برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1149 , پاسخ ها : 3
موضوع: یک سایت خوب

سلام کسی نحوه دانلود این سایتو میدونه خودم خیلی تلاش کردم اما به نتیجه ای نرسیدم

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    دوتا راه داره اگه دقت كني ميبيني كه اينا پرو‍هاشون رو تو سايت اشتراك گذري معروفي مثلا مانند rapidgator ميگذاره شما تو اينترنت سرج كن كوكي ها يا اشتراكهاي رايگان اين سايتها رو ميگذارن شما ميتوني پيدا كني و سريع دانلود كني كه من خودم تالان اين كار رو نكردم اما شدنيه
    راه ديگه كه پوليه شما ميري تو سايتهاي كه اشتراك ميفورشن و لينك مستقيم ميكنند رو بخري ( من خودم اين كار رو ميكنم ) سايت در اين خصوص زياده مثل رپيد پارس لينك سايت خارجيه رو ميديم تو اين سايت ايرانيه تمامه؛ مستقيم ميكنه منتها دانلودهاي كه تو سايت اين gfcool هست بعد از يك مدت ديگه نميشه مستقيمش كرد پس شما بايد هر پروزه كه ميگذاره رو سريع دانلود كني وگرنه از دستت رفته مثلا ظرف نهايت 30 روز ( اين براي من هم يك راز بود كه مدتها از اين بر و آن بر پرسيدم تا فهميدم ) راهش اينه برادر حالا برو دانلود كن حالش رو ببر
    ویرایش توسط abbaskarimi78 : 09-10-13 در ساعت 07:00

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    در ضمن اين سايت خوبيه اما بهترين سايت و به روزترين سايت در اين خصوص http://www.heroturko.me/softwares هستش منتها با شيلتر ش بايد بري تا تصاويرش رو ببيني
    ویرایش توسط abbaskarimi78 : 09-10-13 در ساعت 06:31

کلمات کلیدی این موضوع