برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 35

مشاهده : 7018 , پاسخ ها : 34
موضوع: چند سوال درباره افترافکت و پریمیر

نقل قول نوشته اصلی توسط soshe نمایش پست ها
    سلام من هم پریمیر cs6 رو نصب کردم هم پریمیر cc2014 و هم پریمیر cc 2015 و هم افترافکت cc2014 . ولی مشکلی که الان دارم اینه که روی یک پروژه چند روز کار کردم و اونو تو پریمیر cs6 ذخیره کردم بعد که فهمیدم باید افترافکت و پریمیر هر دو یک ورژن باید باشند خواستم پریمیر 2014 رو دانلود کنم که اشتباهی 2015 رو دانلود کردم و پروژه رو 2015 ذخیره شد و الان اگه بخوام ببرمش رو افترافکت باید با پریمیر 2014 بازش کنم که نمیشه. راه حلی هست؟
    خب چرا با پریمیر و افتر 2015 کار نمیکنی ؟ این که کاری نداره !

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.ir نمایش پست ها
    خب چرا با پریمیر و افتر 2015 کار نمیکنی ؟ این که کاری نداره !
    نمیتونم افترافکتو دانلود کنم با 2014 راحت ترم

آقا این سوال آخر منو هم جواب بدین. وقتی پروژه رو از پریمیر میبرم تو افترافکت هرکاری تو افترافکت انجام میدم لینک میشه تو پریمیر و می تونم تو پریمیر ببینمش ولی مثلا یه برش جدید که تو پریمیر انجام می دم دیگه تو افترافکت نمیاد می تونید تست کنید. ممنون میشم هرچه سریع تر جواب منو بدید آخه پروژه ای رو دستمه که برام خیلی مهمه.ممنون

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    آقا این سوال آخر منو هم جواب بدین. وقتی پروژه رو از پریمیر میبرم تو افترافکت هرکاری تو افترافکت انجام میدم لینک میشه تو پریمیر و می تونم تو پریمیر ببینمش ولی مثلا یه برش جدید که تو پریمیر انجام می دم دیگه تو افترافکت نمیاد می تونید تست کنید. ممنون میشم هرچه سریع تر جواب منو بدید آخه پروژه ای رو دستمه که برام خیلی مهمه.ممنون
    خوب این کارو نمیتونید انجام بدید چون در پریمیر ویرایش رو انجام بدید باید دوباره اون رو بفرستید به افتر افکت نمیشه ویرایش هارو اونجا به صورت آنلاین ببینید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    خوب این کارو نمیتونید انجام بدید چون در پریمیر ویرایش رو انجام بدید باید دوباره اون رو بفرستید به افتر افکت نمیشه ویرایش هارو اونجا به صورت آنلاین ببینید
    پس باید چیکار کنم ؟ یعنی مثلا اگه پروژه ای رو ویرایش کردم بعد فرستادم افترافکت و افکت روش گذاشتم و بعد نیاز شد که دوباره مثلا قسمتیشو برش بدم باید چیکار کنم؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    پس باید چیکار کنم ؟ یعنی مثلا اگه پروژه ای رو ویرایش کردم بعد فرستادم افترافکت و افکت روش گذاشتم و بعد نیاز شد که دوباره مثلا قسمتیشو برش بدم باید چیکار کنم؟
    خوب شما در پریمیر فقط یک قطعه رو میفرستید بعد در افتر افکت وقتی که بخواد باز بشه پروژه ذخیره میشه پس هر وقتی خواستید ویرایشی انجام بدید باید پروژه رو باز کنید یعنی نمیشه ویدیویی که فرستادید به افتر افکت دوباره در پریمیر ویرایش کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    خوب شما در پریمیر فقط یک قطعه رو میفرستید بعد در افتر افکت وقتی که بخواد باز بشه پروژه ذخیره میشه پس هر وقتی خواستید ویرایشی انجام بدید باید پروژه رو باز کنید یعنی نمیشه ویدیویی که فرستادید به افتر افکت دوباره در پریمیر ویرایش کنید
    پس با این تفاسیر من اگه بخوام پروژه ای رو ببرم افترافکت فقط یک بار فرصت ویرایش تو پریمیر رو دارم چون بعد از رفتن به افترافکت دیگه نمیشه ویرایشش کرد درسته یا من اشتباه می کنم؟

پس با این تفاسیر من اگه بخوام پروژه ای رو ببرم افترافکت فقط یک بار فرصت ویرایش تو پریمیر رو دارم چون بعد از رفتن به افترافکت دیگه نمیشه ویرایشش کرد درسته یا من اشتباه می کنم؟
    شما وقتی میبری تو افتر اون تیکه ویدئو تبدیل به یه کامپ افتر میشه و میتونی کات بزنی و حتی میتونی بیشتر افکتها رو هم روش اعمال کنی . الان شما میخای چه کاری روش انجام بدی که میگی نمیشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed.ir نمایش پست ها
    شما وقتی میبری تو افتر اون تیکه ویدئو تبدیل به یه کامپ افتر میشه و میتونی کات بزنی و حتی میتونی بیشتر افکتها رو هم روش اعمال کنی . الان شما میخای چه کاری روش انجام بدی که میگی نمیشه؟
    ببین مثلا وقتی از پریمیر میبرم به افتر هرکاری تو افتر می کنم تو پریمیر نشون داده میشه ولی چون افترافکت نمیتونه خوب برش هامو انجام بده مجبورم تو پریمیر انجامش بدم ولی بعد از این که پروژه از پریمیر رفت به افترافکت هرکاری تو پریمیر انجام بدی دیگه نمیره به افترافکت ولی برعکسش جواب میده یعنی هر افکت و تغییری تو افترافکت انجام میدی تو پریمیر هم میاد. مشکل اصلی من همینه

ببین مثلا وقتی از پریمیر میبرم به افتر هرکاری تو افتر می کنم تو پریمیر نشون داده میشه ولی چون افترافکت نمیتونه خوب برش هامو انجام بده مجبورم تو پریمیر انجامش بدم ولی بعد از این که پروژه از پریمیر رفت به افترافکت هرکاری تو پریمیر انجام بدی دیگه نمیره به افترافکت ولی برعکسش جواب میده یعنی هر افکت و تغییری تو افترافکت انجام میدی تو پریمیر هم میاد. مشکل اصلی من همینه
    خب همین کارو بر عکس انجام بدین. یعنی اول یه پروژه پریمیر باز کنید و تمامی برشهارو انجام بدین . بعد افتر رو باز میکنی و از قسمت منوی file بعد import و بعد adobe premier pro project رو میزنی یه پنجره باز میشه . از منوی کشویی سکانسی که برشهای فیلمتو زدی انتخاب میکنی تمامی کلیپهات میاد تو افتر .بعد میتونی تو افتر باهاشون کار کنی.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع