برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1145 , پاسخ ها : 3
موضوع: راهنمایی

راهنمایی

سلام
    دوستان من یک صحنه ای رو می خوام درست کنم که شخصی ایستاده چتر به دست و بارانی از کلمات روی سرش میریزه. کسی راهی واسه این گار سراغ داره و یکی دیگه اینکه اگر بخوام باران یا کلمات به چتر بخورن و مسیرشون عوض شه.
    ممنونم

aminbinazir آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    898
    برای ریخت متن باید از پلاگین particular استفاده کنید.ولی برای عوض شدن مسیر کلمات نمیدونم

مرسی
    یه سوال دیگه هم اینکه من شخصی رو به وسیله پرده آبی توی جاده ای قرار دادم حالا می خولم با دوربین تو مکان دور بزنم و یا از بالا حرکت کنم تا برسم به صورت بازیگرم. هر کار می کنم و زوم دوربین رو کم و زیاد می کن بازیگرم تکون می خوره و تو محیط ثابتم
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseintv نمایش پست ها
    مرسی
    یه سوال دیگه هم اینکه من شخصی رو به وسیله پرده آبی توی جاده ای قرار دادم حالا می خولم با دوربین تو مکان دور بزنم و یا از بالا حرکت کنم تا برسم به صورت بازیگرم. هر کار می کنم و زوم دوربین رو کم و زیاد می کن بازیگرم تکون می خوره و تو محیط ثابتم
    مرسی
    دوست عزیز فیلمی که گرفتید با اینکه سه بعدیش کردید ولی افتر اونو به عنوان یک لایه میشناسه نه به عنوان یک مدل سه بعدی پس حرکت چرخشی نمیتونید به دور بازیگرتون داشته باشید ، میمونه حرکت زوم این و زوم اوت که از position دوربینتون می تونید این کار رو انجام بدید