برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 28

مشاهده : 5941 , پاسخ ها : 27
موضوع: وسایل فیلمسازی

alishmas آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20037
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dalir نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من شما بعد از گذروندن دوره های فیلم سازی
    میتونید موقت تجهیزاتی که لازم دارید رو اجاره کنید خیلی ها فیلم سازی های حرفه ای رو
    دیدم که هنوز یه سری تجهیزاتشون رو اجاره می کنن
    خیلی تشکر از راهنماییتون

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    این تایپیک رو هم بخونید بدرتون می خوره
    http://forum.video-effects.ir/thread...tml#post123539

alishmas آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20037
    قربونت ولی هیچ علاقه ای به فیلم کوت ندارم

Moderator

شماره کاربری
    1365
    نقل قول نوشته اصلی توسط alishmas نمایش پست ها
    قربونت ولی هیچ علاقه ای به فیلم کوتاه ندارم
    یعنی یک جا میخواهید برید سراغ فیلم بلند !!!!!
    شما اول باید کوتاه کار کنید تجربه به دست بیارید نقاط ضعف تون رو برطرف کنید بعد برید سراغ بلند
    فیلم بلند هزینه خیلی سنگینی داره اسپاسر میخواد
    یه تیم خیلی بزرگ و قوی می خواد
    فقط دکوپاژ یه فیلم کوتاه پوست آدمو می کنه دیگه فیلم بلند....
    من کارگردانهایی رو میشناسم که بعد از ده سال جرئت نکردن برن سراغ فیلم بلند و هنوز دارن کوتاه میسازن
    از کوتاه شروع کنید
    یه فیلم کوتاه خوب میتونه از ده تا فیلم بلند بهتر و تاثیر گذار تر باشه
    ویرایش توسط mohsen_dalir : 08-01-15 در ساعت 23:48

alishmas آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20037
    میخوام بخاطر این راهنماییتون جون بدم چون من هیچی از فیلم کوتا و بلند نمیدنستم و فکر میکردم قضیه هردوی شان جدا هست و باید یکی از این دو را انتخاب کرد ولی حالا فهمیدم هک باید از فیلم کوتاه شروع کنم--مرسی ازز راهنماییتون

Moderator

شماره کاربری
    1365
    نقل قول نوشته اصلی توسط alishmas نمایش پست ها
    میخوام بخاطر این راهنماییتون جون بدم چون من هیچی از فیلم کوتا و بلند نمیدنستم و فکر میکردم قضیه هردوی شان جدا هست و باید یکی از این دو را انتخاب کرد ولی حالا فهمیدم هک باید از فیلم کوتاه شروع کنم--مرسی ازز راهنماییتون
    خواهش میکنم دوست عزیز
    فیلم هایی که تو پست فیلم کوتاه گذاشتم رو دانلود کن ببین تا بیشتر با کار کوتاه آشنا بشی
    موفق باشی
    ویرایش توسط mohsen_dalir : 08-02-15 در ساعت 00:17

alishmas آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20037
    میشه اسم موزیک ویدو هایی که اقای فرهبد ساخته رو بگی و بهم بگی که موزیک ویدیو سازی چقدر در امد داره؟

MILAD MK آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12710
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_dalir نمایش پست ها
    یعنی یک جا میخواهید برید سراغ فیلم بلند !!!!!
    شما اول باید کوتاه کار کنید تجربه به دست بیارید نقاط ضعف تون رو برطرف کنید بعد برید سراغ بلند
    فیلم بلند هزینه خیلی سنگینی داره اسپاسر میخواد
    یه تیم خیلی بزرگ و قوی می خواد
    فقط دکوپاژ یه فیلم کوتاه پوست آدمو می کنه دیگه فیلم بلند....
    من کارگردانهایی رو میشناسم که بعد از ده سال جرئت نکردن برن سراغ فیلم بلند و هنوز دارن کوتاه میسازن
    از کوتاه شروع کنید
    یه فیلم کوتاه خوب میتونه از ده تا فیلم بلند بهتر و تاثیر گذار تر باشه
    آقا محسن گرامی
    واقعا دم شما گرم
    حرف دل منو زدی خدا خیرت بده
    کاربر گرامی Alishmas ببینید برای خودتون میگن این عزیزان و اساتید محترم واقعا درست میگن!
    هدفتون از این کار چی هستش؟ سوالش اینجوری میشه برای چی میخواین فیلم ساز بشین؟چقدر ازش میدونین؟ چقدر ازش باخبرید؟ دوستانه بگید این دیگه نه ظایه شدن داره نه سیاه شدن نه کم آوردن و نه چیز دیگری مطلب برای شما روشن میشه و راحت هدفتون رو دنبال میکنید(با خودتون صادق باشید)
    معذرت میخوام یا شما واقعا نمیدونین بدون هیچ جست و جویی و چیز خاصی دارین مداوم این کاری که معلوم نیست میخواین توش پا بزارین بدون اینکه ازش اطلاعاتی در سطح خیلی مقدماتی و مبتدی داشته باشید.
    از همه معذرت میخوام اما این کار شما مثل یه نوع مسخره کردن و وقت تلف کردن میمونه شما وقت استاید و خیلی دیگه از عزیزان حتی وقت خودتون رو میگیرید آخرشم میدونم که هیچ به هیچ!!!! حداقل قبلش یه زحمت به خودتون بدین برید یه جست و جویی یه پرسش و پاسخی بکنید بعد بیاین یه سری چیزا رو این جا بپرسید؟
    اصلا فکر کنید میخواید یه مقاله ای چیزی برای خودتون تهیه کنید و بسیار هم الزام و اضطرار داره چطور دنبالش میرید چطور پیکار میبندید و میرید جلو؟
    از کجا معلوم شما فردا پس فردا نیاین بگید آقا فیلم سازی چه کوتاهش چه بلند و ... بگید میخوان انیمیشن رئال کار کنم؟!
    برای خودتون گفتم این نفع شخصی بنده نیست به من یا شخص دیگری هم ربط نداره خودتون میدونید آنچه که بر حق گردن من بود میدونستم گفتم حالا دیگه خودتون میدونین
    خودتون باید به خودتون Help برسونید؟ OK?
    اگه میخواین موزیک ویدیو بسازید توی ایران خیلی باید داستان بکشید داستان بسیار متفاوت و ممکنه تاسف انگیز باشه.
    ?? ??????? ??? ?? ???? ?????? ???? ???? ?????? ???
    ????? ???????
    You never fail until you stop trying
    Albert Einstein

alishmas آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20037
    نقل قول نوشته اصلی توسط MILAD MK نمایش پست ها
    آقا محسن گرامی
    واقعا دم شما گرم
    حرف دل منو زدی خدا خیرت بده
    کاربر گرامی Alishmas ببینید برای خودتون میگن این عزیزان و اساتید محترم واقعا درست میگن!
    هدفتون از این کار چی هستش؟ سوالش اینجوری میشه برای چی میخواین فیلم ساز بشین؟چقدر ازش میدونین؟ چقدر ازش باخبرید؟ دوستانه بگید این دیگه نه ظایه شدن داره نه سیاه شدن نه کم آوردن و نه چیز دیگری مطلب برای شما روشن میشه و راحت هدفتون رو دنبال میکنید(با خودتون صادق باشید)
    معذرت میخوام یا شما واقعا نمیدونین بدون هیچ جست و جویی و چیز خاصی دارین مداوم این کاری که معلوم نیست میخواین توش پا بزارین بدون اینکه ازش اطلاعاتی در سطح خیلی مقدماتی و مبتدی داشته باشید.
    از همه معذرت میخوام اما این کار شما مثل یه نوع مسخره کردن و وقت تلف کردن میمونه شما وقت استاید و خیلی دیگه از عزیزان حتی وقت خودتون رو میگیرید آخرشم میدونم که هیچ به هیچ!!!! حداقل قبلش یه زحمت به خودتون بدین برید یه جست و جویی یه پرسش و پاسخی بکنید بعد بیاین یه سری چیزا رو این جا بپرسید؟
    اصلا فکر کنید میخواید یه مقاله ای چیزی برای خودتون تهیه کنید و بسیار هم الزام و اضطرار داره چطور دنبالش میرید چطور پیکار میبندید و میرید جلو؟
    از کجا معلوم شما فردا پس فردا نیاین بگید آقا فیلم سازی چه کوتاهش چه بلند و ... بگید میخوان انیمیشن رئال کار کنم؟!
    برای خودتون گفتم این نفع شخصی بنده نیست به من یا شخص دیگری هم ربط نداره خودتون میدونید آنچه که بر حق گردن من بود میدونستم گفتم حالا دیگه خودتون میدونین
    خودتون باید به خودتون Help برسونید؟ OK?
    اگه میخواین موزیک ویدیو بسازید توی ایران خیلی باید داستان بکشید داستان بسیار متفاوت و ممکنه تاسف انگیز باشه.
    میشه بگی از کجا شروع کنم؟

alishmas آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20037
    میشه بگی از کجا شروع کنم؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع