برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاهده : 1425 , پاسخ ها : 1
موضوع: هنگ کردن پریمیر

editor1163 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    28248

هنگ کردن پریمیر

با سلام خدمت همکاران عزیر
    چند وقتیه توتدوین با پریمیر به گیر میخورم تو حین کار کردن وقتی میخوام فایلی رو به تایم لاین درک کنم فقط همون بخش گیر میکنه یعنی میتونم سیو کنم یا ابزار دیگه ای رو با صفحه کلید انتخاب کنم ولی دیگه نمیشه هیچکاری کرد . مجبورم با پلانم سکانس جدید بسازم و به سکانس اصلی انتقال بدم .
    الانم در حال کار هستم و سرعتم رو آورده پایین لطفا راهنمایی کنید . سپاس

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    با سلام ؛
    دوست من ، توضیحات شما در آشنا کردن ما با مشکلات سیستم تان کافی نیست . اینگونه مشکلات اغلب بدلیل انجام دو عمل همزمان مثل " پلی بودن پریویو ( رندر موقت )و اعمال یک فرمان دوم بطور همزمان رخ میدهد . و یا سنگین بودن سکانس اصلی با توجه به توان اجرایی سیستم ممکن است بروز کند و برخی کاستی ها از این دست در کار ایجاد اخلال میکند . بجز فرامین همزمان یا فرامین غلط یا توان کم اجرایی سیستم از نظر سخت افزاری گمان نمیکنم چیز دیگری مسبب این اختلال باشد . هرچند با توجه توضیحات شما من متوجه نشدم که منظورتان از" میتوانم ابزار دیگری را انتخاب کنم " به معنی کار با آن ابزار همگام با هنگ بودن سکانس اصلی هم هست و یا فقط کلیک کردن تنها است و یا چیز دیگری بود بهر حال بهتر است با ویدئو توضیحات تان را کاملتر بیان کنید . اینجور بهتر است . امید است مشکلتان ضعف سخت افزاری نباشد . موفق باشید .
    ویرایش توسط kkhodaey : 04-13-17 در ساعت 22:58

کلمات کلیدی این موضوع