان یک هفتست شروع کردم و هنوز کات کردت تموم نشده چه برسه به شروع میکس
    ،حالا سوالایی که ار شما عزیزان دارم اینه که:

1-فیلمبردارها که کار میکس فیلم عروسیو انجام میدن برای درست کردن صحنه های اول فیلم(خلاصه فیلم)(خصوصا صحنه های خیلی کوتاه که با آهنگ جور درآوردن) چطوری فیلمها رو کات میکنن که کل میکسو تو دو هفته تحویل میدن، چقدر وقت میزارن و با چی کات میکنن؟

2- اکثرا با چه نرم افزاری میکس میکنن؟

3-میبینم که یه فیلم عروسیو تو 3 تا cdیا dvdv تحویل میدن و قبل از شروع هر کدوم از اون سی دی یا دی وی دی ها خلاصه فیلم نشون داده میشه، حالا میخوام بدونم اون فیلمبرداره میاد تو یه پروژه کار میکسشو انجام میده و بعد موقع import کردن اونو به سه تا سی دی تبدیل میکنه؟ یا برای هر کدوم پروؤه جداگانه میسازه و جداگانه تبدیل میکنه؟

4- اگه تو یه پروژه تبدیل میکنه چطوری اتمام هر سی دی رو متوجه میشه که برای شروع سی دی بعدی خلاصه فیلم قرار بده تو پروژه؟

واقعا ببخشید که اینقدر تایپیکم طولانی شد، امیدوارم که سوالاتمو گویا مطرح کرده باشم و جواب شما دوستان عزیزم هم گویا باشه، من منتظر پاسختون هستم. ممنونم.
    سلام دوست عزیز ....

1 . دوست عزیز این کار رو شما می تونید با پریمیر بکنید و ادیوس هم می تونید کات کنید ، دوست عزیز 2 هفته برای تحویل کار خیلی زیاده ...
    بچه های که واسه من کار می کنند هر 2 روز یه کار تحویل میدن ، بعضیا هم یه روزه البته اگر پر کار نباشه ....

2 . اکثرا با ادیوس هست کارهای مجلسی ، به دلیل ساده بودن و راحتی کار ....

3 .منظورتون رو متوجه نشدم ، تصویربردار فقط کار تصویربرداری رو می کنه و اینکارهایی که شما گفتید کاره تدوینگره ....

4 . خب دوست عزیز برای این کار برای هر Dvd یک تایم لاین Sequence باز می کنه و خلاصه هر فیلم رو اول فیلمش میذاره ....

دوست عزیز شما اگر اول کارتون هست حتما برید در این مورد آموزش ببینید ، یک کار مجلسی مثه یه داستان می مونه ...
    اول گل فروشی ، بعد مسیر . آرایشگاه ، باغ ، آتلیه و ...........

نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ....

1 . دوست عزیز این کار رو شما می تونید با پریمیر بکنید و ادیوس هم می تونید کات کنید ، دوست عزیز 2 هفته برای تحویل کار خیلی زیاده ...
    بچه های که واسه من کار می کنند هر 2 روز یه کار تحویل میدن ، بعضیا هم یه روزه البته اگر پر کار نباشه ....

2 . اکثرا با ادیوس هست کارهای مجلسی ، به دلیل ساده بودن و راحتی کار ....

3 .منظورتون رو متوجه نشدم ، تصویربردار فقط کار تصویربرداری رو می کنه و اینکارهایی که شما گفتید کاره تدوینگره ....

4 . خب دوست عزیز برای این کار برای هر Dvd یک تایم لاین Sequence باز می کنه و خلاصه هر فیلم رو اول فیلمش میذاره ....

دوست عزیز شما اگر اول کارتون هست حتما برید در این مورد آموزش ببینید ، یک کار مجلسی مثه یه داستان می مونه ...
    اول گل فروشی ، بعد مسیر . آرایشگاه ، باغ ، آتلیه و ...........
    لطفا در مورد سوال یک و سه بیشتر توضیح بدید.

من پریمیرو بلدم فقط این قبیل سوالات پیش میاد که اگه لطف کنیدو کامل و واضح توضیح بدبد ممنون میشم و کمک بزرگی میکینید.

لطفا در مورد سوال یک و سه بیشتر توضیح بدید.

من پریمیرو بلدم فقط این قبیل سوالات پیش میاد که اگه لطف کنیدو کامل و واضح توضیح بدبد ممنون میشم و کمک بزرگی میکینید.
    دوست عزیز سوال اولتون رو من به خوبی متوجه نشدم ، فیلمبردار که کار میکس انجام میده یعنی چی ؟؟؟؟
    ببینید منظورتون از خلاصه به احتمال زیاد وله هست که اون بستگی به آهنگ و ضرب آهنگها داره و این یه کاره سلیقه ای هست ...
    متاسفانه نمی تونم آموزشی در این مورد درست کنم !!!!!! و توضیح دادن این موضوع خیلی سخت هست ....
    شما در چه حدی پریمیر رو بلد هستید ؟؟؟؟؟

در مورد سوال سوم هم همه چیز مشخصه دوست عزیز ، خودتون جواب سوال خودتون رو دادید !!!!!!! برای هر کدوم یک پروژه جداگانه می سازند ...
    به طور مثال :
    آتلیه یک Squence جدا داره ، باغ جدا و سفره عقد جدا و برو تا آخر ....
    امیدوارم متوجه شده باشی ، خیلی سعی کردم گویا و واضح توضیح بدم

