برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36

مشاهده : 8391 , پاسخ ها : 35
موضوع: موزیک و موزیک ویدئو

دوستان عزیز درباره موزیک های Slow باید بگم که راهش این نیست
    شما باید اول یک Time Stretch رو 110 یا 120 بزاری که ویدئو Slow بشه بعد Enable Time Remappin و بعد با key f لب خونی با صدا رو مچ می کنید یا میشه از پلاگین twixtor هم استفاده کرد ربطی به دوربین و فریم نداره
    و اینم بگم که الان هر کسی 2 تا آموزش Video Copilot رو از بر میشه میگه من موزیک ویدئو ضبط می کنم و ... در صورتی که اصلا این طور نیست وقتی موزیک ویدئو رو ضبط کرد تو ادیت-ش میمونه فکر کنم عکس پایینی منظورم رو بهتون برسونه

ادیت حرفه ای
    لهه تونم موفق باشید
    ویرایش توسط CG.Edriss : 06-26-13 در ساعت 16:37

مرسی از نظرت

ادريس عزيز من نگفتم ويدئو كليپ درست مي كنم !!!!!!

Zigurat يكي از بهترين كليپ سازهاي ايران هست و كليپ ياس و آمين رو به همون طريقي كه گفتم درست كرده ....

شما اگر كليپ سازي و كليپي ساختي ارائه بده تا ما هم از شما يد بگيريم ....

بهترین و استاندارد ترین روش ساخت موزیک ویدئوی اسو که با لیپسینگ خواننده مچ باشه همون روشی هست که آقا امید فرمودن یعنی هنگام رکورد tempo آهنگ رو با نسبت مشخص افزایش بدیم و در مرحله ی ادیت با همون نسبتی که اهنگ رو تندتر کرده بودیم ویدئو رو اسلو کنیم!
    به شخصه چندین بار این کار رو انجام دادم و کاملا راضی بودم!
    اینم باید بگم zig zag - zigurat که دو تا از بهترین گروه های ساخت موزیک ویدئو هستد از همین تکنیک استفاده می کنند! (طبق گفته خودشون)

میبینم که بحث موزیک ویدئو داغ شده! آقای ادریس؟ شما والا با این عکسی که ما دیدیم داری لقمه رو دور سرت میچرخونی!
    برای موزیک ویدئو های اسلو مثل کلیپ یاس با دوربین canon 5D و به صورت 60 فریم فیلمبرداری شده و موزیک هنگام روز ضبط کلیپ با سرعت 1.5 برابر توسط خواننده خوانده میشه و در افتر به همون اندازه که سرعت به موزیک داده شده به راش فیلم و موزیک به همون اندازه اسلو میشه و میبینید که با یک حرکت ساده هم خواننده اسلو میخونه هم صدا با تصویر مچ شده! حالا الان میشه با پلاگین twixtor به فیلم جذابیت هایی داد که به طور مثال میشه با دقت بسیار بالا بین کلمه هارو ک خواننده میخونه اسلو کرد و بعدش با ظرافت بسیار بالا جوری با فیلم بازی کرد که صدا دوباره با تصویر مچ بشه!
    اینم که من گفتم به قول این دوستمون با چهارتا آموزش video copilot کلیپ ساز نشدم! و توهین به دوستان انجمن کار درستی نیست! هرکدوم ازین دوستان اگر در این کار سر رشته داشته باشن با این آموزش شما نیم ساعت میخندن!
    منم بیش از 30 تا موزیک ویدئو ساختم! اما نه این موزیک ویدئو هایی که شما برا بچه محلات میسازی و ایران موزیک پخش میکنه! برای محمد اصفهانی-مجید اخشابی-بهنام صفوی-شهرام شکوهی-رضا یزدانی-رحیم شهریاری-فریدون آسرایی کلیپ ساختم و هم از تلویزیون و هم از پخش نمایش خانگی پخش شده!
    درضمن؟ درمورد کاری که سررشته نداری آموزش قطعی نده و ملتو گمراه نکن! پیشنهاد میدم همون آموزشای video copilot رو بری با دقت نگاه کنی!
    دوستان عزیز معذرت!

rahimollah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    69
    با نظر دوستمون trojan راجع به اسلو کردن موافقم
    منطقی ترین راه همینه که تعداد فریمها زیاد باشه تا اسلو خوبی بدست میاد
    برای تست این کار میتونی کلیپهای برادران بوشهری رو نگا کنی که قطرات آب به آرامی حرکت میکنن
    هیچ پلاگینی نمیتونه این کارو انجام بده

دوستان دوستان من منظورم شما ها نبود که همه گی به خودتون میگیرید من اشخاص زیادی رو میشناسم که با 2 تا آموزش VC گفتن ویدئو کلیپ درست می کنیم ، دوستان عزیز راهی که من گفتم رو امتحان کنید من رو ویدئو کلیپ های خواننده ها امتحان کردم کاملا جواب داد ،
    من هیچی بلد نیستم ، که بخوام ویدئو کلیپ بسازم ، z-t هم تو ویدئو کلیپ هاش سوتی های میده ولی سوتی ها شو نمیگم کجاست
    لهه تونم موفق باشید

ادريس عزيز چرا نمي گي كه ما هم برامون روشن بشه بتونيم چيز جديد ياد بگيريم ...

من خودم آدم انتقاد پذيري هستم وقتي كاري ميذارم دوست دارم نقد كنن و اشكالات كار رو بگن نه از كارم تعريف كنند...

ممنون ميشم سوتي هايي كه Zigurat داده رو بيان كني تا امثال من بتونند مورد جديدي رو ياد بگيرند ...

پيشاپيش ممنون از همكاري شما ...

حرف از Slow شد این ویدئو رو ببینید
    http://www.aparat.com/v/jT1ay

دوست عزيز حرفي كه مي زني با دليل و مدرك بزن ....

ما منتظر سوتي هاي Zigurat هستيم حتي يه نمونه ...

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع