برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 29 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 285

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    سلام دوست عزیز.پروکسی با هدف کاهش حجم ویدیو و سرعت بخشیدن به کار انجام میشه.یقینا دیدید که در کار با ویدیو های کیفیت بالا کامپیوتر کم میاره در این حالت میتونیم از پروکسی استفاده کنیم.در پروکسی گرفتن ویدیوی با روزولیشن مثلا 1920*1080 رو به ویدیو ای با روزلیشن 680*383 تبدیل میکنیم و کار هامون رو روی ویدیوی کیفیت پایین انجام میدیم.اینجوری سرعت انجام کار بیشتر هست.بعد که کار تموم شد خروجی رو با کیفیت اصلی میگیریم.
    شیویه انجام پروکسی:

در پنجره project روی فیلممون کلیک راست میکنیم و از زبانیه create proxy گذینه movie رو انتخواب میکنیم

نام: 001.jpg نمایش: 46 اندازه: 99.9 کیلو بایت

در پنجریه رندراز زبانیه output module گذینه custom رو انتخواب میکنیم

نام: 02.jpg نمایش: 44 اندازه: 90.4 کیلو بایت

در پنجریه باز شده format رو روی quicktime تنظیم کنید

نام: 003.jpg نمایش: 42 اندازه: 111.0 کیلو بایت
    format options رو بزنید و از پنجری باز شده video codec رو روی photo-jpeg قرار بدید

نام: 005.jpg نمایش: 43 اندازه: 74.0 کیلو بایت
    quality رو کم کنید.مثلا 90 بعد ok کنید

نام: 008.jpg نمایش: 38 اندازه: 60.9 کیلو بایت

سپس

نام: 006.jpg نمایش: 33 اندازه: 101.6 کیلو بایت

در اخر ی مسیر معرفی کن و رندر بگیر

نام: 07.jpg نمایش: 34 اندازه: 71.0 کیلو بایت

وقتی کارت تموم شد قبل از رندر این گذینه رو غیر فعال کن تا ویدیو با کیفیت اصلی رندر بشه

نام: 09.jpg نمایش: 39 اندازه: 67.0 کیلو بایت

نقل قول نوشته اصلی توسط ali646 نمایش پست ها
    با اجازه از دوستمون اگه ميشه به اين سؤال من هم جواب بديد.
    لطفا در مورد پروكسي در افتر افكت و دليل و طريقه استفاده از اون يه توضيح كامل بهم بديد. بسيار متشكرم.

شاهین جان دستت درد نکنه شاید باورت نشه ولی من وقتی میخواستم تو این سایت ثبت نام کنم با همین مشکل و سوال وارد این سایت شدم
    و چون سیستم رو قوی کردم دیگه بیخیال پروکسی شدم ولی چون مبحث خوبیه پیشنهاد میکنم بصورت تصویری با جزییات بیشتر و توضیحات بیشتر یه آموزش تصویری بسازی که دوستان استفاده کنند قبلش هم تشکر میکنم

یه سوال وقتی از پروکسی استفاده میکنیم توی ترکینگ کردن و گزینه هایی که مربوط به حرکت و یا پیکسل ها میشه مشکلی ایجاد نمیشه مثلا تو یه ویدیو full hd ما دقت بیشتری تو ترکینگ داریم تا فایل sd

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    نقل قول نوشته اصلی توسط تورج یوسفی نمایش پست ها
    شاهین جان دستت درد نکنه شاید باورت نشه ولی من وقتی میخواستم تو این سایت ثبت نام کنم با همین مشکل و سوال وارد این سایت شدم
    و چون سیستم رو قوی کردم دیگه بیخیال پروکسی شدم ولی چون مبحث خوبیه پیشنهاد میکنم بصورت تصویری با جزییات بیشتر و توضیحات بیشتر یه آموزش تصویری بسازی که دوستان استفاده کنند قبلش هم تشکر میکنم
    فدات تورج عزیز.برای ساخت اموزش ویدیویی پروکسی چشم سعی میکنم اموزش رو درست کنم و نیازی ب تشکر هم نیست دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط تورج یوسفی نمایش پست ها
    یه سوال وقتی از پروکسی استفاده میکنیم توی ترکینگ کردن و گزینه هایی که مربوط به حرکت و یا پیکسل ها میشه مشکلی ایجاد نمیشه مثلا تو یه ویدیو full hd ما دقت بیشتری تو ترکینگ داریم تا فایل sd
    تورج جان من تا حالا تو ویدیو هایی ک پروکسی گرفتم ندیدم که برای تراکینگ مشکلی پیش بیاد ولی بهر حال اگه دقت تراکینگ کم شده بود و مشکل پیش اومد میتونیم لینک پروکسی رو غیر فعال کنیم تراکینگ رو انجام بدیم و برای کار های بعدی لینک پروکسیمونو فعال کنیم

amirmohammad آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4370
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_hich نمایش پست ها
    دوست عزیز تبدیل لایه به کامپوزیشن با کار برد ها و هدف های مختلفی انجام میشه.دوستان عزیز جواب سوالتونو دادن.همون طور که اقای دلیر گفتن وقتی بیشتر کلار کنید خودتون بهتر متوجه میشید.
    ی کاربرد دیگه اینه ک ی افکتیو به ی لایه دادید یا لایتونو ماسک کردید حالا میخواید با پارتیکولار لایتونو به دود تبدیل کنید درسته که پارتیکولارو به ی سالید میدید و لایتونو به پارتیکل لینک میکنید ولی اگه لایه ای که ماسک شده رو پری کامپ نکنید کار به درستی انجام نمیشه.
    سلام و تشکر از دوستان....خدا رو شکر تاپیک کم کم داره گرم میشه البته با مشارکت دوستان...امیدوارم این همراهی ادامه دار باشه
    شاهین عزیز...در خصوص این نوشتت اگر می توانی و زحمتی نیست مثله عکسهای که برای توضیح پروکسی گذاشتی یکی دو تا تصویر بگذاری ممون میشم.....

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    چشم دوست عزیز سعی میکنم ی اموزش درس کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmohammad نمایش پست ها
    سلام و تشکر از دوستان....خدا رو شکر تاپیک کم کم داره گرم میشه البته با مشارکت دوستان...امیدوارم این همراهی ادامه دار باشه
    شاهین عزیز...در خصوص این نوشتت اگر می توانی و زحمتی نیست مثله عکسهای که برای توضیح پروکسی گذاشتی یکی دو تا تصویر بگذاری ممون میشم.....

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    دوستان اموزش proxy رو دوستمون
    mtgraphickar زحمت کشیدن اپلود کردن که در این صفحه میتونید دانلود کنید

http://forum.video-effects.ir/thread5738.html#post40082

amirmohammad آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4370
    با سلام خدمت دوست....اقا شاهین عزیز منتظر حظور گرمت هستیم....البته قطعا به خاطر مشغله کاری هست و شاید هم کم لطف شدی

سوال دوستمون که در خصوص zabihhosseini که درخصوص ترک موشن پرسیدن همچنان بی جواب مانده...

سوالی هم که بنده می خواستم بپرسم اینه که یکی از اساتید فن در خصوص این گزینه توضیح بده ...هر کدام از این گزینه ها دقیقا چه معناست وچه کاری رو انجام می ده......با تشکر...

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmohammad نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوست....اقا شاهین عزیز منتظر حظور گرمت هستیم....البته قطعا به خاطر مشغله کاری هست و شاید هم کم لطف شدی

سوال دوستمون که در خصوص zabihhosseini که درخصوص ترک موشن پرسیدن همچنان بی جواب مانده...

سوالی هم که بنده می خواستم بپرسم اینه که یکی از اساتید فن در خصوص این گزینه توضیح بده ...هر کدام از این گزینه ها دقیقا چه معناست وچه کاری رو انجام می ده......با تشکر...

از جپ میگم
    برای مخفی کردن لایه ها که راحت بتونیم روی لایه ها کنترول داشته باشیم
    علامت خورشید:نشون دادن حالت های کامپ در کامپ های دیگر
    علامت خط روی روی ویدیو بزنید متوجه می شید
    بلور کردن
    سه بعدی کردن

سلام
    دوستان میشه بگید چطوری میشه با افترافکت یه وکتوری رو به حالت رشد در آورد ؟؟؟
    میشه لینک پلاگینش رو بذارید و همچنین آموزشش رو ؟!!!

صفحه 2 از 29 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع