برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

مشاهده : 2402 , پاسخ ها : 16
موضوع: کسی این تکنیکو بلد نبود ؟!!!!

خوب مهدی بیشتر توضیح بده یعنی کجا تمپو رو پیدا کنیم . کجای پریمیر وارد کنیم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiu نمایش پست ها
    امید جان شما چرا انقدر به خودت فشار میاری ببین تمپو آهنگ چنده بعد برو داخل پریمیر تعداد و وارد کن به همون تعداد با آهنگ یک دست میشه.
    دوست عزيز شما كه خودتو حرفه اي موزيك ويدئو مي دوني چرا اين حرفو مي زني !!!!!!!!!
    بعضي اوقات بايد ضرب رو از خوندن خواننده در بياري نه از آهنگ بله اينجور كه شما ميگي خيلي راحت ميشه اين كار رو كرد ولي اصلا حرفه اي نيست ، آلبته از شما كه حرفه اي هستي بعيده اين حرف !!!!!!!!!
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

mehdiu آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    4168
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    دوست عزيز شما كه خودتو حرفه اي موزيك ويدئو مي دوني چرا اين حرفو مي زني !!!!!!!!!
    بعضي اوقات بايد ضرب رو از خوندن خواننده در بياري نه از آهنگ بله اينجور كه شما ميگي خيلي راحت ميشه اين كار رو كرد ولي اصلا حرفه اي نيست ، آلبته از شما كه حرفه اي هستي بعيده اين حرف !!!!!!!!!
    شما هم حرف های محمد (زیگورات) رو میزنی آقا تا وقتی فرغون هست چرا باید آجرو با دست برد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    وقتی اینجوری کارت راحتر میشه چرا باید خیلی روش کار میکنیی.
    البته ببخشید انتقاد کردم . استاد پریمیر .

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiu نمایش پست ها
    شما هم حرف های محمد (زیگورات) رو میزنی آقا تا وقتی فرغون هست چرا باید آجرو با دست برد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    وقتی اینجوری کارت راحتر میشه چرا باید خیلی روش کار میکنیی.
    البته ببخشید انتقاد کردم . استاد پریمیر .
    من استاد پريمير نيستم عزيز ، شما داري با اين حرف ها دوستان رو به اشتباه مي اندازي !!!!!!
    مهم كار خوب ارائه كردن هست ، كار خوبم سختي هاي زيادي داره ، پس توي اين كار دنبال راحتي نباش دوست عزيز ...
    من به شما يك اهنگ ميدم همونطور كه خودت صلاح مي دوني برام ضربهاش رو مارك كن و پروژه رو سيو كن و به من بده ...
    اگر امادگي داري كه اهنگ رو برات آپلود كنم ...

سلام بچه ها
    اصلا کاری به فاضل جان نداریم
    منی که مبتدی هستم این سوال رو داشتم
    امید خان اگه میشه یه زحمتی واسه آموزش بکش ببینم میتونم این رو اوکی کنم
    چون بلد نیستم
    اگه تونستی در مورد 3 بعدی کردم تصویر هم یه آموزش بذاری ممنون میشم ( بعضی جاها به جای ترانزیشن و اینا حدود چند ثانیه کوتاه 3 بعدی میشه تصویر )
    دمتونم آتشفشان

سوال بعدی
    چرا این دوستمون کلا با زیگورات مشکل داره ؟:دی
    بنده های خدا دارن کار خودشونو میکنن چیکارشون داری
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid8h نمایش پست ها
    من استاد پريمير نيستم عزيز ، شما داري با اين حرف ها دوستان رو به اشتباه مي اندازي !!!!!!
    مهم كار خوب ارائه كردن هست ، كار خوبم سختي هاي زيادي داره ، پس توي اين كار دنبال راحتي نباش دوست عزيز ...
    من به شما يك اهنگ ميدم همونطور كه خودت صلاح مي دوني برام ضربهاش رو مارك كن و پروژه رو سيو كن و به من بده ...
    اگر امادگي داري كه اهنگ رو برات آپلود كنم ...

کسی حق ندارم به دوست عزیزم محمد اولاد (زیگورات) بد بگه ها . گفته باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid980090 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    اصلا کاری به فاضل جان نداریم
    منی که مبتدی هستم این سوال رو داشتم
    امید خان اگه میشه یه زحمتی واسه آموزش بکش ببینم میتونم این رو اوکی کنم
    چون بلد نیستم
    اگه تونستی در مورد 3 بعدی کردم تصویر هم یه آموزش بذاری ممنون میشم ( بعضی جاها به جای ترانزیشن و اینا حدود چند ثانیه کوتاه 3 بعدی میشه تصویر )
    دمتونم آتشفشان

سوال بعدی
    چرا این دوستمون کلا با زیگورات مشکل داره ؟:دی
    بنده های خدا دارن کار خودشونو میکنن چیکارشون داری
    سلام دوست عزيز ....
    در مورد اينكه چگونه اين كار رو بكنيم بايد بگم خدمتتون كه اين يك كار ايده اي هست و نميشه گفت همه يكسان اين كار رو مي كنند ...
    به شخصه بهترين روش رو گوش كردن زياد آهنگ مي دونم ، شما مثلا آهنگي رو كه مي خواي كار كني رو بايد حفظ باشي كه كي خواننده مي خونه ، كي وسط آهنگ Stop ميشه و ....
    ولي چشم يه ويدئوي كوچولو در اين مورد درست مي كنم ...
    در مورد عكس توجه نشدم منظورتون رو ...

نمي دونم كه آيا مشكل دارند يا نه ، ولي خود ايشون دارن از مطالب خود زيگورات استفاده مي كنند ....
    به نظر من بايد واسه كسي كه موزيك ويدئو براي خواننده بين المللي ( دي جي علي گيتور ) ميسازه احترام قائل شد ...
    البته اين موضوع سليقه اي هست يكي از يك كارگردان خوشش مياد و كارهاشو مي پسنده و يكي ديگه از يك كارگردان ديگه ...
    در كل همشون قابل احترام هستند ...

من خودم شخصا بيشتر كارهاي گروه زيگورات رو دنبال مي كنم ....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع