برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1718 , پاسخ ها : 4
موضوع: اشکال در کپی کردن پد شیپ لایر

اشکال در کپی کردن پد شیپ لایر

سلام. روز به خیر.
    من پد یک شیپ لایر را که اسکیل شده و بزرگتر شده بود کپی کردم و روی پوزیشن یک شیپ لایر دیگر پیست کردم. اشکالی که دیده میشه اینه که پد کپی شده متعلق به شیپ لایر قبل از اسکیل شدن هست. لطفا راهنمایی بفرمایید.

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    1- از shape layer ای که scale آن را بزرگ کردید یک duplicate بگیرید.
    2- میزان scale لایه ای که داپلیکیت گرفتید رو 100% کنید.
    3- به Path داخلِ لایه 100% وارد شده و تمام نقاط سازنده shape را انتخاب کنید.
    4- کلید ترکیبی Ctrl + T را بفشارید تا دستگیره های تغییر سایز path به نمایش در آیند.
    5- path را چشمی و حدوداً به ابعاد و محل مورد نظر ببرید.

حالا از این path میتونید بدون مشکل برای تغییر position لایه ای که scale آن را تغییر ندادید استفاده کنید و همان حرکتی که روی shape layer بزرگ شده میبینید را بگیرید.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

نقل قول نوشته اصلی توسط pejii نمایش پست ها
    1- از shape layer ای که scale آن را بزرگ کردید یک duplicate بگیرید.
    2- میزان scale لایه ای که داپلیکیت گرفتید رو 100% کنید.
    3- به Path داخلِ لایه 100% وارد شده و تمام نقاط سازنده shape را انتخاب کنید.
    4- کلید ترکیبی Ctrl + T را بفشارید تا دستگیره های تغییر سایز path به نمایش در آیند.
    5- path را چشمی و حدوداً به ابعاد و محل مورد نظر ببرید.

حالا از این path میتونید بدون مشکل برای تغییر position لایه ای که scale آن را تغییر ندادید استفاده کنید و همان حرکتی که روی shape layer بزرگ شده میبینید را بگیرید.

سلام. خیلی ممنون.
    ببخشید من درست متوجه منظورتون نشدم. اگر قراره خودم دستی مسیرو حدودی درست کنم برای چی باید اول کپی بگیرم و اسکیل کنم میشه بدون این کارهم انجام داد. هدف کپی گرفتن از پد شیپ اسکیل شده و انتقال اون به شیپ دیگر است برای انتقال دقیق مسیر این روش شمارو انجام دادم همون نتیجه قبلی به دست اومد..

pejii آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    26845
    دلیل اینکه نقاط رو گفتم scale کنید اینه که اگه shape خیلی پیچیده بود، بازسازی اون دردسر خیلی زیادی خواهد داشت ولی با scale کردن نقاطِ path به راحتی میتونید به scale مورد نظر برسید و خیلی هم دقیقتر از بازسازی دستی کار رو انجام بدید.

اگه با scale کردن نقاطِ path بازهم همون نتیجه نامطلوب رو میگیری، احتمالاً یا چیز دیگه ای انتخاب میشه و scale میشه، یا scale اولیه لایه رو 100 درصد نکردی و یا اینکه shape اتان دارای scale ای غیر از 100 داخل تنظیماتِ Transform: Shape میباشد، اطمینان حاصل کنید که scale شیپ و scale لایه روی 100 باشند.

ممنون از راهنماییتون. اسکیل اولیه را روی سایز پد اول انجام دادم درست شد من روی اسکیل شیپ لایرانجام داده بودم.