برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

مشاهده : 3293 , پاسخ ها : 14
موضوع: کمک برای ساخت کلیپ ضروری

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad50 نمایش پست ها
    از توع سئوال هاتون مشخصه نه از افترافکت کوچکترین آشنائی دارید و نه از ادیت و تدوین فیلم!!! شرمنده اینو گفتم: ولی اشکالی نداره یاد می گیرید:
    1 - نرم افزار الا ماشالله تو نت موجوده برای تبدیل فرمت های مختلف فیلم بدون افت کیفیت.
    2 - برای ذخیره فیلمتان در افتر بهترین گزینه کوئیک تایم هست که شما می توانید درجات مختلف فیلم خروجی را سیو کنید. اگر کیفیت بالا برایتان مهم هست بعد از سیو کردن با فرمت یاد شده فیلم را به فرمت ام کی وی تبدیل کنید.
    3 - اینکارو با انواع نرم افزار ادیت که ساده ترینش یولید ویدئو است می توانید انجام دهید.
    4 - پلاگین bcc colorize glow نصب کنید و از انواع شاخصه های رنگی آماده آن بهره ببرید...
    5 - به پاسخ شماره 2 مراجعه نمایید!
    این تجربه من هست دوستان و اساتید، هتر می تونند راهنمائی کنند.
    موفق باشید.
    مرسی محمد جان فقط اگه میتونین لینک دانلود پلاگینی رو که گفتین واسم بزارین ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط alishadmani نمایش پست ها
    خالد جان، شما بهتره اين كارو به يك نفر كه وارده تحويل بدين...
    آخه براي پاركور بايد نيمه حرفه اي يا حرفه اي باشي توي اديت و جلوه دادن..
    مثلا شما براي پريدن بايد سرعت و كم و بعد زياد كنين تا يك جلوه جالبي به فيلمتون بده...
    يا اين كه آقا زهير گفتن ،حتما رنگ و افكت نور بده به فيلمت آخه خيلي تاثير داره...
    سوالي داشتي از دوستان بژرس راهنماييت مي كنن...
    موفق باشي...

سلام علی اقا .من هم بچه جنوبم بستک/کهتویه .راستش قبلن با ویدیو استدیو فیلم هام رو ادیت میکردم .اما ازوقتی با افتر افکت اشنا شدم دیگه گفتم خیلی امکاناتش بیستره و میشه بهتر ادیت کرد .
    حق با شماست باید باید یه چیزایی بلد باشم که مثلن حرکت اهسته و... البته یه خورده با اموزش های سایت یاد گرفتم ولی خیلی کمه .
    در ضمن ادیتور خوب من سراغ ندارم طراف خودمون اگه کسی میشناسین ممنون میشم راهنمایی کنین.

alishadmani آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2968
    نقل قول نوشته اصلی توسط خالد احمدی نمایش پست ها
    سلام علی اقا .من هم بچه جنوبم بستک/کهتویه .راستش قبلن با ویدیو استدیو فیلم هام رو ادیت میکردم .اما ازوقتی با افتر افکت اشنا شدم دیگه گفتم خیلی امکاناتش بیستره و میشه بهتر ادیت کرد .
    حق با شماست باید باید یه چیزایی بلد باشم که مثلن حرکت اهسته و... البته یه خورده با اموزش های سایت یاد گرفتم ولی خیلی کمه .
    در ضمن ادیتور خوب من سراغ ندارم طراف خودمون اگه کسی میشناسین ممنون میشم راهنمایی کنین.
    منم بندرلنگه هستم...
    والا چقدر ميخواين هزينه كنين؟
    فيلمبرداري شده ؟با چه دوربيني؟
    چند دقيقه است؟
    لطفا بگين تا راهنمايي كنم...
    موفق باشي...
    ?? ???? ?? ??? ??????
    ???? ?? ?? ?? ??? ?? ???????? ??? ??? ?????? ?? ???? ???? ????? ??? ???? ?????? ??? ?????? ??.
    ??? ?????? ?? ?? ??? ?????? ????? ???? ?? ???? ?????? ???? ? ?? ????? ?????? ?????.
    ?????? ?????? ????????????? ??? ???????? ?????? ?????? ????? ? ???? ?? ??????? ?? ??? ?? ?????? ?? ???? ??? ????? ?????? ???? ? ?? ?????? ?? ???? ???? ?????? ?? ???? ?? ?????? ???? .

www.psdshopp.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط alishadmani نمایش پست ها
    منم بندرلنگه هستم...
    والا چقدر ميخواين هزينه كنين؟
    فيلمبرداري شده ؟با چه دوربيني؟
    چند دقيقه است؟
    لطفا بگين تا راهنمايي كنم...
    موفق باشي...
    میتونم شمارتون رو داشته باشم

alishadmani آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2968
    شماره من توي امضام هست...
    قسمت فروش پكيج...
    ?? ???? ?? ??? ??????
    ???? ?? ?? ?? ??? ?? ???????? ??? ??? ?????? ?? ???? ???? ????? ??? ???? ?????? ??? ?????? ??.
    ??? ?????? ?? ?? ??? ?????? ????? ???? ?? ???? ?????? ???? ? ?? ????? ?????? ?????.
    ?????? ?????? ????????????? ??? ???????? ?????? ?????? ????? ? ???? ?? ??????? ?? ??? ?? ?????? ?? ???? ??? ????? ?????? ???? ? ?? ?????? ?? ???? ???? ?????? ?? ???? ?? ?????? ???? .

www.psdshopp.ir

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع