برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 13 از 13

مشاهده : 3022 , پاسخ ها : 12
موضوع: درخواست آموزش برای اسلاید شو!

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    ببین عزیز جان اگه زحمتی نباشه واستون مراحل کارو با چنتا عکس حداقل راهنماییم کنی ممنون میشم. تو کار با دوربینش یکم مشکل دارم اونجا که فریم های کوچیک عکس میخوان بیان جلو و به سمت پایین بیان . یه اینکه خود عکس اصلی که عکسای دیگه مثلا از روی اون میزنن بیرون و به سمت پایین میافتن. میخوام اون عکس بکگراند خودشم شیب داشته باشه و حالت قرار گرفتنش مث تو همون فایل نمونه فیلمی که دادم باشه. واقعا ممنونم که پیگیر هستی . بازم تا همینجای کار جای تشکر بسیار داره .

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    ببین عزیز جان اگه زحمتی نباشه واستون مراحل کارو با چنتا عکس حداقل راهنماییم کنی ممنون میشم. تو کار با دوربینش یکم مشکل دارم اونجا که فریم های کوچیک عکس میخوان بیان جلو و به سمت پایین بیان . یه اینکه خود عکس اصلی که عکسای دیگه مثلا از روی اون میزنن بیرون و به سمت پایین میافتن. میخوام اون عکس بکگراند خودشم شیب داشته باشه و حالت قرار گرفتنش مث تو همون فایل نمونه فیلمی که دادم باشه. واقعا ممنونم که پیگیر هستی . بازم تا همینجای کار جای تشکر بسیار داره .
    دوست عزیز
    امیدوارم پروجکتی که ساختم بدردت بخوره
    http://www.mediafire.com/download/9a...ct-technic.aep

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    نقل قول نوشته اصلی توسط havij نمایش پست ها
    دوست عزیز
    امیدوارم پروجکتی که ساختم بدردت بخوره
    http://www.mediafire.com/download/9a...ct-technic.aep
    داداش گلم دست درد نکنه خیلی خوبه فقط یه کوچولو تغییرات لازم داره که خودم انجامش میدم. بازم خیلی خیلی ممنونم وقت گذاشتی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع