برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 4461 , پاسخ ها : 11
موضوع: استاپ موشن از طریق پریمایر

استاپ موشن از طریق پریمایر

سلام خدمت مدیر و سایر کاربران سایت ویدیوافکت، بنده قصد دارم ی انیمیشن استاپ موشن برای یه جشنواره بسازم. تمام امکانات اولیه فراهم شده. درباره شکل کار یه توضیح میدم و مشکلی که برام پیش اومده رو بازگو میکنم تا بین دوستان اگر کسی بلد بود راهنمایی کنه. ضمنا اگر کسی مایل بود یه وسیله ارتباطی مثل شماره یا ایمیل بذاره برام. چنانچه مشکلات بیشتری پیش اومد برام از راهنمایی شون استفاده کنم و ضمنا حاضرم یه مبلغ توافقی رو هم بپردازم و یا اینکه مشابهش رو برای شخص راهنمایی کننده به عنوان مثال شارژ سیمکارت بخرم. البته بازم عنوان میکنم که این مبلغ برای در دسترس بودن شما و همچنین دریافت کمک مبسوط هست. لطفا کمی حوصله داشته باشید. اینجا من دوتا مشکل رو عنوان میکنم. اگر انیمیشن بره ناقلا رو دیده باشید پس تا اندازه ای با استاپ موشن آشنایی دارید. برای استاپ موشن در حقیقت از کنار هم قرار دادن تعداد زیادی عکس استفاده میشه. کارتون پت و مت هم همین تکنیک رو داره. یعنی تمام اشیا و شخصیتها داخل کادر قرار میگیرن. عکس اول گرفته میشه، بعد یه حرکت خیلی کوچیک از طرف یکی از سوژه ها انجام میشه. یه عکس گرفته میشه و به همین ترتیب. وقتی تو کار ادیت این عکسها به هم دوخته میشه اینجور بنظر میاد که سوژه ها حرکت پیوسته ای دارن. حالا سوال من اینه: من با یه گوشی موبایل و با سایز 9*16 عکس میگیرم. وقتی این عکسها وارد محیط پریمایر میشن اولا باید هر عکس نهایتا یک دهم ثانیه طول بکشه. (مدت زمان از این بیشتر نشه، چون زمان نمایش حالت پرش و خشن ایجاد میکنه. انگار فیلم رو دور تند افتاده) اما مثل اینکه مقیاس تقسیم ثانیه حدود 30 هست تو پریمایر. اگر عکس رو در زمان 0.03 ثانیه پریمایر قرار بدم درست میشه اون مدت زمانی که میخوام؟ منظورم درجه بندی ثانیه در قسمت تایم لاین هست.
    دوم و صد البته سوال بسیار مهمتر: وقتی عکس وارد پریمایر میشه همون سایزی هست که عکس تو دوربین گرفته شده. اما وقتی وارد تایم لاین میشه فقط قسمت میانی عکس دیده میشه. یعنی تو پنجره سمت چپ که پنجره source هست، عکس درسته و همونیه که من گرفتم. اما بعد از انتقال به تایم لاین میبینیم که عکس فقط قسمت مرکزی اش تو نسخه خروجی یا همون پنجره program میاد. خیلی تنظیمات رو گشتم.راه حلی ندیدم. عکسها پنج مگاپیکسلی و با سایز 16*9 گرفته میشن که خیلی مناسبه نمایش با سینما خانگی ها هست. یعنی حس بهتری رو زمان نمایش ایجاد میکنن. راستی برای درک بهتر مطلبی که گفتم دوربین عکاسی گوشی هوشمند خودتون رو باز کنید و تو قسمت تنظیمات عکس سایز رو بذارید روی 16*9. عکس بگیرید و بیارید تو محیط پریمایر سی سی. اگر بازم متوجه منظورم نشدید ایمیل بذارید تا تماس بگیرم. اینم ایمیل من: abbas.hashem@outlook.com راستی اگر ایمیل فرستادید لطفا حاوی آدرس یا لینک و یا چیزی که باعث بشه ایمیل شما هرزنامه شناخته بشه نباشه.چون هرزنامه رو باز نمیکنم. ممنون و متشکر از وقتی که میذارید.