دوست عزیز سوال اولتون رو من به خوبی متوجه نشدم ، فیلمبردار که کار میکس انجام میده یعنی چی ؟؟؟؟
    ببینید منظورتون از خلاصه به احتمال زیاد وله هست که اون بستگی به آهنگ و ضرب آهنگها داره و این یه کاره سلیقه ای هست ...
    متاسفانه نمی تونم آموزشی در این مورد درست کنم !!!!!! و توضیح دادن این موضوع خیلی سخت هست ....
    شما در چه حدی پریمیر رو بلد هستید ؟؟؟؟؟

در مورد سوال سوم هم همه چیز مشخصه دوست عزیز ، خودتون جواب سوال خودتون رو دادید !!!!!!! برای هر کدوم یک پروژه جداگانه می سازند ...
    به طور مثال :
    آتلیه یک Squence جدا داره ، باغ جدا و سفره عقد جدا و برو تا آخر ....
    امیدوارم متوجه شده باشی ، خیلی سعی کردم گویا و واضح توضیح بدم
    ممنونم از توضیحاتتون. بهتره تک تک بپرسم، الان میخوام بدونم تدوینگر، آیا مثله من اول میشینه تکه های فیلم رو بنا به آهنگ کات میکنه، یا همینکارو تو پریمیر انجام میده؟

خواهش می کنم ....
    اول از همه شما باید موزیکتون رو مارک بزنید ( یعنی ضرب آهنگهای موزیک رو در بیارید ) بعد شما ویدئوی خودتون رو وارد تایم لاین پریمیر می کنید و اونجا کات می زنید ...
    به زودی آموزشهایی در مورد مارک زدن و کات ها درست می کنم ....
    البته باید صبر کنید دیگه ....
    سعی می کنم در آموزش بعدی پریمیر در این مورد یک توضیحات کوچکی بدم ....
    انشالله تا اخر هفته آموزش رو درست می کنم ....

خواهش می کنم ....
    اول از همه شما باید موزیکتون رو مارک بزنید ( یعنی ضرب آهنگهای موزیک رو در بیارید ) بعد شما ویدئوی خودتون رو وارد تایم لاین پریمیر می کنید و اونجا کات می زنید ...
    به زودی آموزشهایی در مورد مارک زدن و کات ها درست می کنم ....
    البته باید صبر کنید دیگه ....
    سعی می کنم در آموزش بعدی پریمیر در این مورد یک توضیحات کوچکی بدم ....
    انشالله تا اخر هفته آموزش رو درست می کنم ....
    یه آموزش تو سایت هست که با افترافکت کار مارک زدن و تناسب آهنگ و فیلم رو انجام داده، تو پریمیر هم این قابلیت وجود داره؟
    (ببخشید که به اصطلاحات وارد نیستم)

یه آموزش تو سایت هست که با افترافکت کار مارک زدن و تناسب آهنگ و فیلم رو انجام داده، تو پریمیر هم این قابلیت وجود داره؟
    (ببخشید که به اصطلاحات وارد نیستم)
    بله این قابلیت رو داره ، شما اگر خود سایت آموزشهای پریمیر رو دنبال کنید به مارک زدن موزیک هم اشاره شده البته به صورت مختصر ، به زودی هم یک آموزش کامل در مورد مارک ها و ضرب آهنگ درست می کنیم ....
    خواهش می کنم ، همه اوایل کار با این اصطلاحات آشنا نیستند ....

بله این قابلیت رو داره ، شما اگر خود سایت آموزشهای پریمیر رو دنبال کنید به مارک زدن موزیک هم اشاره شده البته به صورت مختصر ، به زودی هم یک آموزش کامل در مورد مارک ها و ضرب آهنگ درست می کنیم ....
    خواهش می کنم ، همه اوایل کار با این اصطلاحات آشنا نیستند ....
    اموزش جدیدو نگاه کردم ممنون، مفید بود. ولی توش درباره مارک کردن چیزی نگفتید، چقدر طول میکشه تا در اینباره هم یه آموزش کامل قرار بدید؟

و اینکه من هنوز متوجه نشدم چرا واسه من اینقدر وقت گیر شده میکسم، گفتم که من با نرم افزارهای کاتر انجام میدم چون بنظرم اینجوری راحت تره که تیکه اماده فیلمو داشته باشمو تو پریمیر بزارم وگرنه موقع مارک کردن اهنگ نمیدونم چی دارم که باهاش جور در بیاد،

اما خواهش میکنم اینو جواب بدید وقتی با دو یا سه تا دوربین فیلمبرداری میکنن، تو خود همون پریمیر صحنه های این دوربینا رو بهم وصل میکنن؟

بیاین اینجوری بگیم، مثلا من فیلمبردار با سه تا دوربین فیلمو گرفتم و تحویل شما دادم، شما هم تدوینگر.

حالا چطوری شروع میکنید به میکس؟ اولین کاری که میکنید چیه؟

آیا اول تمام فیلمو نگاه میکنید تا صحنه های نابشو ازش دربیارید؟(که این کار زمانبره و من اینکارو انجام دادم)
    یا اول به یک موزیک گوش میدید؟
    یا ...

لطفا تجربه خودتونو تو این زمینه کامل بفرمایید واقعا برام سوال بزرگیه مرسی

با سلام
    من روی یکی از کات ها تووی پریمیر لینک می کنم به افتر و تغییرات مربوطه رو تووی افتر می دم و بدون مشکل همون تغییر تووی تایم لاین پریمیر اعمال می شه.مشکل من اینجاست وقتی روی همون کات دوباره لینک می کنم و افتر بالا می آد فوتیج به صورت کالر بار دیده می شه یعنی انگار اون کات از بین رفته چرا؟
    دوم اینکه وقتی از افتر به پریمیر لینک می کنم ( مثلا روی یک کات ) در پریمیر یک سکانس جدید باز می شه اما خالی..! چرا؟
    نرم افزار ها هر دو cc هستند.
    ممنون از شما

صفحه 53 از 148 نخستنخست ... 343515253545563103 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع