برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18

مشاهده : 3434 , پاسخ ها : 17
موضوع: کمک فورری درموردپرده سبزمی خوام.

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    مشکل شما از فیلمبرداری شروع شده باید از یک فیلتر ضد انعکاس بر روی لنزتون استفاده میکردید تا انعکاس هارو از بین ببره یا حد اقل کم کنه

متحرک بود با براش ماسک کن

???? ?? ?? ???? ????? ?? ???? ????...!?

????? ?? ??? ???? ? ?? ???? ? ??? ?????
    ??? ?? ?? ????

mehrdad.dance آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    7893
    بلدی با افتر ماسک کنی؟
    اگه بلدی این کارو کن.کروماکی پشتشو حذف کن.وقتی حذف کردی کامل از فیلمت یه کپی بگیر.حالا قسمت هاییاز ماشین که حذف شدند را ماسک کن.اینطوری لازم نیس تمام جزئیاتو ماسک کنی.جزییات باقی میمونند و قسمت های حذف شده هم بر میگردند
    راه دومت اینه که اول با curve یا level یه تصحیح رنگ انجام بدی و بعدش کروماکی رو حذف کنی که فک کنم روش اول بیشتر جواب بده

تو این آموزش به قسمتی از لباس سبز شده طوری می کنه که اونا حذف نشن ببین شاید به دردت بخوره

MPMvii

آقا رامین ملت دارند جواب شما رو میدن ها لایک نمیکنی حداقل یه سرفه ای چیزی داداش من

سلام به دوستان عزیز.دوستان من مشکلم اینه که می خوام این رنگهای سبز،انعکاس اطراف وپشت صحنه را(مثل hdri درنرم افزارهای سه بعدی)منعکس کنه.باتشکر.ممنون میشم جواب بدین

با سلام
    دوست عزیز برای انعکاس شما باید یک فیلم با دوربین ثابت (دوربین از نمای سمت راننده به بیرون ) از گوشه های خیابون بطوریکه جدول ها و درخت ها یا مغازه ها و ... بگیری بعد انجام عملیات کروماک ، فیلمی رو گرفتی را با ابعاد شیشه ماشینت ماسک کنی البته قبل ماسک باید حواست باشه که رفله خیابون روی شیشه ماشین معکوسه ( یعنی جدول ها میان بالا و درختان میان پایین )، بعد opacity رو کم کنی و برای طبیعی شدن کارت یک solid سفید نصف شیشه ماشنت ماسک کنی با opacity حدود 20 تا 30 و روی فیلمت soft کنی.
    امیدوارم منظورمو صریح و بدون ابهام گفته باشم در ضمن برای اجرای اینجور تکنیک ها باید رئال کار کنی ببینی تا درکش برات راحت تر باشه.

mehrdad.dance آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    7893
    خوب بود مهران.فک کنم منظورش همین بود

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع