برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 36

مشاهده : 8374 , پاسخ ها : 35
موضوع: موزیک و موزیک ویدئو

تهیه ی تجهیزات فیلمبرداری و تجهیزات حرکتی نظیر استدیکم ، ریل ، کرین و .... برای بعضی از عزیزان امکانپذیر نیست چه به دلیل گران قیمت بودن و چه به دلیل دسترسی نداشتن به مراکزی که این تجهیزات رو کرایه میدن!!!
    یکی ازراههایی که میشه این مشکل رو تا حدودی حلش کرد ساخت تجهیزات دست ساز هستش...
    به عنوان مثال من چندین سال پیش یک ریل دست سازی درست کرده بودم که به عنوان یادگاری هنوز نگهش داشتم....
    اگه دوستان علاقه ای به این موضوع داشته باشن میتونیم این موضوع رو دنبال کنیم من هم با چندین عکس نحوه ی ساخت این تجهیز رو برای دوستان قرار میدم..
    دوستان دیگر اگه تجهیز دست سازی دارند خواهشا اینجا عنوان کنند تا دوستان تازه کار بتونن استفاده کنن

سلام دوستان خسته نباشین یه سوالی هست که میخوام بدونم چطور تو ویدیو موزیک ها تصویر خیلی Slow هست ولی لب خونی ها مو نمیزنه؟

دوست عزيز موقع تصويربرداري اهنگ رو تند پخش مي كنم و خواننده به صورت سريع لب خوني مي كنه كه موقع slow كردن هيچ مشكلي پيش نمياره ...

واقعا همین مررسسی امید عزیز

خواهش مي كنم ...

rahimollah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    69
    رضا جان ممنون میشم اگه تصاویر ریل و شاریو ساخت خودتو بذاری تا بقیه هم استفاده کنن
    البته اگه برات مقدوره
    درمورد اسلو کردن هم تجربه شخصی من اینه که شما با سرعت شاتر بالا فیلم بگیر که یکم نور محیط کم میشه ( میتونی با استفاده از نور تو صحنه اونو جبران کنی)
    وقتی که صحنه رو اسلو میکنی چون تعداد فریم ها زیاده تصویر اسلوی نرمتری داری
    این نرمی رو وقتی با پلاگین twixtor کار کنی بیشتر متوجه میشی
    با پلاگین twixtor وقتی با 25 فریم اسلو میکنی مجبور میشه فریمهای مابینشو خودش بسازه یه هاله ایجاد میشه که تو تصویر بد دیده میشه
    یکم سرعت شاترو اضافه کنی اون نرمی بهتر به دست میاد

واقعا مرسی

rahimollah عزیز البته نمیشه گفت تجهیز کاملی هستش ولی اوایل کار من خیلی به دردم خورد!
    یک شولدر مونت دست ساز داشتم که واقعا تصاویر حرفه ای باهاش ضبط می کردم ولی متاسفانه هر چه قدر گشتم نتونستم پیداش کنم!
    این ریل هم بستگی داره برای چه کاری بخواین استفاده کنین برای فیلم کوتاه و امثال این ها نمیشه استفاده کرد چون تو فیلم تراولینگ زیاده و اذیت میکنه!
    شماره گذاری کرده بودم که توضیح بدم ولی دیدم توضیح خاصی نمی خواد فقط اینکه چهار چرخ و ریلی که من استفاده کردم از یک فروشگاه تجهیزات نجاری تهیه کرده بودم که فکر می کنم برای ساخت کشو از اون ها استفاده می کنن! نام: Dast Saaz.jpg نمایش: 53 اندازه: 199.2 کیلو بایت
    این هم اضافه کنم که خیلی گشتم تا ریلی پیدا کنم تا موقع حرکت ریپ نداشته باشه! خیلی کم ریپ می زنه که با stapilizer میشه حلش کرد!
    با جندتا پیچ می شه سه پایه ی دوربین رو بهش وصل کرد و تو هر ارتفاعی که بخواین میتونین رکورد کنین!
    ویرایش توسط Reza 431 : 06-26-13 در ساعت 13:24

rahimollah آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    69
    خیلی هم خوبه رضا جان
    همین که زحمت کشیدی و یه چیز کاربردی درست کردی خیلی عالیه
    خسته نباشی داداش
    تو چه زمینه ای فعالیت میکنی ؟

ممنون،من استدیو ضبط موسیقی دارم!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع