برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

مشاهده : 4977 , پاسخ ها : 14
موضوع: buffer خیلی کم در ادیوس

سلام عزیز> اگه ویندوز 7 داری برو پوشه رومینگتو تو درایو ویندوزت پیدا کن و برو تو پوشه ادیوست و هرچی که هستو پاک کن توجه کن که این کارت ادیوستو کاملا ریست می کنه. مثله فلش کردن گوشی موبایل می مونه

من نمی تونم که دوستان عزیز دیگه این مطلبو در پست های متعدد این تاپتیک گفتن یا نه من تا این تاپتیکو دیدم نظرمو گفتم الباقی من معذرت می خوام اگه دوباره گفتم.خسته نباسی.
    در ضمن ادیوستو سعی کن با سکانسایی که کار داری در حال اجرا بزاری یعنی پس از ادیت هر سکانس اون سکانسو ببندی و دوباره در موقع احتیاج اونو باز کنی.
    شرمنده که طولانی و نامفهوم توضیح دادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinvfx نمایش پست ها
    تا جایی که من اطلاع دارم ادیوس 6.2 نداریم بلکه 6.02 داریم من پیشنهاد میکنم آپدیت 6.08 رو نصب کنی این ورژن سرعت پردازشش واقعا از 6.02 بیشتره
    اما در مورد ویندوز تا جایی مه میدونم تو کیفیت خروجی تاثیر نمیگذاره اما نکاتی دیگه ای در موردش هست ویندوز xp فقط تا 3 گیگ رم رو میشناسه و ازش استفاده می کنه پس اگه از رم 4 استفاده کنی نباید از xp استفاده کنی چون فقط از 3 گیگ آن برای پردازش استفاده می کنه ( رم بیشتر برابر است با سرعت بیشتر )، اما ویندوز سون ، ورژن 32 بیت آن تا 4 گیگ رم رو میشناسه ولی 64 بیت آن بیشتر از 4 گیگ رو هم میشناسه و استفاده میکنه فرق دیگه نسخه 32 بیت و 64 بیت سرعت پردازششون هست که 64 بیت با سرعت بیشتری ( میشه با کمی اغراق گفت تقریبا دو برابر ) پردازش میکنه اطلاعات ؛ مثلا اگر شما 4 گیگ رم دارید اگر بر روی سیستم خودتون ویندوز 64 بیت نصب کنید نسبت به ویندوز 32 بر روی همون سیستم اطلاعات رو سریعتر پردازش میکند
    در مورد استفاده از ویندوز 7 باید عرض کنم که از لحاظ گرافیک تفاوتهایی با ویندوز XP داره. شما در XP حتماً باید از گرافیک ATI برای کار کردن با ادیوس داشته باشی ولی در ویندوز7 اینطور نیست.
    در مورد سرعت هم با دوست عزیزمون sinab موافقم و همچنین با فرمایشات حسین عزیز که بسیار دقیق و با حوصله به تمامی نکات در مورد رم در ویندوز توضیح دادند...
    ممنون...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

نقل قول نوشته اصلی توسط sinab نمایش پست ها
    سلام عزیز> اگه ویندوز 7 داری برو پوشه رومینگتو تو درایو ویندوزت پیدا کن و برو تو پوشه ادیوست و هرچی که هستو پاک کن توجه کن که این کارت ادیوستو کاملا ریست می کنه. مثله فلش کردن گوشی موبایل می مونه

من نمی تونم که دوستان عزیز دیگه این مطلبو در پست های متعدد این تاپتیک گفتن یا نه من تا این تاپتیکو دیدم نظرمو گفتم الباقی من معذرت می خوام اگه دوباره گفتم.خسته نباسی.
    در ضمن ادیوستو سعی کن با سکانسایی که کار داری در حال اجرا بزاری یعنی پس از ادیت هر سکانس اون سکانسو ببندی و دوباره در موقع احتیاج اونو باز کنی.
    شرمنده که طولانی و نامفهوم توضیح دادم.
    ممنون دوست عزیز.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_anvaran نمایش پست ها
    در مورد استفاده از ویندوز 7 باید عرض کنم که از لحاظ گرافیک تفاوتهایی با ویندوز XP داره. شما در XP حتماً باید از گرافیک ATI برای کار کردن با ادیوس داشته باشی ولی در ویندوز7 اینطور نیست.
    در مورد سرعت هم با دوست عزیزمون sinab موافقم و همچنین با فرمایشات حسین عزیز که بسیار دقیق و با حوصله به تمامی نکات در مورد رم در ویندوز توضیح دادند...
    ممنون...
    استاد عزیز خیلی ممنون

دوست عزیز فیلم های hd نسبت به dv سنگین ترن بخاطر همینه میتونید تو یه پروژه dv بیارید و پروژه دیگه hd ببینید hd چقدر سنگین تره

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12