دوستان، کسی بلد نیست راهنمایی ام کنه؟ تنها مرجع درست حسابی که میشناسم اینجاست. آقای هادی پور؟؟ تو قسمت تماس که به گفته خودتون نمیتونم درباره این مشکل باهاتون تماس بگیرم. حداقل اینجا یه راهنمایی کن. نمیدونم کجا برم و از کی بپرسم

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbas. نمایش پست ها
    دوستان، کسی بلد نیست راهنمایی ام کنه؟ تنها مرجع درست حسابی که میشناسم اینجاست. آقای هادی پور؟؟ تو قسمت تماس که به گفته خودتون نمیتونم درباره این مشکل باهاتون تماس بگیرم. حداقل اینجا یه راهنمایی کن. نمیدونم کجا برم و از کی بپرسم
    سلام عزیز
    در مورد سوال اولتون اصلا با پریمیر این کارو انجام نمیدند!
    شما باید اول در نرم افزار فتوشاپ اگه از طناب و یا چیزی استفاده کردید رو باید درست کنید و بعد در نرم افزار Dragonframe اون رو تدوین می کنید
    http://forum.video-effects.ir/thread5564.html

در مورد سوال دوم شما با این نرم افزار کار کنید بهتر و استاندارد تره
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام عزیز
    در مورد سوال اولتون اصلا با پریمیر این کارو انجام نمیدند!
    شما باید اول در نرم افزار فتوشاپ اگه از طناب و یا چیزی استفاده کردید رو باید درست کنید و بعد در نرم افزار Dragonframe اون رو تدوین می کنید
    http://forum.video-effects.ir/thread5564.html

در مورد سوال دوم شما با این نرم افزار کار کنید بهتر و استاندارد تره
    ممنون جناب هادی پور، عزیز، این برنامه رو دانلود میکنم.بعد از اکسترکت و عملیات نصب ازم پسورد میخواد. عبارت video-effects.ir رو هم زدم که خطا داد. زحمتتون میشه جناب هادی پور، رمزش رو برای من بنویسید. راستی این نرم افزار کرک میخواد. چطور نصبش کنم آقای هادی پور؟ هزینه ای هم لازم باشه متقبل میشم. جون همیشه کارش دارم باید کرک رو نصب کنم. ممنون از پاسختون. یه کوچولو هم عجله دارم ببخشید...
    حدود بیست دقیقه از آخرین ویرایش من میگذره. یک دنیا ممنون جناب هادی پور، یه راهنما به زبان انگلیسی خود فایل دانلود شده داشت که خوندمش و تونستم نصبش کنم. واقعا متشکر و ممنون بابت کارت. من کلی هم آموزش از سایتت دانلود کردم. ای کاش مثل سایت مینی تونز که کارهای مفید رو در اختیار کاربرا قرار میدن لینک ارائه کمک داشتی. همین برنامه رو اگر میخواستم از بیرون بگیرم و گیر بیارم کلی پیاده ام میکردن. اما شما خیلی راحت فایلش رو در اختیار من گذاشتین. متشکر ازتون دوست عزیز و گرامی. انشالله پایدار باشید. سوال: اون فایل پی دی اف که همراه برنامه است راهنمای خیلی خوبیه. جایی رو بلدین اگر به مشکل خوردم ازشون کمک بگیرم؟؟
    ویرایش توسط abbas. : 09-05-15 در ساعت 17:03

سلام
    دو نکته رو راجب تدوین انیمیشن ها فریم به فریم بگم
    اول اینکه نرم افزار ها برای تدوین خیلی زیادن
    ولی تو افتر و پریمیر با درنظر گرفتن زمان مشخص برای همه فرم ها میتونید بطور سکانس وارد کنید
    و دوم اصلا زمان فریم ها با هم برابر نیست!
    ممکنه یه فریم 1/12 ثانیه باشه ممکنه یه فریم دو ثانیه باشه پس این هنر انیماتوری و تدوین هست که باید با حوصله و خیلی دقیق، تک تک زمان فریم هارو مشخص کرد
    که در پریمیر کاره مشکلی نیست اما بسیاز زمان بر هست
    به بیان دیگه اینکه هر فریم چقد زمان میخواد چیزیه که انیماتور از قبل براش تصمیم گرفته ... انیماتور حرکت های کلیدی و میانی رو با توجه به ریتم های حرکتی کارکتر مشخص میکنه
    به طور مثال یه راه رفتن برای نرم بنظر رسیدن با سرعت 12 تعداد فریم های بیشتری نیاز داره تا مثلا 6 یا 4 و این چیزیه که از قبل برنامه ریزی شده
    این ها اصول هستند که اگر آگاه باشید دیگه مشکل خاصی نخواهید داشت

دوستان ممنون از لطفتون، اما سوال اول من هنوز بی جواب مونده. حالا اگر بخوام مثلا عکسهای خانوادگی رو با کمک پریمایر وارد یه کلیپ کنم مشکل دارم. یعنی نمیدونم چرا عکس گرفته شده با موبایل و همون شرایطی که تو متن اول این بحث عنوان کردم تو زمان خروجی گرفتن از پریمایر کامل نیست. اگر شد یه عکس آپلود میکنم. باید چیکارش کنم تا عکس کامل وارد پنجره project بشه. تو عکس مشخصه که منظورم چیه. عکس پنجره source رو ببینید. عکس پنجره project همون وضعیتی هست که تو فایل ویدیویی خروجی دیده میشه. یعنی فقط وسط عکس تو کادر قرار میگیره و دیگر هیچ. راه حل رفع این مشکل رو ممنون میشم بهم بگید. پیشاپیش ممنون از لطف بزرگواران
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ویرایش توسط abbas. : 09-07-15 در ساعت 16:39

دوستان ممنون از لطفتون، اما سوال اول من هنوز بی جواب مونده. حالا اگر بخوام مثلا عکسهای خانوادگی رو با کمک پریمایر وارد یه کلیپ کنم مشکل دارم. یعنی نمیدونم چرا عکس گرفته شده با موبایل و همون شرایطی که تو متن اول این بحث عنوان کردم تو زمان خروجی گرفتن از پریمایر کامل نیست. اگر شد یه عکس آپلود میکنم. باید چیکارش کنم تا عکس کامل وارد پنجره project بشه. تو عکس مشخصه که منظورم چیه. عکس پنجره source رو ببینید. عکس پنجره project همون وضعیتی هست که تو فایل ویدیویی خروجی دیده میشه. یعنی فقط وسط عکس تو کادر قرار میگیره و دیگر هیچ. راه حل رفع این مشکل رو ممنون میشم بهم بگید. پیشاپیش ممنون از لطف بزرگواران
    سلام خب این مشکلی نیست روی عکس توی تایم لاین راس کلیک کنید و set to frame size رو بزنید
    علتشم اینه که سایز سورس و سکانس متفاوته

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    سلام خب این مشکلی نیست روی عکس توی تایم لاین راس کلیک کنید و set to frame size رو بزنید
    علتشم اینه که سایز سورس و سکانس متفاوته
    ممنون بابت جوابتون دوست عزیز
    من تو تایم لاین روی عکس کلیک راست کردم.گزینه ای که شما میگی رو نداشت. کجاست؟؟ از صفحه مانیتور عکس گرفتم. موندم خودمم
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

ممنون بابت جوابتون دوست عزیز
    من تو تایم لاین روی عکس کلیک راست کردم.گزینه ای که شما میگی رو نداشت. کجاست؟؟ از صفحه مانیتور عکس گرفتم. موندم خودمم
    ورژنه شما دقیقا چی هست؟
    از scale to frame size استفاده کنید
    ببینید شاید حل بشه ....

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع