برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 35

مشاهده : 6350 , پاسخ ها : 34
موضوع: دوستان کلیپ ساز چندتا سوال مهم؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tehran44 نمایش پست ها
    دوستان عزیز نمیدونم ویدیو جدید آرمین 2afm رو دیدین یا نه؟؟؟؟
    یه صحنه ای داره که آرمین جلوی آیینه قرار گرفته بعدش خوده آرمین با یه تیپ دیگه تو آیینه ظاهر میشه ؟؟؟؟؟ یه چیزی مثل موج آب دوره عکسش تو آیینه میوفته چجوریه؟؟؟؟؟
    فایل پیوست 2727
    اگه ویدیو رو ندیدین تا این قسمتشو آپ کنم؟؟؟؟؟
    این تکنیک رو دقیقا 3 سال پیش تو این موزیک ویدیو انجام دادم اگه دوست داشتید ببینید خیلی ساده هست البته چند تا افکت هم تو آینه اضافه شده

http://www.musicbaran71.org/music/16...amet-kenar-hd/

نقل قول نوشته اصلی توسط tysong نمایش پست ها
    این تکنیک رو دقیقا 3 سال پیش تو این موزیک ویدیو انجام دادم اگه دوست داشتید ببینید خیلی ساده هست البته چند تا افکت هم تو آینه اضافه شده

http://www.musicbaran71.org/music/16...amet-kenar-hd/
    دیدم.زیبا بود.آفرین..جواب سوالای دیگمو بلدی که پرسیدم؟؟؟؟؟؟
    راستی این تکنیکی که گفتی کجای این ویدیو بووووووووووووود؟
    ویرایش توسط tehran44 : 01-10-14 در ساعت 11:31

دیدم.زیبا بود.آفرین..جواب سوالای دیگمو بلدی که پرسیدم؟؟؟؟؟؟
    راستی این تکنیکی که گفتی کجای این ویدیو بووووووووووووود؟
    نام: images.jpg نمایش: 67 اندازه: 25.1 کیلو بایت
    خودم یادم نیست همون سه سال پیش دیدم فکر کنم آخراش بود ضمنا دوستان تو انجمن اکثر سوالات شما رو به خوبی پاسخ دادند بازم سوالی داشتی بپرس اگه تونستم جواب میدم ویدیو رو تا آخر ببین چند تا دیگه هم جلوه داره که واسه 3 سال پیش بد نبود ولی الان پیش پا افتادست

نقل قول نوشته اصلی توسط tysong نمایش پست ها
    نام: images.jpg نمایش: 67 اندازه: 25.1 کیلو بایت
    خودم یادم نیست همون سه سال پیش دیدم فکر کنم آخراش بود ضمنا دوستان تو انجمن اکثر سوالات شما رو به خوبی پاسخ دادند بازم سوالی داشتی بپرس اگه تونستم جواب میدم ویدیو رو تا آخر ببین چند تا دیگه هم جلوه داره که واسه 3 سال پیش بد نبود ولی الان پیش پا افتادست
    مرسی دوست عزیز ولی من سواله اصلیم این بود که اون موج دادن چطوریه که دوستان گفتند..در نهایت ازت ممنونم.مرسی tysong جان
    ممنون میشم در مورد اون صفحه های مجازی آبی که تو صفحه قبل گذاشتم توضیح بدی(که یه سالید میسازی) که چجوریه و اون انگشتر یا گردنبد یا صلیبی که از دست بازیگر خارج میشه و به سمت دوربین میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راستی یه سوال دیگه این کلیپو با چه دوربین و لنزی گرفتی؟؟؟؟عکس پشت صحنه داری برامون بزاری؟؟؟؟ و در نهایت تجهیزاتی که استفاده کردی چیه؟؟؟بازم تشکر میکنم ازت دوست خوبم.مرسی

مرسی دوست عزیز ولی من سواله اصلیم این بود که اون موج دادن چطوریه که دوستان گفتند..در نهایت ازت ممنونم.مرسی tysong جان
    ممنون میشم در مورد اون صفحه های مجازی آبی که تو صفحه قبل گذاشتم توضیح بدی(که یه سالید میسازی) که چجوریه و اون انگشتر یا گردنبد یا صلیبی که از دست بازیگر خارج میشه و به سمت دوربین میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راستی یه سوال دیگه این کلیپو با چه دوربین و لنزی گرفتی؟؟؟؟عکس پشت صحنه داری برامون بزاری؟؟؟؟ و در نهایت تجهیزاتی که استفاده کردی چیه؟؟؟بازم تشکر میکنم ازت دوست خوبم.مرسی
    اون انگشتر رو با پلاگین element میتونی انجام بدی وبهتره که آموزش های المنت رو کامل یاد بگیری و ایده های جدید درست کنی تو نت پر از آبجکت های متنوع هست حجم هاشون هم کمه راحت تو المنت باز کن و تمرین کن
    با دوربین 5D mark 2 و 550D + لنز 24-105 + تراولینگ+پروجیپ
    عکس پشت صحنه هم باید بگردم تو pc محل کارم ببینم پیدا کردم حتما میزارم چون الان خونه هستم

در مورد ساعت هم میتونی فوتیج ساعت رو پیدا کنی و صفحه اونو ماسک کرده رو ساعت ویدیو خودت قرار بدی چون عکس گرفتن از ساعت واقعا زمان بر هستش

مرسی دوست عزیز tysong جان
    فقط اگه امکانش هست نحوه آپدیت افترافکت cc رو بهم میگی؟اگه آموزش تصویری داره لینک بدی ممنونت میشم؟آپدیت جدیدشو که امید جان گذاشته دانلود کردم ولی نمیدونم چطوری آپدیت کنم؟؟؟؟راستی با آپدیت کردن پلاگینها پاک میشه یعنی نیاز به نصب مجدد داره یا نه؟؟؟؟

از این پروژه هم میتونی استفاده کنی امروز خونه بیکار بودم زدم http://forum.video-effects.ir/thread4050.html#post23917

vahid mostaghim آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    7440
    پرده کروماکی بعد فوتیج بااستفاده از پلاگین فرم در افتر

دوستان این صفحات چطوری ساخته میشن؟؟؟؟؟؟
    فایل پیوست 2744
    کسی آموزششو نداره؟؟؟؟؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین