برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

hamidpanahi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9866

ابزاری 1 مگابایتی و حرفه‌ای و رایگان برای رایت

سلام به همه دوستان.
    Any Burn نرم افزاری کم حجم ولی حرفه ای برای رایت انواع CD،DVD و Blu-ray می باشد. این نرم افزار دارای تمامی امکانات بسیار قدرتمندی برای رایت می باشد به گونه ای که دارا بودن این همه امکانات با وجود حجم کم، آن را به یک نرم افزار محبوب تبدیل کرده است. از ویژگی های این نرم افزار می توان به قابلیت رایت انواع سی دی، دی وی دی و بلوری , پشتیبانی از انواع فایل های ایمیج برای رایت از جمله iso, bin/cue, nrg, mdf/mds, daa, uif, isz و … , توانایی پاک کردن سی دی و دی وی دی های ری رایت , قابلیت پاک کردن در دو حالت کند و آهسته , توانایی رایت فایل ها و فولدرهای موجود در هارد شما بر روی سی دی و دی وی دی , توانایی ایمیج گیری از انواع CD/DVD , توانایی تبدیل فرمت های ایمیج به یکدیگر , توانایی ایجاد audio cd و mp3 و … اشاره کرد.

ویژگی های نرم افزار Free Any Burn :

• رایت فایل های ایمیج : پشتیبانی از فایل ایمیج های CD و DVD و Bluray از جمله iso, bin/cue, nrg, mdf/mds, daa, uif, isz
    • پاک کردن یا بازنویسی دیسک : پشتیبانی از قابلیت پاک کردن دیسک های قابل رایت مجدد
    • کپی دیسک : کپی اطلاعات دیسک ها به صورت سکتور به سکتور
    • رایت فایل ها و پوشه ها : رایت فایل ها و پوشه های هارد دیسک خود بر روی انواع سی دی ، دی وی دی و دیسک های بلوری
    • ایجاد ایمیج از دیسک: ایجاد فایل ایمیج از سی دی ، دی وی دی و بلوری با پسوند ISO , BIN/CUE
    • تبدیل ایمیج ها : تبدیل تمام ایمیج های موجود به فرمت ISO, BIN / CUE
    • رایت سی دی های صوتی : رایت انواع سی دی صوتی قابل پخش در پلیرهای سی دی در قالب mp3, ape, flac, wma
    • ایجاد ایمیج از فایل ها و فولدرها : ساخت ایمیج از روی اطلاعات هارد دیسک شما
    • نمایش اطلاعات دیسک : مشاهده جزئیات اطلاعات در مورد هارد و دیسک شما
    • ساخت USB بوتیبل : ساخت فلش مموری بوتیبل برای نصب ویندوز از روی USB

لینک‌های دانلود نسخه 64 و 86 از خود سایت سازنده:

سایت سازنده

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط hamidpanahi : 06-07-16 در ساعت 22:32

Paya آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3487
    سلام دوست عزیز
    این نرم افزار میتونه جایگزین خوبی برای برنامه nero باشه ؟
    مخصوصا برای رایت و پخش فیلم در dvd pllayer های خانگی !؟
    ?? ??? ??? ?? ?? ???? ???? ?? ????
    ?? ??? ??? ? ????? ???? ?? ??????

hamidpanahi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    9866
    نقل قول نوشته اصلی توسط Paya نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    این نرم افزار میتونه جایگزین خوبی برای برنامه nero باشه ؟
    مخصوصا برای رایت و پخش فیلم در dvd pllayer های خانگی !؟
    سلام دوست عزیز.
    برنامه Nero برنامه پیشرفته‌ای هست و گزینه‌های بیشتری داره، مثل قرار دادن Menu برای DVD و ... ولی برای استفاده کردن از تمام قابلیت‌هاش باید برنامه درست فعال سازی بشه که اون هم درد سرهای خودش رو داره البته در نسخه غیر رایگان. ولی من خودم از Nero استفاده نمی‌کنم و همه کارهای رایت رو با AnyBurn انجام می‌دم. چون هم حجمش کم و هم رایگان و بیشتر گزینه‌های رایت رو داره.
    در مورد سؤال دوم هم راستش من چون در منزل دستگاه DVD خانگی ندارم امتحان نکردم. ولی فکر می‌کنم اگه هنگام رایت سرعت رایت رو روی 8 یا 16 قرار بدین دستگاه‌های پخش خانگی هم بتونن DVD رایت شده رو نمایش بدن. موفق باشید.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

کلمات کلیدی این موضوع