برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 35

مشاهده : 7030 , پاسخ ها : 34
موضوع: چند سوال درباره افترافکت و پریمیر

چند سوال درباره افترافکت و پریمیر

سلام به همه ی دوستان عزیز و اساتید ارجمند. مخصوصا هم زبون عزیزم آقای هادی پور.
    یه چند تا سوال داشتم از دو نرم افزار افترافکت و پریمیر.
    1- چطوری یه پروژه رو از پریمیر 2015 به پریمیر 2014 ببرم. آخه می خوام تنظیم کنم بعد ببرم به افترافکت 2014.
    2- نمی دونم چه جریانیه که من با برش تو افترافکت مشکل دارم اصلا اون چیزی که می خوام در نمیاد مثلا می تونم یه فیلمو برش بدم ولی نمی تونم از یه فیلم چند برش ایجاد کنم شاید منظورمو متوجه نشید ولی اگه میشه درباره برش دادن تو افتر افکت توضیح بدید.
    3- و سوال آخر این که چطوری میشه یه پروژه رو وقتی از پریمیر به افترافکت بردی و روش افکت گذاشتی دوباره به پریمیر بیاریش و روش کار کنید و همینجوری بین دوتا نرم افزار انتقالش بدید . من فقط می تونم از پریمیر بیارم افتر افکت ولی برعکسشو نمی تونم.
    و یه در خواست داشتم که اگه اینم جواب بدین ممنون میشم اونم اینه که می خوام پلاگین twixtor رو ، رو پریمیر نصب کنم ولی نمیشه یا اگه نصب میشه وقتی میارمش رو پروژه دو خط قرمز میاد روش که فکر کنم از کرکشه ولی رو افترافکت راحت نصب شد. شرمنده طولانی شد ممنونم

سلام عزیزم خوبی . خوب وقتی انتقالش میدی به افتر لینک میشه هم زمان که توی افتر اکیمیکنی نیاز به هیچ کاری نیس , خودشخودکار توی پرمیر اکی میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahzy نمایش پست ها
    سلام عزیزم خوبی . خوب وقتی انتقالش میدی به افتر لینک میشه هم زمان که توی افتر اکیمیکنی نیاز به هیچ کاری نیس , خودشخودکار توی پرمیر اکی میشه
    ممنون . من خیال می کردم اونم باید روی گزینه ی خاصی کلیک کنی تا بره به پریمیر. حالا بقیه سوالاتمو کسی جواب نمیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahzy نمایش پست ها
    به یه مشکل دیگه برخوردم . اینی که شما گفتی رو انجام دادم کار کرد ولی مثلا وقتی پروژه رو تو پریمیر ادیت می کنم بعد می برمش تو افتر افکت هر کاری انجام می دم هم زمان تو پریمیر هم انجام میشه ولی تو پریمیر وقتی کاری می کنم تو افتر افکت نشون داده نمیشه جریان چیه؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    سوال اول نمیشه چون باید هر دو یک ورژن باشند
    سوال دوم افتر افکت نرم افزار تدوین نیست و شما نمیتونید توی یک لاین چند برش داشته باشید بهتره برش هارو در پریمیر بزنید
    سوال سوم این آموزش رو ببینید : http://www.video-effects.ir/292-%D8%...-%D8%A7%D9%81/
    سوال چهارم Twixtor که نصب کردید حذف کنید این رو نصب کنید خودش کرک میشه : http://forum.video-effects.ir/thread14516.html
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    سوال اول نمیشه چون باید هر دو یک ورژن باشند
    سوال دوم افتر افکت نرم افزار تدوین نیست و شما نمیتونید توی یک لاین چند برش داشته باشید بهتره برش هارو در پریمیر بزنید
    سوال سوم این آموزش رو ببینید : http://www.video-effects.ir/292-%D8%...-%D8%A7%D9%81/
    سوال چهارم Twixtor که نصب کردید حذف کنید این رو نصب کنید خودش کرک میشه : http://forum.video-effects.ir/thread14516.html
    ممنونم که بالاخره جواب دادین.
    1-مثل این که سوال اول رو خوب متوجه نشدین. می خوام یک پروژه رو از پریمیر 2015 به پریمیر 2014 ببرم. پروژه ای که تو پریمیر 2015 هست رو افترافکت 2014 نمیاد بنابراین باید با پریمیر 2014 ببرمش تو افتر افکت. حالا می خوام بدونم چطوری از پریمیر 2015 پروژه رو ببرم به پریمیر 2014 چون وقتی با پریمیر 2014 بازش می کنم می گه ورژنشون نمی خونه.
    2- بازم فکر کنم مشکل اخر رو هم متوجه نشدید. من twixtor رو برا پریمیر می خوام نه افترافکت.
    اگه پست بالایی رو که برای آقای mahzy نوشتم رو هم جواب بدین ممنون می شم
    ویرایش توسط soshe : 04-01-16 در ساعت 20:33

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط soshe نمایش پست ها
    1-مثل این که سوال اول رو خوب متوجه نشدین. می خوام یک پروژه رو از پریمیر 2015 به پریمیر 2014 ببرم. پروژه ای که تو پریمیر 2015 هست رو افترافکت 2014 نمیاد بنابراین باید با پریمیر 2014 ببرمش تو افتر افکت. حالا می خوام بدونم چطوری از پریمیر 2015 پروژه رو ببرم به پریمیر 2014 چون وقتی با پریمیر 2014 بازش می کنم می گه ورژنشون نمی خونه.
    2- بازم فکر کنم مشکل اخر رو هم متوجه نشدید. من twixtor رو برا پریمیر می خوام نه افترافکت.
    سوال اول اگه از پلاگین خاصی استفاده کرده باشید نمیتونید بفرستید چون شاید تو اون ورژن قبلی پلاگین نباشه
    و همینطور در این مورد من تست نکردم ولی اگه دیدید نشد بهتره از پروژه Collect File بگیرید : http://forum.video-effects.ir/thread17502.html

سوال دوم فرقی نمیکنه برای هر دو نرم افزار است نصب کنید خودش جایگزین میشه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط soshe نمایش پست ها
    سلام. شما نمیتونید پروژه های جدید رو تو ورژن قدیمی باز کنید ولی پروژه های قدیمی رو میتونید تو ورژن جدید باز کنید که به نظر من بهتره این کارو نکنید چون یکسری مشکلات کوچیکی شاید ایجاد بشه. و دوم اینکه شما وقتی میخاین یه پروژه ای رو از پریمیر به افتر و همچنین بر عکس انجام بدید بایستی حتما دو تا نرم افزار یک ورژن باشند .در غیر اینصورت نمیشه. و سوم اینکه اگر twixtor کرک باشه هیچ مشکلی ندارید و براحتی میتونید روی پروژه اعمال کنید. همینطور که آقای هادی پور فایل نصبی twixtor رو براتون گذاشتن.

بهترین راه اینه که از پریمیر ورژن 2015 استفاده کنید و فایلهاتونو براحتی با افتر 2015 لینک کنید.
    ویرایش توسط saeed.ir : 04-01-16 در ساعت 21:44

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.ir نمایش پست ها
    سلام. شما نمیتونید پروژه های جدید رو تو ورژن قدیمی باز کنید ولی پروژه های قدیمی رو میتونید تو ورژن جدید باز کنید که به نظر من بهتره این کارو نکنید چون یکسری مشکلات کوچیکی شاید ایجاد بشه. و دوم اینکه شما وقتی میخاین یه پروژه ای رو از پریمیر به افتر و همچنین بر عکس انجام بدید بایستی حتما دو تا نرم افزار یک ورژن باشند .در غیر اینصورت نمیشه. و سوم اینکه اگر twixtor کرک باشه هیچ مشکلی ندارید و براحتی میتونید روی پروژه اعمال کنید. همینطور که آقای هادی پور فایل نصبی twixtor رو براتون گذاشتن.

بهترین راه اینه که از پریمیر ورژن 2015 استفاده کنید و فایلهاتونو براحتی با افتر 2015 لینک کنید.
    سلام من هم پریمیر cs6 رو نصب کردم هم پریمیر cc2014 و هم پریمیر cc 2015 و هم افترافکت cc2014 . ولی مشکلی که الان دارم اینه که روی یک پروژه چند روز کار کردم و اونو تو پریمیر cs6 ذخیره کردم بعد که فهمیدم باید افترافکت و پریمیر هر دو یک ورژن باید باشند خواستم پریمیر 2014 رو دانلود کنم که اشتباهی 2015 رو دانلود کردم و پروژه رو 2015 ذخیره شد و الان اگه بخوام ببرمش رو افترافکت باید با پریمیر 2014 بازش کنم که نمیشه. راه حلی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سوال اول اگه از پلاگین خاصی استفاده کرده باشید نمیتونید بفرستید چون شاید تو اون ورژن قبلی پلاگین نباشه
    و همینطور در این مورد من تست نکردم ولی اگه دیدید نشد بهتره از پروژه Collect File بگیرید : http://forum.video-effects.ir/thread17502.html

سوال دوم فرقی نمیکنه برای هر دو نرم افزار است نصب کنید خودش جایگزین میشه
    بابت پلاگین خیلی ممنون از 20 تا سایت خارجی دانلود کردم هیچکدوم کار نکرد به جز همینی که شما دادی.
    و سوال آخرم رو هم اگه جواب بدید ممنون میشم همونیه که تو پست بالا به آقای mahzy نوشتم
    ویرایش توسط soshe : 04-02-16 در ساعت 09:50

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع