برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 2661 , پاسخ ها : 10
موضوع: چند دوربینه کردن یک صحنه در پریمیر

چند دوربینه کردن یک صحنه در پریمیر

دوستان عزیز سلام امیدوارم سال 93 رو همگی با خاطرات خوشی پشت سرگذاشته باشید و انشاالله این یک روز باقیمونده هم بهترین روز سال 93 تک تک شما خوبان باشه و سال 94 رو با حفظ حرمت عزای حضرت زهرا (سلام الله علیها) آغاز کنید و سالی پر از سعادت و نیک بختی داشته باشید. انشاالله...

خب یک مشکلی هست که میخوام در یک صحنه از تمامی دوربین هایی که گرفتم استفاده کنم اما نمیدونم چطور این کارو باید انجامش بدم. در عکس زیر کاملا مشخص هست منظورم چیه چون توضیح دادن اون مشکلی که دارم بدون عکس سخت بود و حتی یک مرتبه درخواست کردم و دوستان منظورم رو درست متوجه نشدند. خلاصه کلام این که میخوام تمام فیلمهایی که در یک مجلس گرفته میشه با چند دوربین همه رو مقیاسش رو کم کنم و در یک صحنه بتونم نشونش بدم (البته همه این کارا بعد از این هست که تعویض دوربین ها رو بوسیله مولتی کامرا انجام میدم.)

???? ?? ????? ???? ????

???? ???? ????? (?? ??? ??????) : ?????? ?? ???? ???????? ?????? ???.

سلام دوست عزیز
    امیدوارم شما هم سال خوبی رو سپری کرده باشید و انشاالله سال خوبی رو پیش رو داشته باشید
    در مورد سوالتون باید عرض کنم که گنگ و مبهم هست
    حتی با وجود اینکه تصویر هم گذاشتید باز مبهم هست!!
    اگه بتونید با نرم افزار BB Flash Back و یا Camtasia فیلم بگیرید و مشکل رو بیان کنید بالتبع راه حل سریعتر گفته میشه
    اما یک نکته بگم: در هر سکانس و یا به قول شما در هر تب تنظیمات ویدئو متفاوت عمل میکنن
    یعنی اگه توی تب اول اندازه ی ویدئوی شما 100% باشه و در تب دوم 50% شده باشه اینها به هم ربطی پیدا نخواهند کرد و فقط باید داخل هر سکانس شما scale ویدئوتونو تغییر بدین
    اگر دیدی نمیشه تیم ویور بدین تا بررسی کنیم
    ???? ??? ???? ???? ???:"??? ?? ??? ??? ???? ??? ???? ?????? ??? ?? ????? ????? ????? ???????? ???? ????"

دوست گرامی بعداز وارد کردن همه ویدیوها در هر شیار و انتخاب یک شیار صوتی همه رو انتخاب کن کلیک سمت راست گذینه nest بعد در سکانس جدید کلیک سمت راست multi camera . موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Moeini نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    امیدوارم شما هم سال خوبی رو سپری کرده باشید و انشاالله سال خوبی رو پیش رو داشته باشید
    در مورد سوالتون باید عرض کنم که گنگ و مبهم هست
    حتی با وجود اینکه تصویر هم گذاشتید باز مبهم هست!!
    اگه بتونید با نرم افزار BB Flash Back و یا Camtasia فیلم بگیرید و مشکل رو بیان کنید بالتبع راه حل سریعتر گفته میشه
    اما یک نکته بگم: در هر سکانس و یا به قول شما در هر تب تنظیمات ویدئو متفاوت عمل میکنن
    یعنی اگه توی تب اول اندازه ی ویدئوی شما 100% باشه و در تب دوم 50% شده باشه اینها به هم ربطی پیدا نخواهند کرد و فقط باید داخل هر سکانس شما scale ویدئوتونو تغییر بدین
    اگر دیدی نمیشه تیم ویور بدین تا بررسی کنیم
    سلام. ممنون از لطف شما. اما واقعا خداوکیلی ازین ساده تر چطوری بگم منظورمو؟!
    نگاه کنید : شما فرض کنید خودتون یه جلسه رو با 2 دوربین فیلم گرفتین و بوسیله Multi Camera اونارو مچ کردین و تعویض دوربینتونم انجام دادین حالا میخواین در یک صحنه هر دو دوربینو داشته باشید ، چیکار میکنید؟ همین
    ???? ?? ????? ???? ????

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Bahadornia نمایش پست ها
    دوست گرامی بعداز وارد کردن همه ویدیوها در هر شیار و انتخاب یک شیار صوتی همه رو انتخاب کن کلیک سمت راست گذینه nest بعد در سکانس جدید کلیک سمت راست multi camera . موفق باشید.
    ممنون از شما ولی پاسخ واضحی نبود دوست عزیز. خیلی روش کار کردم متوجه نشدم چیزی هم تغییر نکرد
    ???? ?? ????? ???? ????

درود عزیز
    ببخشید من زودتر متوجه تاپیک شما نشده بودم

فک میکنم سوال شما رو متوجه شده باشم
    نکته اینجاست که برای اینکار شما نیاز نیست از مولتی کمرا استفاده کنید
    مولتی کمرا کارش یه چیز دیگست برای چند تصویر در یک تصویر جواب نمیده یا من بلد نیستم البته فک نمیکنمم بشه
    اما راه حل
    یه سکانس جدید باز کنید (a) و تمام سورس ها و محتوای تب دوم رو کپی کنید و وارد سکانس جدیدتون کنید از سکانس مولتی کامرا استفاده نکنید فقط برای تنظیم زمان ویدیو ها از مولتی استفاده کنید بعد میتونید بازم یه سکانس جدید باز کنید (b) و و راحت خود سکانس a رو وارد b کنید فک میکنم به چیزی که میخوایید برسید

متوجه منظورم شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    درود عزیز
    ببخشید من زودتر متوجه تاپیک شما نشده بودم

فک میکنم سوال شما رو متوجه شده باشم
    نکته اینجاست که برای اینکار شما نیاز نیست از مولتی کمرا استفاده کنید
    مولتی کمرا کارش یه چیز دیگست برای چند تصویر در یک تصویر جواب نمیده یا من بلد نیستم البته فک نمیکنمم بشه
    اما راه حل
    یه سکانس جدید باز کنید (a) و تمام سورس ها و محتوای تب دوم رو کپی کنید و وارد سکانس جدیدتون کنید از سکانس مولتی کامرا استفاده نکنید فقط برای تنظیم زمان ویدیو ها از مولتی استفاده کنید بعد میتونید بازم یه سکانس جدید باز کنید (b) و و راحت خود سکانس a رو وارد b کنید فک میکنم به چیزی که میخوایید برسید

متوجه منظورم شدید؟
    خیلی بزرگواری آقای ارادی... ممنونم از لطف شما و وقتی که گذاشتین ولی متاسفانه متوجه منظور شما نشدم. یعنی میگید از مولتی کامرا کلا برای تعویض دوربینم استفاده نکنم؟ این که کارم رو برای تغییر نما یا همون تعویض دوربین خیلی خیلی طولانیش میکنه. من میخوام وقتی از مولتی کامرا استفاده کردم بعدش بتونم چند تصویر در یک تصویر هم داشته باشم.
    فکر کنم اگه بتونید قسمتی که توضیح دادین (یه سکانس جدید باز کنید (a) و تمام سورس ها و محتوای تب دوم رو کپی کنید و وارد سکانس جدیدتون کنید از سکانس مولتی کامرا استفاده نکنید فقط برای تنظیم زمان ویدیو ها از مولتی استفاده کنید بعد میتونید بازم یه سکانس جدید باز کنید (b) و و راحت خود سکانس a رو وارد b کنید فک میکنم به چیزی که میخوایید برسید) این قسمتی که به من توضیح دادین رو دقیق و با جزئیات کاملی برام شرح بدید یا اینکه یه فایل تصویری یا با عکس برام آموزش این کار رو بزارید مشکل رو بتونم حل کنم. شرمنده ام...
    ???? ?? ????? ???? ????

mostaAr آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7453
    تبريز ولي نه خوده تبريز :) يكي از شهرستان ها
    سلام دوست من
    شما رویه کارتون درسته . شما ابتا با مولتی کمرا دوربین هاتون رو سوییچ میکنین وبعد اونجایی که میخواییم چند دوربین با هم نمایش داده شن باید فایلهای اصلی تون رو که با هم nest کردین . بیارین به پروژه اصلی و بعد اندازه هاشون رو تنظیم کنین . به عکسهای زیر توجه کنین

با آرزوی موفقیت و شاد باش عید نوروز
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده     
    go with with" for world"
    ??? ?????? ?????? ?? ??? ?????? ???? ?? ??????? ????? ?? ??? ?? ?? ?? ????.

نقل قول نوشته اصلی توسط mostaAr نمایش پست ها
    سلام دوست من
    شما رویه کارتون درسته . شما ابتا با مولتی کمرا دوربین هاتون رو سوییچ میکنین وبعد اونجایی که میخواییم چند دوربین با هم نمایش داده شن باید فایلهای اصلی تون رو که با هم nest کردین . بیارین به پروژه اصلی و بعد اندازه هاشون رو تنظیم کنین . به عکسهای زیر توجه کنین

با آرزوی موفقیت و شاد باش عید نوروز
    به به ماشاالله... شب عیدی عجب عیدی مفیدی بهم دادی... نمیدونی چقدر گیرش بودم و چقدر برام مهم بود... انشاالله خدا گره از کارات وا کنه داداشم. خیلی خیلی ازت ممنونم و همینطور ممنونم از همه عزیزان و دوستانی که قصد کمک کردن داشتن هرچند راهنماییشون راه گشا نبود هم تشکر میکنم که وقت گذاشتن برای حل مشکلم انشاالله همگی سالی سرشار از موفقیت داشته باشیم در کنار خانواده هامون و همینطور استاد عزیزمون آقا حسین عزیز که به گردن همه مون حق داره انشاالله که در این سال به آرزوهای خودشون برسن. در آخر بازم از دوست عزیزم که واقعا با راهنماییش مشکلم رو حل کرد تشکر ویژه میکنم
    ???? ?? ????? ???? ????

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidaftere نمایش پست ها
    خیلی بزرگواری آقای ارادی... ممنونم از لطف شما و وقتی که گذاشتین ولی متاسفانه متوجه منظور شما نشدم. یعنی میگید از مولتی کامرا کلا برای تعویض دوربینم استفاده نکنم؟ این که کارم رو برای تغییر نما یا همون تعویض دوربین خیلی خیلی طولانیش میکنه. من میخوام وقتی از مولتی کامرا استفاده کردم بعدش بتونم چند تصویر در یک تصویر هم داشته باشم.
    فکر کنم اگه بتونید قسمتی که توضیح دادین (یه سکانس جدید باز کنید (a) و تمام سورس ها و محتوای تب دوم رو کپی کنید و وارد سکانس جدیدتون کنید از سکانس مولتی کامرا استفاده نکنید فقط برای تنظیم زمان ویدیو ها از مولتی استفاده کنید بعد میتونید بازم یه سکانس جدید باز کنید (b) و و راحت خود سکانس a رو وارد b کنید فک میکنم به چیزی که میخوایید برسید) این قسمتی که به من توضیح دادین رو دقیق و با جزئیات کاملی برام شرح بدید یا اینکه یه فایل تصویری یا با عکس برام آموزش این کار رو بزارید مشکل رو بتونم حل کنم. شرمنده ام...
    سلام عزیز ... متاسفانه دیشب نبودم شرمنده مثل اینکه مشکل حل شد
    شاد و سلامت باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع