برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36

مشاهده : 8379 , پاسخ ها : 35
موضوع: موزیک و موزیک ویدئو

سلام ادریس خان ما کلیپ اسلوموشن شما رو دیدیم 2000 فریم بر ثانیه چه سنخیتی با مطالب پر طول وتفصیل شما دوستان تو این تایپیک داره
    شما در کارتون روشی رو انتخاب کردید وبهش عمل میکنید درست یا غلط تا وقتی بهتون نتیجه میده مختص شماست ولی دلیل این نیست که حتما" همه باید از اون استفاده کنن این سایت تحمیل آموخته های شخصی به دیگران نیست استفاده از تجارب همدیگس کسی اینجا ادعای آقای خاص بودن بحمدا... نداره وبچه ها تو یک فضای سالم وخوب دارن به همدیگه کمک میکنن شما هم انشاءا... سعی کنین با همین نیت به این محیط وارد بشین
    ودر مورد سوال آقا امید هم بهتره پایبندحرفتون باشید وسوتی هائی که گفتید رو بیان کنید ما هم منتظریم و امیدوارم این تایپیک زودتر به سرانجام برسه

hrj عزيز من هم دوست ندارم يه قضيه كش پيدا كنه من خودم عاشق انتقادم چون اينطوري توي كار پيشرفت مي كنم ولي ادريس عزيز فرمودند كه سوتي زياد داره من هم گفتم يه نمونه بذاريد تا ما هم استفاده كنيم و به كار بگيريم كه اين اشتباه ( سوتي ) رو انجام نديم وكارمون بهتر بشه ...

چیشد پس این ادریس؟!!!

trojan عزيز بي خيال ...

اینجانب که رشته تحصیلیم تصویربرداری و عکاسی بوده خدمتتون عرض میکنم که همه چیز به تشخیص درست زاویه دوربین بستگی داره
    چشمه خودتونو به جای لنز دوربین بگزارید و همه چیزو از اون دید ببینید اگه درکه درستی از اون دید داشته باشید زاویه هایه تصویر برداریه فوق العاده ای میتونید ایجاد کنید
    البته تصویر ساری خیلی مهمه باید بزاری سوژه کاره خودشو کنه و این تویی که باید دنبال بهترین زوایا دنباله سوژه باشی
    J!M

با اجازه ی همگی می خوام بحث رو عوض کنم! چون این تاپیک رو من ایجاد کردم نمی خوام باعث ایجاد ناراحتی بین دوستان خوبمون بشم! پس با اجازه ی همگی یه موضوع دیگه رو می خوام با هم بحث کنیم!
    تکنولوزی فیلمبرداری هوایی سالهاست که تو ایران وجود داره ولی متاسفانه تو موزیک ویدئو های داخلی ازش استفاده چندانی نمیشه جز معدود ویدئو هایی که از این روش استفاده کردن موزیک ویدئو حبیب و سمیر زند بود که علاوه بر موزیک فوق العاده قوی و کارگردانی خوب
    Maad Production (فکر می کنم شخص خود افای زند کارگردانی کردند).فیلمبرداری هوایی یکی از دلایلی بود که این موزیک ویدئو چندین ماه جز top 20 , top10 شبکه های موزیک بود!
    هر یک از دوستان راجع بع این روش و انواع مولتی کوپتر ها و هلی کوپتر ها اطلاعاتی دارند خواهشا عنوان کنند تا همگی استفاده کنیم!
    نام: 1025677_410606042386242_1422928187_o.jpg نمایش: 52 اندازه: 423.6 کیلو بایت
    پشت صحنه ی موزیک ویدئوی حبیب و سمیر زند
    ویرایش توسط Reza 431 : 06-28-13 در ساعت 13:46

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

کلمات کلیدی این موضوع