برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 65

مشاهده : 9674 , پاسخ ها : 64
موضوع: بهترین فریوم برای فیلم برداری

نقل قول نوشته اصلی توسط mostaAr نمایش پست ها
    دوربین که اینترلیس میگیره فرقش رو وقتی میفهمی که فیلمت رو توو کامپیوتر ببینی و لبه هاش دندونه دندونه میشه (سوژه های متحرک ) . ولی توو tv فرقی نمیکنه و سیستم tv جوری هستش که به صورت تقریبا خوب این مشکل رو حل میکنه و دندونه دندونه دیده نمیشه . توو دورین های dslr هم فک نکنم اینترلیس فیلم برداری کنن چون سیستمشون جوری که توو هر فریم یه عکس کامل میگیرن نه دو تا فیلد با فاصله ی زمانی کم . دوربین های نیکون توو فیلم برداری نویز زیادی دارن و اصلا توصیه نمیشه و اگه میتونی یه دوربین کانن هم ردش رو پیدا کن . تو مدل های ضبط هم فرقی نمیکنه ولی باید در اخر هنگام خروجی گرفتن به i و p بودن تصاویرت دقت کنی . چون اگه درست تنظیم نکنی فیلمت روون نشون داده نمیشه . اگه بازم توضیح خواستی در خدمتم
    البته دوست عزیز تنها در خروجی مهم نیست که در تنظیم سکانس هم مهمه... و هم چنین در تصویربرداری... پروگرسیو بودن و یا اینترلیس بودن تصاویر به کاری که ما می خوایم انجام بدیم بستگی داره و برای همینه که دوربین هم باید درست انتخاب بشه...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

mostaAr آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7453
    تبريز ولي نه خوده تبريز :) يكي از شهرستان ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_anvaran نمایش پست ها
    البته دوست عزیز تنها در خروجی مهم نیست که در تنظیم سکانس هم مهمه... و هم چنین در تصویربرداری... پروگرسیو بودن و یا اینترلیس بودن تصاویر به کاری که ما می خوایم انجام بدیم بستگی داره و برای همینه که دوربین هم باید درست انتخاب بشه...
    بله فرمایش شما کاملا صحیحه . باید تنضیمات درست باشد. به نظر من فیلم ایشون اگه hd 60p باشه خوبه نه full hd . hd بودنش واسه اینکه شبکه های خارجی همچون پی ام سی ,واقعا full hd نیستش و60 بودنش هم به این خاطر که ایشون نمیخوان این تصویر رو توو شبکه ملی ایران پخش گنن که . و اگه 60 باشه مشکلی پیش نمیاد و میتونن به صورت نسبتا خوبی اسلو کنن و p هم به این خاطر که اگه خواستن جلوه ویژه استفاده کنن به مشکل بر نخورن ولی مشکل من با دوربینی است که میخوان باهاش فیلم بگیرن . درسته که دوربین های نیکون توو عکاسی از کانن هم ردشون بالاترن ولی توو فیلم برداری خیلی ضعیفا . مهمتر از چگونگی فریوم های تصویر برداری دوربین ولنز هستش که رنگ و وضوح تویر که اولی به دوربین و دومی بیشتر به لنز مربوط است بهتر باشد

mostaAr آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7453
    ببخشید توو کامنت اشتباه افتاده . من hd رو پیشنهاد میکنم چون شبکه های خارجی تعداد کمشون full hd هستن

بله فرمایش شما کاملا صحیحه . باید تنضیمات درست باشد. به نظر من فیلم ایشون اگه hd 60p باشه خوبه نه full hd . hd بودنش واسه اینکه شبکه های خارجی همچون پی ام سی ,واقعا full hd نیستش و60 بودنش هم به این خاطر که ایشون نمیخوان این تصویر رو توو شبکه ملی ایران پخش گنن که . و اگه 60 باشه مشکلی پیش نمیاد و میتونن به صورت نسبتا خوبی اسلو کنن و p هم به این خاطر که اگه خواستن جلوه ویژه استفاده کنن به مشکل بر نخورن ولی مشکل من با دوربینی است که میخوان باهاش فیلم بگیرن . درسته که دوربین های نیکون توو عکاسی از کانن هم ردشون بالاترن ولی توو فیلم برداری خیلی ضعیفا . مهمتر از چگونگی فریوم های تصویر برداری دوربین ولنز هستش که رنگ و وضوح تویر که اولی به دوربین و دومی بیشتر به لنز مربوط است بهتر باشد

پخش شبکه های ایرانی از دبی هستش که خدا رو شکر اونها هم 50 هرتز هستن... یعنی 25 فریم... این رو می تونید از عاملان پخش در شبکه ها هم بپرسید... برای اسلو هم می تونن از تعداد فریم 50 یا 100 استفاده کنن...
    من که کلاً استفاده از DSLRها رو خوب نمی دونم...
    شما حتی اگه 4K هم کار کنید در نهایت 1080 پخش می شه... ولی انتخاب یه دوربین که 4K تصویربرداری می کنه از بابتهایی بهتری و اون رنگ بندی بهتر هستش...
    اگه Red بود که بسیار عالی... اصلاً 4K کار کنید بهتره البته اگه سیستم خوبی برای تدوینش دارید... وگرنه من Nex FS 700 رو پیشنهاد می کنم که در حالت تصویربرداری اسلو می تونه 1080 هم تصویربرداری کنه...

