برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1195 , پاسخ ها : 5
موضوع: درخواست کرک پریمیر

درخواست کرک پریمیر

سلام خسته نباشید ببخشید من هرچی کرک برای نرم افزار پریمیر دانلود میکنم که نرم افزار کرک بشه و اجرا بشه اما کار نمیکه هیچ کدوم از کرک ها روی نرم افزار تا اجرا کنه نرم افزار رو
    نسخه ای که من استفاده میکنم
    Adobe Premiere.Pro.CC.8.0.0.169

?? ?? ??? ? ??? ????? ??? ?? ?? ???? ???? ??????? ??? ???? ????? ????? ???? ??? ???? ?? ??? ??? ? ??? ???? ??? ??? ?? ???? ? ???? ? ???? ???? ??? ?? ??? ?? ?? ??? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ??? ? ???? ?? ????? ?? ???? ? ????? ??? ???? ??? ?? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ???? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ?????? ??? ???? ???? ???? ????? ?? ???

کسی هست که بتونه کرک نرم افزار پریمیر نسخه Adobe Premiere Pro CC 2014 رو به من بده ممنون میشم

?? ?? ??? ? ??? ????? ??? ?? ?? ???? ???? ??????? ??? ???? ????? ????? ???? ??? ???? ?? ??? ??? ? ??? ???? ??? ??? ?? ???? ? ???? ? ???? ???? ??? ?? ??? ?? ?? ??? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ??? ? ???? ?? ????? ?? ???? ? ????? ??? ???? ??? ?? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ???? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ?????? ??? ???? ???? ???? ????? ?? ???

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط alimorteza نمایش پست ها
    کسی هست که بتونه کرک نرم افزار پریمیر نسخه Adobe Premiere Pro CC 2014 رو به من بده ممنون میشم
    بفرمایید موقع کرک نرم افزار انتخاب کنید و روی گزینه Patch کلیک کنید.
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    بفرمایید موقع کرک نرم افزار انتخاب کنید و روی گزینه Patch کلیک کنید.
    ممنون ولی من اینو یه بار دانلود کردم اما پیغام میده باز کرک نمیشه الانم که دوبار دانلود کردم و امتحان کردم باز جواب نداد
    پیغام زیر رو ببینید
    http://upir.ir/941/5555675.jpg

کسی کرک پریمیر داره.....؟؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimorteza نمایش پست ها
    کسی کرک پریمیر داره.....؟؟
    شما صبر کنید عزیز با پست زدن شما پشت سر هم چیزی درست نمیشه صبر کنید.

ببینید شما نرم افزارو در درایو C نصب نکردید بخاطر همین مسیر اجرای نرم افزار رو از شما میخواد
    روی گزینه Yes بزنید و برید به مسیر نرم افزار و فایل .EXE نرم افزار رو وارد کنید.
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کلمات کلیدی این موضوع