برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 61

مشاهده : 9639 , پاسخ ها : 60
موضوع: مشاوه اسمبل pc با 3.5 بودجه !

نقل قول نوشته اصلی توسط King Arc s نمایش پست ها
    یک سوال : برق هارد و cd رام و فن از اون کابل هایی که pcie نوشته روش و یه دوتایی بغلش هست تامین کنم ؟

دوم اینکه : میشه بدون باز کردن مادر بورد هیت سینک رو درست کرد ؟ یا حتما باید بیرون کیس هیت سینک نصب بشه؟

اگر عکس لازمه بگین
    از کابلهاتون یه عکس بزارید.
    نیاز نیست مادربرد خارج بشه. حتی پشت سینی کیس برای راحتی شما و باز و بسته کردن کولر به صورت کامل یک فضایی رو پشت سی پی یو خالی گذاشتن که راحت پیچ رو بتونید باز کنید. که البته فکر می کنم شما هم باید پیچ پشت رو باز کنید، نود درجه بچرخونید و مجدد ببندید.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    از کابلهاتون یه عکس بزارید.
    نیاز نیست مادربرد خارج بشه. حتی پشت سینی کیس برای راحتی شما و باز و بسته کردن کولر به صورت کامل یک فضایی رو پشت سی پی یو خالی گذاشتن که راحت پیچ رو بتونید باز کنید. که البته فکر می کنم شما هم باید پیچ پشت رو باز کنید، نود درجه بچرخونید و مجدد ببندید.
    اون کابل هارو متوجه شدم . برق رو مستقیم باید از پاور می گرفتم

پیچ پشت رو باز کنم و بعد با فشار هیت سینک رو بکنم ؟ از مادر برد. یا پیچ دیگ ای هم هست؟

فردا ان شاءالله میرم دو تا فن 120mm دیگه هم میگیرم که دیگه یخچال بشه

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

اون کابل هارو متوجه شدم . برق رو مستقیم باید از پاور می گرفتم

پیچ پشت رو باز کنم و بعد با فشار هیت سینک رو بکنم ؟ از مادر برد. یا پیچ دیگ ای هم هست؟

فردا ان شاءالله میرم دو تا فن 120mm دیگه هم میگیرم که دیگه یخچال بشه
    اول فن رو برمیدارید از روی هدسنیگ. دو تا پیچ در دو سمت هدسینگ هست که رادیاتور گازی و هدسینگ رو روی سی پی یو نگهداشته. شاید تو مدل شما چهار تا باشه. اونها رو باز کنید تا هدسینگ و رادیاتور گازی که به هم متصل هستند از روی سی پی یو برداشته بشه.
    حالا دور سی پی یو یه گیره ی مربعی شکل به دور جای قرار گیری سی پی یو می بینید. اون رو هم باز به دقت باز کنید و مراقب باشید که پیچ گوشتی از روی پیچها بلند نشه و با مادربرد برخورد نکنه. با این کار گیره ی پشت مادربرد هم آزاد می شه. هر دو رو نود درجه بچرخوندید و ببندید.
    در رابطه با فن یه فن دقیقاً مثل فن کولرتون بگیرید و ترجیحاً از همون مارک. و به شکلی که من توی عکس از کیس خودم نشون دادم وصل کنید. اگر فن دیگه ای هم وصل دیگه ای هم برای تحویه ی هوای کیس نصب کنید خوبه ولی نیاز نیست
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

اول فن رو برمیدارید از روی هدسنیگ. دو تا پیچ در دو سمت هدسینگ هست که رادیاتور گازی و هدسینگ رو روی سی پی یو نگهداشته. شاید تو مدل شما چهار تا باشه. اونها رو باز کنید تا هدسینگ و رادیاتور گازی که به هم متصل هستند از روی سی پی یو برداشته بشه.
    حالا دور سی پی یو یه گیره ی مربعی شکل به دور جای قرار گیری سی پی یو می بینید. اون رو هم باز به دقت باز کنید و مراقب باشید که پیچ گوشتی از روی پیچها بلند نشه و با مادربرد برخورد نکنه. با این کار گیره ی پشت مادربرد هم آزاد می شه. هر دو رو نود درجه بچرخوندید و ببندید.
    در رابطه با فن یه فن دقیقاً مثل فن کولرتون بگیرید و ترجیحاً از همون مارک. و به شکلی که من توی عکس از کیس خودم نشون دادم وصل کنید. اگر فن دیگه ای هم وصل دیگه ای هم برای تحویه ی هوای کیس نصب کنید خوبه ولی نیاز نیست
    من قبلا آموزش نصب همین کولر رو داشتم ولی اون هارد فعلا در دسترس نیست
    باز اگر می شد از نت دان کنم . می کردم ولی باز نمیتونم متاسفانه

این عکس رو شما ببینید. به ترتیب کدوما رو باز کنم : مثلا اول پشت کیس بعد اون وسطی بعد اون چهارتا؟

الان نگاه کردم اون پشت اصلا پیچ و مهره قابل باز کردن نیست. پس همین جلو باید باز شه
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

Trust is like an eraser

من قبلا آموزش نصب همین کولر رو داشتم ولی اون هارد فعلا در دسترس نیست
    باز اگر می شد از نت دان کنم . می کردم ولی باز نمیتونم متاسفانه

این عکس رو شما ببینید. به ترتیب کدوما رو باز کنم : مثلا اول پشت کیس بعد اون وسطی بعد اون چهارتا؟

الان نگاه کردم اون پشت اصلا پیچ و مهره قابل باز کردن نیست. پس همین جلو باید باز شه
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

کامل باز کردم .دارم 90 درجه چرخش میدم

نظرتون چیه آقای هادی پور عنوان تاپیک رو بکنن از شیر مرغ تا جان آدمی زاد در مورد خرید pc

دیگه ان شاءالله خمیر سیلیکون رو فردا تهیه می کنم + کارت گرافیک که یکشنبه می گیرم از فروشنده

خیلی ضحمت دادیم . ببخشید دیگه

در پناه حق...
    ویرایش توسط King Arc s : 08-28-15 در ساعت 21:32

Trust is like an eraser

کامل باز کردم .دارم 90 درجه چرخش میدم

نظرتون چیه آقای هادی پور عنوان تاپیک رو بکنن از شیر مرغ تا جان آدمی زاد در مورد خرید pc

دیگه ان شاءالله خمیر سیلیکون رو فردا تهیه می کنم + کارت گرافیک که یکشنبه می گیرم از فروشنده

خیلی ضحمت دادیم . ببخشید دیگه

در پناه حق...
    بسیار خوب.
    حالا درست شد.
    فردا رفتی برای خمیر سیلیکون پول اسنبل رو پس بگیر
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

Angry

سلام

امروز خمیر سیلیکون اصلی و شرکتی رسید به دستم + کارت گرافیک

کولینگ رو دقیق و درست بستم . کارت گرافیک هم نصب کردم.

سیستم رو روشن کردم و در کمال تعجب تصویر نداد (من تا حالا بالا اومدن این سیستم رو ندیدم . از وقتی گرفتم خودم روشنش نکرده بودم همون موقع) و بایوس شروع کرد به بوق کشیدن. یک بوق بلند با دو بوق کوتاه

اینطور که سرچ کردم این مدل بوق یعنی کارت گرافیک یا بخش ویدیویی مشکل داره

کارت گرافیک رو در آوردم و از dvi مادر بورد استفاده کردم بازم تصویر نداد و بوق زد . رم هارم جابجا کردم . جواب نداد

خلاصه خیلی کلافه شدم . همه قطعات گارانتی معتبر دارن . خدا بگم چه به این فروشنده بکنه که اینجوری با ما تا کرد

فردا میدم دستش تا اگر نتونست درستش کنه . بده گارانتی

با تشکر در پناه حق...

ویرایش توسط King Arc s : 08-30-15 در ساعت 21:53

Trust is like an eraser

سلام

امروز خمیر سیلیکون اصلی و شرکتی رسید به دستم + کارت گرافیک

کولینگ رو دقیق و درست بستم . کارت گرافیک هم نصب کردم.

سیستم رو روشن کردم و در کمال تعجب تصویر نداد (من تا حالا بالا اومدن این سیستم رو ندیدم . از وقتی گرفتم خودم روشنش نکرده بودم همون موقع) و بایوس شروع کرد به بوق کشیدن. یک بوق بلند با دو بوق کوتاه

اینطور که سرچ کردم این مدل بوق یعنی کارت گرافیک یا بخش ویدیویی مشکل داره

کارت گرافیک رو در آوردم و از dvi مادر بورد استفاده کردم بازم تصویر نداد و بوق زد . رم هارم جابجا کردم . جواب نداد

خلاصه خیلی کلافه شدم . همه قطعات گارانتی معتبر دارن . خدا بگم چه به این فروشنده بکنه که اینجوری با ما تا کرد

فردا میدم دستش تا اگر نتونست درستش کنه . بده گارانتی

با تشکر در پناه حق...

برق فن رو نصب کردی؟
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

برق فن رو نصب کردی؟
    بله فن cpu به خوبی کار میکنه