?? ???? ??? ????? ???

mostaAr آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7453
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_anvaran نمایش پست ها

پخش شبکه های ایرانی از دبی هستش که خدا رو شکر اونها هم 50 هرتز هستن... یعنی 25 فریم... این رو می تونید از عاملان پخش در شبکه ها هم بپرسید... برای اسلو هم می تونن از تعداد فریم 50 یا 100 استفاده کنن...
    من که کلاً استفاده از DSLRها رو خوب نمی دونم...
    شما حتی اگه 4K هم کار کنید در نهایت 1080 پخش می شه... ولی انتخاب یه دوربین که 4K تصویربرداری می کنه از بابتهایی بهتری و اون رنگ بندی بهتر هستش...
    اگه Red بود که بسیار عالی... اصلاً 4K کار کنید بهتره البته اگه سیستم خوبی برای تدوینش دارید... وگرنه من Nex FS 700 رو پیشنهاد می کنم که در حالت تصویربرداری اسلو می تونه 1080 هم تصویربرداری کنه...
    اگه میخوان دوربین اجاره کنن sony fs700 خوبه و باید تنظیماتشم بلد باشن تا بتونم تصویر خوب بگیرن وگرنه هزینشون به حدر میره . اگر میخوان دوربین بخرن که ea50 دوربین خوبی هستش ولی یباید یه لنز خوب بهش ببندی و برای اجاره هم بگیری کارتونو راه میندازه . ولی اگه عجله نداری صبر کن دوربین a7s سونی رو بخر . من خودم منتظرش هستم . اگه بیاد به احنمال زیاد بخرمش . فایل دوربین های red حجیم هستش به خاطر ضبط با فرمت raw و اون هم اگه تنظیمات رنگ رو بلد نباشی تصویرت زیاد خوب نمیشه . اخه تصویر خام دوربین red با کنتراست پایین هستش و رنگاش مرده هستش و باید با نرم افزار رنگاشو درس کنی که اگه به خوبی انجام بشه یه چیز دیگه میشه

اگه میخوان دوربین اجاره کنن sony fs700 خوبه و باید تنظیماتشم بلد باشن تا بتونم تصویر خوب بگیرن وگرنه هزینشون به حدر میره . اگر میخوان دوربین بخرن که ea50 دوربین خوبی هستش ولی یباید یه لنز خوب بهش ببندی و برای اجاره هم بگیری کارتونو راه میندازه . ولی اگه عجله نداری صبر کن دوربین a7s سونی رو بخر . من خودم منتظرش هستم . اگه بیاد به احنمال زیاد بخرمش . فایل دوربین های red حجیم هستش به خاطر ضبط با فرمت raw و اون هم اگه تنظیمات رنگ رو بلد نباشی تصویرت زیاد خوب نمیشه . اخه تصویر خام دوربین red با کنتراست پایین هستش و رنگاش مرده هستش و باید با نرم افزار رنگاشو درس کنی که اگه به خوبی انجام بشه یه چیز دیگه میشه
    درسته... باز هم عذر خواهی می کنم و یه مطلب رو هم در تکمیل بیانات شما عرض می کنم... در دوربین های Red که از فرمت RAW استفاده می شه تصویربردار می تونه تنظیم رنگ رو هم انجام بده و در هنگام تدوین و با استفاده از نرم افزار speed grade از همون تنظیمات استفاده کرد و یا با استفاده از همین نرم افزار تنظیمات فوق العاده ای رو به رنگهاتون بدین...

?? ???? ??? ????? ???

mostaAr آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7453
    در اخر من برای اجاره یا fs700 یا fs100 ,و برای خرید ea50 رو پیشنهاد میدم و یا با دوربین های کانن دوستاتون

ali5d آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4356
    واقعا توضیحات کامل بود بحث به جاهای خیلی خوبی کشوندین محمئ جان و mostar جان
    از جفتتون کمال تشکر و قدردانی دارم و اینکه واقعا نمیدونم به چه زبئنی ازتون تشکر کنم
    متاسفانه من با وسایل اجاره ای تمایل ندارم چون در دسر دارن و پول هم ندارم دوربین بخرم به تازگی من همین نیکون گرفتم
    و واقعا همین بودجم بوده و باید با همین بگیرم
    تصاویر با 60I NTFC اینجوری میشه

با همینی که دارم کدومو بگیرم بهترینه نه میتونم اجاره کنم نه ایمکه بخرم

alimohammad1992 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8366
    ضمن عرض سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید گرامی...
    به نظر من با این دوربین بهترین حالت فیلمبرداریت میتونه pal-1280*720 50pباشه... واسه اسلوموشن هم عالیه... اما واسه اسلو موشن فیلمبرداری خیلی مهمه...
    موفق باشید
    ...

ali5d آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4356
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimohammad1992 نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام خدمت تمامی دوستان و اساتید گرامی...
    به نظر من با این دوربین بهترین حالت فیلمبرداریت میتونه pal-1280*720 50pباشه... واسه اسلوموشن هم عالیه... اما واسه اسلو موشن فیلمبرداری خیلی مهمه...
    موفق باشید
    ...
    سلام داداشی بعد میتونم با پلاگین instal hd به 1920 تبدیلش کنم ؟ کیفیت تغییری نمیکنه؟

صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع