برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

مشاهده : 3580 , پاسخ ها : 17
موضوع: خواهش می کنم واسم حیاتیه این سوال

دیتا فرمت رو دی وی دی رایت کنم

دوست عزیز
    بهترین کیفت با کمترین حجم فقط و فقط با فرمت mkv می باشد کانورتورش را پیدا کن و فایل اصلی خود را با کانورتور تبدیل به mkv کنید با پلیر خودش اجرا می شود .برای استفاده در نرم افزارها ی تدوین باید دوباره به فرمت اولیه کانورت کنید.(به دلیل بسیار فشرده شدن فایل ها نمی توان با نرم افزارهای تدوین با این فرمت کار کرد )

vahid mostaghim آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    7440
    ببین دوست عزیز اگردوستان میگن عنوان درست که مشکل الان شما بعدا اگر کسی دیگه همین مشکل داشت با یک سرچ کوچلو جواب سئوالشو
    بگیره
    . ولی با عنوانی که مشخص نیست متن راجب چی بعدا این تاپیک مورد استفاده کسی دیگه قرار نمگیره باز هم تکرار میشه....
    کیفیت خیلی مهم ولی تا حدی شما وقتی با حجم بالا مواجید یا باید حجم ملاک قرار بدی یا کیفیت .
    پیشنهاد من خروجی افتر QuickTimeودر قسمت format options و animation انتخاب بکن Xilisoft Video Converter Ultimate بعد در این نرم افزار به هر فرمتی دوست داری ...... البته پروژه روبه Adobe Media Encoder انقال بدی نتیجه بهتری میگیری.
    موفق باشی.

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    ConvertXToDVD بهترینه...

????? ? ???? ?? ?????....??? ???? ??? ???? ????

نقل قول نوشته اصلی توسط marvel نمایش پست ها
    ConvertXToDVD بهترینه...
    من با ماهان عزیز موافقم. دوستان عزیز، دوست عزیزمون امیرعباس به فرمتی که در دستگاه های پلیر (DVD Player) اجرا بشه نیاز داره و این فرمت، فرمتVob هستش. برنامه ی ConvertXToDVD یک کانورتور خوبه برای اینکار. من از کانورتورهای مختلفی برای اینکار استفاده کردم و نهایتاً به ConvertXToDVD رسیدم. کیفیتش خوبه.

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

دوستان مرسی از همتون اما انگار متجه حرفام نشدید . من میخوام دی وی دی رایت کنم اما بالاتر از این کیفیتی که الان دارم با ادیوس رایت میزنم داشته باشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabbas414 نمایش پست ها
    دوستان مرسی از همتون اما انگار متجه حرفام نشدید . من میخوام دی وی دی رایت کنم اما بالاتر از این کیفیتی که الان دارم با ادیوس رایت میزنم داشته باشم .
    دوست عزیز
    اگر منظورتان این هست که اگه کیفیت فیلم اولیتون 70 هست می خواهید 90 شود . این به طورکلی با نرم افزار غیر ممکنه مگر با سخت افزارهای فوق العاده گران قیمت . اگر نرم افزار هایی هستند که ادعا دارند این کار را می کنند . نحوه کار انها به اینصورت می باشد که بستگی به سمپل نقاطی که براشون تعریف می شه نقاط اطراف پیکسل مر بوطه را از نظر رنگ و مختصات و عمق میدان و .. حساب می کنند بعد میانگین انها را حساب کرده پیکسل جدید را حساب می کنند که پیکسل محاسبه شده معمولا غیر هوشمند هست به همین خاطر معمولا تصویر ایجاد شده در لبه اشیا دچار اعوجاج می شوند.
    در افتر cc آپدیت های جدید 12.1 و 12.2 یک آپشن اضافه شده که کیفیت سی دی را می گیرد و از همین طریق که گفتم کار می کند و تصویر full hd خروجی می دهد. اما حجم را کم نگه نمی دارد .

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabbas414 نمایش پست ها
    دوست عزیز نرم افزاری که نام بردم برای همین کاره. اقا من هم سر همین که دیدم شرکتهایی که دارن فیلمهای سینمایی رو روی DVD بیرون می دن و کیفیتشون بالاست کلی دنبال یه برنامه کانورتور قوی گشتم تا این رو پیدا کردم. البته شما تو ادیوس می تونید به صورت مستقیم سکانس ادیت شده رو با فرمت Vob روی DVD بیارید. ولی برای استفاده از این نرم افزار اول باید با نهایت کیفیت کار رو با یک فرمت خوب خروجی بگیری و بعد به وسیله ی این کانورتور بیاریش رو DVD تا قابل اجرا در تمامیه دستگاههای DVD Player بشه.

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع