برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

مشاهده : 2765 , پاسخ ها : 13
موضوع: مشکل در کپچر

نقل قول نوشته اصلی توسط mo-hammad نمایش پست ها
    منظورتون از پارازیت چیشه ؟ پرش ؟ حالت خط خط شدن ؟ چی ؟

آقا وقتی فیلم رو تو خود دوربین هم مشاهده میکنید این حالات رو دارن یا نه فقط موقع کپچره؟

با چه نرم افزاری کپچر میکنید ؟من پیشنهاد میکنم با پریمیر امنتحان کنید

در ضمن از سلامت کابل و تا نخوردگیش هم مطمئن بشید
    کابلش مشکل ظاهری نداره.با avid liquid کپچر میگیرم.روی دوربین نگاه میکنم مشکلی نداره.منظورم از پارازیت حالت رنگهای بهم ریخته که به صورت پیکسلهای نامنظم ظاهر میشه.تقریبا مثل وقتی که یه شبکه تلویزیونی بهم میخوره.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdy59 نمایش پست ها
    سلام
    این مشکلی که فرمودید ( پارازیت) برای کسانی که vtr دارند زمانی پیش می آد که کابل Ilinke شون خراب باشه و یا اینکه نوار ریختگی داشته باشه.اگر این مشکلات وجود نداشت توجه کنید فرمت کپچر در Capture Sitting باید دقیق مطابق باشه با فرمت ضبط به ویژه در بخش video format.
    چون شما با دوربین کپچر می کنید نه با vtr خب ابتدا حد پاک استفاده کنید.از صحیح بودن کابل اطمینان حاصل کنید.فرمت ضضبط رو با فرمت کپچر یکی کنید.کدک صدا رو روی 48000 بگذارید.در حال اچ دی بدانید که چه رزولوشنی داشتید : 1920*1080 و یا 1440*1080 و یا 720*576 و اینکه با فریم ریت 50i بوده و یا 50p دقت بفرمایید مشکلتون حل می شه و این به خاطر ویندوز نیست.حتما مشکل setting نرم افزار رو دارید.
    کارت کپچرم واسه چند سال پیشه.تنظیماتش کپچر که داخل ویندوز سون هست- همونه که توی ویندوز xp هم هست ولی با این تفاوت که داخل ویندوز سون پارازیت ایجاد میشه.نظر خودم اینکه احتمالا به خاطر قدیمی بودن کارت کپچر و سازگاری نداشتن با ویندوز تقریبا جدید 7 و همچنین گرافیکی بودن محیط ویندوز 7 این موضوع پیش میاد.نظر شما و دوستان چیه؟

alimohammad1992 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8366
    دوست عزیز پیشنهاد می کنم از 1394 استفاده کنی...
    کارت کپچرت چیه ؟؟
    واسه ما همین مشکل تو ویندوز 7 پیش اومد اما مشکل از هد دوربین بود... نیاز به سرویس داشت...

نقل قول نوشته اصلی توسط alimohammad1992 نمایش پست ها
    دوست عزیز پیشنهاد می کنم از 1394 استفاده کنی...
    کارت کپچرت چیه ؟؟
    واسه ما همین مشکل تو ویندوز 7 پیش اومد اما مشکل از هد دوربین بود... نیاز به سرویس داشت...
    کارت کپچرم 1394 هست.هدش که نیاز به سرویس داره.همینکارو میکنم ببینم جواب میده.ممنون از شما و همه دوستان.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع