با سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان
ان شالله که هر کجا هستید اول سلامت بعد هم دلتان شاد باشه در پناه خدای مهربان

چند وقتی بود قصد داشتم در تاپیکی سوالاتی که برام بوجود امده بود ولی هیچ وقت جوابی برایش پیدا نکرده بودم را بپرسم.....خب در انجمن افترافکت تاییکهای زیادی جود داره....در خصوص انواع پلاگینها و تکنیکها......
این تاپیک رو از این جهت زدم چون خودم به شخصه برام سوالاتی بوحود امده که قطعا جواب انها برای بعضی از دوستان مفید خواهد بود ..
در این جهت از اقای هادی پور و بقیه دوستان که در افتر افکت تجربه دارند خواهش میکنم همراهی کنند...مطمئنا تاپیک خوبی خواهد شد

د ضمن من سرچ کردم چیزی با این عنوان ندیدم....به هر حال اگر تاپیکی با این مضمون قبلا زده شده دوستان ببخشید...فقط خواهشا تاپیک رو ادغام نکنید و بگذارید این تاپیک به تنهائی به کار خودش ادامه بده

خب بریم سراغ سوالات.....

این اصطلاح 8bpc--16 bpc-32 bpc به چه معناست؟

سوال بعد اینکه وقتی ما لایه ای رو pre compose می کنیم سه گزینه برای انتخاب داریم ....leave all attributes و یا اینکه move all attributes و یا اینکه open new composition ..دو گزینه اول به چه معناست؟ چه وقتهائی از گزینه اول باید استفاده کرد چه وقتهای از گزینه دوم؟

خب فعلا با همین دو سوال شروع میکنیم..ان شالله که به لطف خدا و همراهی دوستان ...سوالات سریع پاسخ داده بشه و بریم سراغ سوالهای بعدی

در پناه خدای مهربان باشید