برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1750 , پاسخ ها : 7
موضوع: درخواست یک ترانزیشن برای پریمیر

Question درخواست یک ترانزیشن برای پریمیر

سلام دوستان، من مشغول میکس یک فیلم عقد با پریمیر هستم، یه ایده براش دارم و اونم اینکه میخوام قسمتی از فیلم یه عکس مانیتور یا تلویزیون نشون داده بشه و روش علامت play باشه بعد یه شکل موس به شکل انگشت بیادو روش کلیک کنه و بعد فیلم شروع شه، چطوری میتونم این کارو انجام بدم؟ آیا چیز آماده ای به این شکل دارین؟

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    دوست عزیز برای این کار ویدیو های اماده وجود دارن.همچنین فک کنم توی ترانزیشن های مجموعیه هالیود ک قدیما استفاده میکردیم موجود باشه.ولی ب نظرم ایدتونو عوض کنید چون تکراری و قدیمیه.

یه ایده فانتزی بهت میدم
    یه تصویر کلوز آپ از یه نفر که کنترل دستشه و باتریش تموم شده بگیر که هی پلی میکنه نمیشه و لحظه ای که یه دفعه کار میکنه به دوربینت که روی سه پایه هست یه پنینگ 180 درجه بده رو ال سی دی و فوتیجت رو هم بنداز تو ال سی دی حالا با زوم کردن برو تو تصویر اصلیت وبقیه ماجرا قسمت پنینگ رو هم یه موشن بلور بده که درو دیوار خونه دیده نشه

آقای تورج یوسفی از راهنماییت ممنونم، اما راستشو بگم هیچکدوم از اصطلاحاتی که بکار بردیو متوجه نشدم چون من خیلی مبتدیم، و فیلمبردار نیستم، یکی فیلمشو داده که با چیزاییکه بلدم میکس کنم

هالیوود روی پریمیر نصب نمیشه، دارمش ولی نصب نمیشه،

نقل قول نوشته اصلی توسط malihe5 نمایش پست ها
    آقای تورج یوسفی از راهنماییت ممنونم، اما راستشو بگم هیچکدوم از اصطلاحاتی که بکار بردیو متوجه نشدم چون من خیلی مبتدیم، و فیلمبردار نیستم، یکی فیلمشو داده که با چیزاییکه بلدم میکس کنم
    کلوز آپ : یه تصویر با نمای بسته که صورت بازیگر دیده نشه و کادر بندی جوری باشه که فقط دست ها و کنترل دیده بشه
    پنینگ تصویر : یعنی دوربین حول محور افقی بچرخه
    موشن بلور : کش دادن و تار کردن تصویر موقع حرکت که با پلاگین انجام میشه
    زوم کردن : بوسیله لنز به طرف سوژه نزدیک شدن که با بزرگ کردن تصویر هم میتونید این کار رو انجام بدید

بهتره این پست رو هم ملاحظه کنید که آقای انوران زحمتش رو کشیدن
    http://forum.video-effects.ir/thread3285.html

ممنونم از راهنماییتون، حالا کسی این افکت آماده(که خودم گفتمو) نداره هر چی سرچ میکنم نیست

هیچکس کمکم نمیکنه؟

کلمات کلیدی این موضوع