برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 31

مشاهده : 5033 , پاسخ ها : 30
موضوع: جایگاه جلوه های ویژه در سینمای ایران

جایگاه جلوه های ویژه در سینمای ایران

سلام
    با وجود عزیزانی که در این سایت مشغول فعالیتند و به هنر جلوه های ویژه آشنایی دارند چرا در سینمای ایران ژانر علمی تخیلی نداریم
    یا چرا صحنه های اکشن انقدر کم است؟

به نظر شما عامل اصلی آن چیست؟ نمونه کار هایی که در این سایت از کاربران مشاهده می کنم در بهترین کار های سینمای ایران نمی توانم ببینم.
    دلیل این موضوع چیست؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    هنوز علم کافی رو نداریم
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

clink آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15004
    به عنوان مثال میگم...تو رشته و تخصص و صنف خودم میگم...هزینه هر دقیقه انیمیشن دوبعدی به قراری ۲ میلیون ۵۰۰ هزار تومانه...حالا شما این رقمو به هرکی بگی میگه ایول بابا سر یه سال تو میلیونر میشی ک با این کارت...بعد میری تو جامعه نرخ نامه رو میگی میخندن بهت...من خودم سال ‍‍اخیر یه کار ۲۰ دقیقه ای جمع کردم به ۲ میلیون تومان کار دوبعدی بود ۲ ماه و نیم وقت برد...حالا به نظرتون کسی افکت کار کنه سینما ۴دی کارنه هرچی کار کنه میصرفه با این هزینه ای ک اینا میدن کار کنه ؟

آخه اونور قضیه هم توی یک فیلم ایرانی برای شبیه سازی یک انفجار چرا باید 5 نفر کشته شوند؟

هزینه ی کدام یک بیشتر است؟
    ما داریم هزینه را میکنیم اما چرا اینطوری؟
    ویرایش توسط nejat : 05-08-15 در ساعت 21:43

clink آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15004
    نقل قول نوشته اصلی توسط nejat نمایش پست ها
    آخه اونور قضیه هم توی یک فیلم ایرانی برای شبیه سازی یک انفجار چرا باید 5 نفر کشته شوند؟

هزینه ی کدام یک بیشتر است؟
    ما داریم هزینه را میکنیم اما چرا اینطوری؟
    چون هزینه نمیکنن تیم غیر حرفه ای میاد سر کار...امثال مرحوم ابدی بعد از عمری کار حرفه ای میاد متاسفانه...

تو کشور ما اکثر تهیه کنندگان بودجشون رو از سازمان های دولتی می گیرن.

برا همین . . . بودجه محدوده

با بودجه محدود هم نمی شه کار جلو برد. نمونش میشه
    kkdiacooo دوست عزیزمون

amin heydari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10955
    سلام

علت: به هنرمندان و علاقه مندان این هنر اصلا توجه خاصی نمیکنن مخصوصاً جوان های که به این هنر علاقه درونی دارند

مثلا تو کشور های صهیونیست جوانانشون میرن اعلام آمادگی میکنن برای فعالیت تو این هنر که اونجا خیلی بهش توجه میشه و مقام های بالا هم میان به اینا کمک مالی میکنن تا بهترین امکانات و وسایل رو بتونن تهیه کنن

ولی متاسفانه تو ایران هیچ ارگان و گروه خاصی نیست که به این افراد کمک کنه حد اقل یه کامپیوتر عالی در اختیارشون بزاره تا این قدر کامپیوتراشون هنگ نکنه

مثلا: خود من هر روز و شب دارم مث سگ دستو پا میزنم پول جور کنم و التماس مامان بابا کنم و اونا هم که پول ندارن یه I Mac All in One اونم پایین ترین مدلشو بخرم تا حد اقل هنگ کردنم کم تر بشه

حالا اگه خارج بودیم مستقیم میبردنمون جایی که استعدادمون شکوفا بشه همه چیز در اختیارمون میزاشتن
    اینجا حتی وام هنری هم نمیدن

ای کاش کسی اینا رو به گوش یه مسئول برسونه که هنرمندان این هنر دارن چه عذابی میکشن

جالب این اینجاست اونا دارن این هزینه ها رو میکنن تا فیلم های ضد دین ما بسازن با بالاترین حد و کیفیت ممکن

چرا ما نمیتونیم از دینمون دفاع کنیم و قدرتمون رو با جنگ نرم بهشون ثابت کنیم و فیلم های بسازیم تا دهنشون باز بمونه؟؟

چون تو خاک خودمون کسی به ما توجه خاصی نمیکنه

سلام
    یک مثل ترکی قریب به این مضمون میگه
    زیاده خواهی از نصیب کم محروم میکند.
    منظورم این است که درست است دست مزد کاملی نمیدهند. اما وقتی ما همان دستمزد میلیونی را مطالبه کنیم اینطور می شود که بازار کار و توجه به رشته پایین می آید.
    چرا که آندستمزد کم هم دیگر نیست.

اینطور است؟

ویرایش توسط nejat : 05-09-15 در ساعت 17:10

amin heydari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10955
    کی گفته ما مزد ملیونی میخوایم؟؟؟

ما میخوایم کسی بیاد از ما حمایت کنه تا استعدادمون رو شکوفا کنیم حالا که میتونیم چرا انجام ندیم؟؟؟؟

که کنار هنر و استعدادمون حداقل مزد کمی از اون چیزی که ابرشرکت های خارجی هم در میارن ما هم در بیاریم بلاخره زحمت کشیدیم و حق مونه

مثلا:

هالیوود میگه بیا اونجا کار کن من بهت همه چی میدم (ثروت ، قدرت ، شهرت)

ایران که شرکت خاصی نداره از این افراد حمایت کنه میگه بیا بمون عزیزم به همین حقوق 500 تومن یا 600 تومن هم راضی باش بعد میگه بهتره بری منافق بشی و بری تو هالیوود بعد فتوای اعدام بدن و از این چیزا...

اگه بری هم میترسوننت از برگشت

حالا شما بودی کدوم رو انتخاب میکردی؟؟؟ بگذریم هر کسی نظری داره

من که تو این کار عددی نیستم ولی حیف نیست افرادی که چشم و اعصابشون رو تو این کار گذاشتن حقوق کم و امکانات کم راضی بشن؟؟؟

دوستان از گفتن این حرف خوشحال نیستم ولی اینجا کسی دلش به حال هنر نمیسوزه کسی درکی از ارزش ها نداره
    به قول یاس کشوره پر از هنرمند، هنر فقیره
    منتظر نباشید یکی بیاد شما رو شکوفا کنه
    طرف دندون پزشکه روزی چنتا عمل جراحی میکنه خدا تومن پول میزنه به جیب به ما که میرسه میگه مگه چیکار کردی ؟! کافی نت سر کوچمون هم بلده و هم کمتر پول میگیره
    من چی بگم به طرف؟!

راستش وقتی میبینم بعضیا میگن میخواییم به گوش مسئولین برسونیم تا رسیدگی کنن خندم میگیره
    همه منفعت گران
    مشکل از فرهنگ خودمونه
    از ماست که بر ماست

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع