برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 2955 , پاسخ ها : 10
موضوع: سوال در مورد نرم افزار افتر افکت

سوال در مورد نرم افزار افتر افکت

عزیزم ، هنگامی که بخوایم (موقعی که تصویر زوم می شه ) آسمون رو عوض کنیم بایدتوی ترک موشن بریم و
    rotation & scale
    رو فعال کنیم؟
    اگه تصویر از راست به چپ حرکت کنه چی؟
    .ضمنا موقع ترکر شدن گاهی اوقات ناحیه جستجو و یا منطق اصلی کوچیک و بزرگ می شه . این مشکل ایجاد می کنه ؟
    تکان خوردن
    attach point
    مشکل ایجاد می کنه؟تکانهای ریز
    یه سوال هم در مورد کروماکی دارم. سطح رو چه جور می شه شبیه سازی کرد . یا این طور بگم
    فرض کن پس زمینه یه تونله . چیکار کنم که طبیعی به نظر برسه که انگار شخصیت داره توی اون تونل راه می ره. چکار کنم که انگار شخصیت داره از دوربین دور میشه و توی جاده ی تونل راه می ره؟
    مرسی . سوالام زیاد شد ولی باور کن تنها کسی که میتونم رو کمکش حساب کنم شمایی.
    ویرایش توسط hoseintv : 06-06-13 در ساعت 16:00

الان اين چي بود !!!!!!!!!!؟

اسمون رو عوض كنيم بايد چي !!!!!!!!؟

سوالت رو كامل بنويس دوست عزيز ...

آفا کمکمون می کنی ؟
    این جاگذاری آسمون اعصاب منو بهم ریخته؟
    اگه از راست به چپ حرکت کنم باید چجور ترک کنم؟
    اگه زوم کنم چی ؟
    ابر ها خیلی غر واقعی از صحنه می رن بیرون در صورتی که شما فاصلت با ابرها زیاده و اگر ده متر هم جا بجا بشی یه دفعه نصف آسمون از جلوی چشات محو نمی شه. می گیری چی می گم؟
    ممنون

بهترين راه حل اينه كه بي خيال ترک موشن بشي (اگر از راست به چپ مي ري و بر عكس ) و با 3D Camera trakcer اين كار رو انجام بدي و براي زوم كردن هم همين طور بهترين راه حله اگر هم با نرم افزار buojuo بلدي كار كني چه بهتر ...

موفق باشي ...

یه خواهش میشه آقای هادی پور گل یه آموزش واسه کسایی که آماتور هستن بذارین؟ کلا کار تولز ها و چه جور کار کردن با افتر رو اموزش بدین ؟ من الان با ادیوس کار میکنم اما یه کم مشکله برام با افتر اخه اصولشو نمیدون ممنون میشم اگه بذارین

سحر عزيز شما تمام آموزشاي همين سايت رو دانلود كنيد مي تونيد راحت با افترافكت كار كنيد ...

1 پار از دی وی دی های اموزشی خریدم و کلی اموزش ک اقای هادی پور گذاشتن گرفتم ... ولی یکم سخته کار باهاش ولی تمام تلاشمو میکنم ...

سحر خانم کار کردن با افتر به این دلیل سخته چون نرم افزاری با قابلیتهای پیچیده است ومثل پریمیر وادیوس با یک سیستم واحد نیست بنابراین باید ابتدا محیط وکارکردهای اون رو کاملا" بفهمید وگرنه درنهایت کاربااون شماروخسته میکنه پس نمونه کارهای خوب با افتر رو ببینید وبه فابلیتهای اون اشنا بشید وبعد هم با تلاش بسیار باید آموزشهارو پیگیری کنید
    موفق باشید

چشم حتما مرسی از راهنماییت دوست خوبم

جمله هات بهم ریختست . یه جور بنویس بشه بخونم. یا همه رو فارسی بنویس یا فینگیلیش. ممنون. چرا اینجوی میشه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع